Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tisztul a piac, szerencsére tűnnek el a " No.1" márkák ...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Annyira nem meglepő, mivel a Huawei jóval drágább azért, kvázi azonos hardverrel.

Bár ezek alapján az Oppo meg Vivo sem lenne szabad elöl legyen.

(#3) Z_A_P


Z_A_P
addikt

A Huaweit önmagában a Xiaomi (15,1%) is beelőzi, akik mellesleg feldolgozhatatlan mértékű növekedést produkáltak idén éves összehasonlításban

Konkretan? :F

OK

(#4) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nem akarok beszólni, de elég ha a telefonom beszél és jelent kínaiul nekem ne kelljen már megtanulni... a táblázatokat kicsit így nehéz értelmezni...

#3) Z_A_P

Ott van a táblázatban....:D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#5) doooo válasza Graphics (#1) üzenetére


doooo
veterán

Ami neked jó, azért meeert....?

(#6) jacis


jacis
nagyúr

A Samsung hanyadik Kínában?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) Szabcsizz válasza Graphics (#1) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Mert? Miért lenne ez szerencsés bárkinek is? Vagy ez valami rossz Xiaomi kampány? :D

(#8) Graphics válasza doooo (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem érted.

A Zs kategóriás termékről beszélek. UleUmicumi és tarsai. Azt sem firtattam, hogy nekem miért jó.

@Szabcsizz: Válasz fent, nem beszéltem a Xiaomiról.

A piac alakulása az érdekes.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) INGJOKE válasza AliceWake (#9) üzenetére


INGJOKE
veterán

q2 adat nincs?

jó olvasni mindenhol a xiaomi nevet...:D

[ Szerkesztve ]

(#11) #65577472 válasza doooo (#5) üzenetére


#65577472
törölt tag

+Szabcsizz

NO.1

(#12) Gusztáv válasza AliceWake (#9) üzenetére


Gusztáv
addikt

Azért még a Huawei elég messze van. De ha még pár országban megjelennek (fél)hivatalosan, esetleg bekerülnek szolgáltatókhoz, akkor fel tudnak jönni. Mondjuk, ha még behoznák az okosotthon termékeiket rendesen lokalizálva, akkor szerintem az még tudna dobni az eladásokon.

Laci

(#13) Rula válasza Gusztáv (#12) üzenetére


Rula
tag

Lehet félreértelmeztem amit írtál, de az mondjuk nem számít bele a statisztikába. Ha egyéb termékeket is néznénk a Samsungnak is több eladása lenne ( tv, monitor stb.)

(#14) #16820480 válasza Graphics (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az Umicumi és hasonló márkák csak Kínán kívülre termelnek, szóval hiába kínai cégek, de hazai piacon nem lehet őket kapni.

(#15) doooo válasza #65577472 (#11) üzenetére


doooo
veterán

:R Szerencsére eddig kimaradt az életemből ez a "márka".

(#16) #65577472 válasza doooo (#15) üzenetére


#65577472
törölt tag

Pedig régebben voltak egészen egyedi modelljei.

(#17) Graphics válasza #16820480 (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Köszi ezt jó tudni. :)

De mindegyik, vagy van kivétel is?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Bossyy


Bossyy
tag

Szerintem természetes, hogy összetartozónak veszik ami összetartozik. A VW is beszámítja a teljesítményébe a Skodát, Seatot, Audit stb, a Renault a Nissant, Daciat, a PSA a Peugeot, Citroent, Opelt és így tovább....
Meglepődnék ha néhány év múlva lehetne még a boltok polcain találni LG, Sony, HTC, Alcatel telefonokat, hacsak nem úgy, mint ahogy a Motorola, Nokia is él még.

(#19) Farkas82 válasza jacis (#6) üzenetére


Farkas82
tag

A néhány évvel ezelőtti 20%-ról beszakadtak 1%-alá.

(#20) #16820480 válasza Graphics (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

Gondolom nem mindegyik, de ezek kb azt csinálják gondolom, hogy Kína védelméből küldözgetik a világ minden részére jogdíj megfizetése nélkül a hulladékot, mert így nem perelhetők igazán. Kínában nem perelhetők, mert nem forgalmaznak semmit ott, külföldön meg mert nincs képviseletük sehol :D
Persze ez a része csak tipp, de valami ilyesmi ügyeskedésre tudok gondolni. Volt olyan többször, hogy ismerős kért, hozzak ilyen-olyan telefont neki, aztán Kínában kb nem is hallottak még róla.

