Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

A Honor Magic 3 Pro Plus talán a legszebb/vagányabb telefon ami létezik, és a kamera tudása is kb mindent ver, de az a 450 ezres ár. :(((

(#2) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#1) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak jonne hozzank is....
Nagyon varom a Magic 3 szeriat, sokat is varok tole. P40Pro-m utodja lehetne. De valmi azt sugja hogy nem lesz, es marad az eddigi 2 jelolt. Azok sem lesznek olcsok...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3) k-adi válasza Elit3Zotya (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

undorító ez a 450 ezres ár.. de nemcsak itt, az összesnél irreálisan magas

a különbség csak annyi, hogy ezeknél hamarabb esik / feleződik az ára

(#4) Elit3Zotya válasza k-adi (#3) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Úgy gondoltam, hogy egy telefonért sem adok 300 ezret, de mikor ezt megláttam, hogy néz ki és a tudását, na mondom megrendelem ha lesz gari ha nem. De ez a 450 ezres ár kb kiborított. Egy s21 ultra olcsóbb vagy bármit mondhatnék.

Aryon87.: Igaz nekem a p40 pro plus volt 2 is és azóta kb majdnem minden megfordult nálam ami csúcsnak nevezhető, de igazi utódnak csak ezt a honort tudom elképzelni(a p50 pro-t nem) ahogy kinéz meg :Y

(#5) judas13


judas13
addikt

Kettő lett, maradhat?

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#6) yuing


yuing
őstag

A Honor amúgy nem viccel. Kínában az utolsó negyedévben az Apple mögött behúzták a második helyet az értékesített készülékek számát tekintve. :Y

Pedig világmegváltó újdonságokat nem adtak ki, érthetetlen. :) Szerintem a régi, hűséges Huawei vásárlók kb. hozzájuk tértek 'vissza'. Ők képesek 5G-vel operálni.

(#7) Aryon87 válasza yuing (#6) üzenetére


Aryon87
félisten

Ejha. És 3% a "lemaradásuk". Na ez érdekes lesz a továbbiakban.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8) k-adi válasza yuing (#6) üzenetére


k-adi
nagyúr

"a régi, hűséges Huawei vásárlók kb. hozzájuk tértek 'vissza'. "

ez nem meglepő, kb. 1:1 u.a. a teló design, meg csak "papíron" mások

(#9) judas13 válasza yuing (#6) üzenetére


judas13
addikt

Mégha a Vivo,OPPO éppen csak mögötte végzett egyértelmű, hogy nem kis meglepetés a második helyezés.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.