Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vm93hun


vm93hun
aktív tag

HP mint: Hű dePocsék :C

Nem alaptalanul adtam neki ezt a jelentést mert nekem is vannak tapasztalataim HP gépekkel.

- Iskolában mikor gépeket szereltünk akkor valami XP éra beli HP asztali gépet kellett szétszerelni meg összerakni. A merevlemezt nem lehetett belőle kiszedni csak úgy, hogy széthúzom kicsavarozom és kijön, neeem; le kellett szerelni a bővítőkeretet is mert a merevlemez útjába állt a processzor hűtőbordája. Hát gratulálok annak, aki ezt az alaplapot megtervezte.

- Bátyám Pavilion G6 laptopján ~1,5 éves korában elromlott a billentyűzet. De valami teljesen logikátlan módon, mert csak egy adott felületen nem működnek a billentyűk, mindegyik más megy (ezek nem jók rajta: WER;SDF;YXC) :F

- Nagybátyám szól, hogy nézzem meg a gépét mert nem megy a DVD meghajtója. Win nem látja, BIOS-ban nem találtam, akkor gondoltam, hogy ennek kampec, akkor ki kell cserélni. Jah, széthúzom, kicsavarom, Nem jön! Miért? Mert le kellett szedni a gépház első burkolatát ahhoz hogy ki lehessen szedni a DVD meghajtót.

- Aztán ilyet hallottam még, hogy HP multifunkciós készülék nem másol, ha nem megy a gép (ez nem tudom, hogy általánosságban igaz a multis gépekre vagy ez is HP jellegzetesség)

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#2) ncc1701


ncc1701
veterán

Újabb HP nyomtatók telepítése: usb-n összeköt, így feldobja kapásból a telepítés ablakot, mivel egy beépített flash memórián hozza magát a driver, next-next-finish.

Notiból kifejezetten jó minőséget hoznak plö. Asztali gépeik, szervereik is megbízhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#3) nemlehet válasza ncc1701 (#2) üzenetére


nemlehet
őstag

Hát ezaz, tudtommal is ennyinek kéne lennie. Ehhez képest álladóan szívok velük és ha elolvasod a bejegyzést még csak nem is én voltam a béna, vagy a hülye. Valahogy a 30 mp-es nyomtatótelepítés és beállítás az 1-2 napos programmá dagad.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#4) Aureal


Aureal
senior tag

" Nos aki végig olvasta ezt a kis szösszenetet (jó hosszú lett) kérem árulja el, hogy mit csinálok rosszul?"

Nem csak annyit hogy hosszú évek szívása után még mindig HP-t veszel? :)

Amúgy egy megörökölt HP-val nekem is volna problémám.
Mellesleg én Canon párti volnék.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.