(#21) bandras0226 válasza jacis (#6) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Úgy tudom a lista alján vannak. Ha minden igaz ki is vonulnak Kínából.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#22) #65577472 válasza bandras0226 (#21) üzenetére


#65577472
törölt tag

LG kivonul, Samsung marad.

(#23) janeszgol válasza #16820480 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. Van két telefon, amik között két különbség van: az egyik Honor, nem Huawei és olcsóbb jó 20-30 százalékkal. Na vajon melyik fog fogyni? :)
Ez egy visszajelzés lehetne a Huawei-nek, de szerintem nagyon is értik, ezért hozták létre a Honor márkát. A Huawei drágább a tőzsdén, viszi a nevet, a Honorral meg kapkodják a piacot. Okos megoldás.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) #16820480 válasza janeszgol (#23) üzenetére


#16820480
törölt tag

Így van.
De milyen tőzsdén? :) Nincsenek tőzsdén :N

(#25) janeszgol válasza #16820480 (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

A Huawei nincs kint a tőzsdén?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) #65577472 válasza janeszgol (#25) üzenetére


#65577472
törölt tag

A mobilos részleg nincs, az külön cég.

(#27) janeszgol válasza #65577472 (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

Ó. Akkor pontosítom az első hozzászólásom. Mi a bánatnak a Honorozás? Azt hittem van egy ilyen kettősség, hogy a Huawei eléggé kinőtte magát és emeli a márka értékét, míg a Honorral megszólítják azokat is, akik drágállják a Huawei telefonokat. (Ne veszítsen részesedést a cég.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) #65577472 válasza janeszgol (#27) üzenetére


#65577472
törölt tag

Honor eredetileg csak online volt elérhető, ezért tudta olcsóbban adni a Huawei. Illetve az új névvel szerette volna eloszlatni a gyártó a régebbről kialakult negatív előítéleteket.

(#29) #16820480 válasza #65577472 (#26) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én úgy tudom, hogy egyik része sincs kint, csak belső részvények vannak (alkalmazottak vehetnek, kvázi a saját munkájukba invesztálva ezzel).

(#30) #65577472 válasza #16820480 (#29) üzenetére


#65577472
törölt tag

Akkor a Huawei Technologies sincs kint, ebben nem voltam biztos.

(#31) Z_A_P válasza INGJOKE (#4) üzenetére


Z_A_P
addikt

2 tablazatot latok a cikkben, kinai betukkel teli, egyikben sincs amit en keresek :U

@AliceWake
:R

OK

(#32) #65577472 válasza #16820480 (#29) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ott a pont.

"Belső részvényesi struktúránk van, a részvényeket a Huaweinél dolgozók vásárolhatják meg. A részvények értékét a KPMG könyvvizsgáló cég határozza meg."

[ Szerkesztve ]

(#33) #16820480 válasza #65577472 (#32) üzenetére


#16820480
törölt tag

:)
Mondjuk előnyből indultam a témában.
Huawei Technology van kint tőzsdén, bár nem irigylem őket, mert alig lehet megtalálni őket keresőben, a Google annyira a névhasonmást részesíti előnyben (ezt utálom amúgy a szuperintelligens keresőkben, hogy alapból úgy veszi, hogy nem tudod leírni mit keresel, és automatikusan olyan találatokat ad, amit ő gondol jónak/népszerűnek). Amúgy egy netes szórakoztatással foglalkozó cég (játékok, videók, stb).

(#34) #65577472 válasza #16820480 (#33) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nem sikerült első nekifutásra kigugliznom. :)

(#35) joey04


joey04
titán

Szerintem nem érdemes szétszedni őket, ha statisztikáról van szó. A bbk emlegetése viszont szerintem túl van tolva néha (nem most), mert ez nem így működik, hogy adjuk össze a sok márka eredményét, mert közel sem biztos, hogy ha 1 márka neve alatt futna az összes bbk mobil, akkor ennyit adnának el. Sőt...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) Graphics válasza joey04 (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

VW csoport eredményeit is összeadják, itt is.

Lehet márkák szerinti rangsort is állítani persze. A pénz ugyanoda folyik be

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Gusztáv válasza Rula (#13) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nem, arra gondoltam, hogy ha árulnák az okosotthon termékeiket, az még a telefon eladáson is dobna, mert ismertebbé tenné a márkát.
Robot porszívóban bőven az élvonalban vannak, világításban is hozzák a Philips Hue szintjét töredék áron (ráadásul a Philips gyártja a termékeiket), és olyan ökoszisztémájuk van okoseszközökből, ami szerintem semelyik más cégnek. Ezen felül a dizájn is nagyon el van találva.

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.