Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

No, jöhetnek a kommentek, a lehető legrosszabb döntés... ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) sz_abika válasza Saccco (#1) üzenetére


sz_abika
addikt

No,no, bármi jobb lehet mint ez a vidaildikó és legalább lesz HBO GO is...

PSN: xszabikax

(#3) Saccco válasza sz_abika (#2) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem nagyon bejön az android TV-n is. Valamiért viszont divat utálni.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4) NandoXXL


NandoXXL
senior tag

Na majd ha tiltó listán lesznek, hiszen nem nehez backdoor-t haszálva tv-n lehallgatni bárkit. Mondjuk ez egy valós cél, még elterjedtebb legyen, versenytársakat állami pénzzel kiütni, utána jöhet a prémium márka árazás. Android miért szar? 6 éves kislányom megmondta: tele van reklámmal. (Tolakodó módon, ezt én teazwm hozzá).

(#5) Sefter válasza Saccco (#3) üzenetére


Sefter
veterán

"Valamiért viszont divat utálni."

Mert a legtöbb gyártó a tv-ibe nem tesz elég memóriát a droid alá..
1 - 1,5 GB rammal meg minden, csak nem fluid...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#6) nexplo válasza Sefter (#5) üzenetére


nexplo
őstag

És az a pofátlanság hogy nem 32 colos HD ready tv-ben spórolnak, hanem sok esetben igen komoly tévéknél is. Falnak tudok menni amikor tök jó lehetne valami és pár ezer forint spórolásért csinálnak belőle egy sz@rt... Beleférne az árcédulába bőven...

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#7) mad823 válasza NandoXXL (#4) üzenetére


mad823
őstag

Én nem értem ezt a reklámfóbiát. Lehet, hogy home screen-en van, de aztán ennyi. És miután direkt is eléred az appokat, így nem igazán indokolt a home screen látogatása sem.

(#8) laci1892 válasza Sefter (#5) üzenetére


laci1892
senior tag

Oké. Nem túl optimalizált az Android Tv, tiszta sor.

De had ne a Google hibája legyen már hogy a legtöbb gyártó az anyját is megb**á két forintért.

Az hogy nem képes csak egy ici picivel jobb vasat tenni a rendszer alá, az igen is gyártói hiba.

Én azt mondom, nem lenne rossz amúgy a felület, csak egyértelműen jobban kéne optimalizálni másrészt a gyártóknak sem kéne lesporolni a vasat.

Egy 100+ e. Forintos Tv-nél hagyján... De a 2-300.e forintos készülékekben is spúrkodnak. Nevetséges.

(#9) Kbali válasza mad823 (#7) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez biztosan gyártó függő: az én Philipsemen semmilyen reklámot nem látok a nyitóképernyőn. A Youtube: na az tele reklámmal, de én a TV használatom közben sehol nem találkozom reklámmal (8-as droid fut a TV-n)

(#10) Saccco válasza Sefter (#5) üzenetére


Saccco
nagyúr

TCL C728-at vettem, azon csak úgy pattog a rendszer. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#11) Sefter válasza Saccco (#10) üzenetére


Sefter
veterán

Abban 3GB van, elhiszem, hogy az már oké :)

Psn ID: sefter_hun

(#12) peti85


peti85
senior tag

Igen, "mindenki" szídja az AndroidTV/GoogleTV rendszert, itt is a szerző előszeretettel. De egyszer nem írja le hogy azért van vele probléma, mert a TV gyártó gyenge vasat és kevés memóriát rak az eszközbe. Nem véletlenül fordulnak egyre többen a Google rendszere felé. Ugyan úgy, mint a telefonoknál itt is az a legnagyobb előnye, hogy gyártótól függetlenül ugyan azt az OS-t használják, így elég egy platformra fejleszteni az alkalmaázsokat, így sokkal több elérhető. Azt sem értem, hogy egy AndroidTV/GoogleTV rendszerű TV tesztjében miért nem tesztelik a videofájlokat Kodi-val, vagy egyéb értelmes lejátszó szoftverrel, hiszen a lehetőség adott. Persze a TV gyártója is beállíthatna alapértelmezettre értelmes szoftvert, de akkor mi értelme az okostévé rendszernek, ha nem használjuk ki és mutatják be egy tesztben a lehetőségeket?
Ebben nagyon elfogult sajnos a Prohardver is. :((

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#13) arn


arn
félisten

Megint egy jo kis reklamfelulet a googlenek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#14) mad823 válasza arn (#13) üzenetére


mad823
őstag

(#15) arn válasza mad823 (#14) üzenetére


arn
félisten

A googlenel reklamugyileg szarragobb ceg nincs. Az osszes termekuk azt szolgalja, hogy minel tobb embert erjenek reklamokkal, vagy ahhoz gyujtsenek adatokat a koveteshez.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#16) mad823 válasza arn (#15) üzenetére


mad823
őstag

Nem mondom, hogy nem így van, de ettől függetlenül a Google TV felületén semmivel nincs több (sőt...) reklám, mint bármelyik más platformon.

(#17) Chp


Chp
őstag

Én nagyon szeretem a VIDAA-t. Nem örülök a hírnek, pont.

(#18) arn válasza mad823 (#16) üzenetére


arn
félisten

otthon szvsz nincs is pl az uj home az android tvkhez. Ausztriaban mar “elvezheto”.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#19) nexplo válasza arn (#15) üzenetére


nexplo
őstag

jobban tudják hogy mit akarok mint én magam :DDD A fránya gugli tényleg mindent begyűjt rólunk. Egyszer benéznék a kulisszák mögé hogy mit gyűjtöttek pl magamról... Lehet én is meglepődnék :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#20) arn válasza nexplo (#19) üzenetére


arn
félisten

Ennel az uj homenal olyan filmekkel bombaznak, ami teljesen mas szolgaltaton van, mint ami nekem fel van telepitve, hiaba konfigoltam be, akkor is a disney+ rol jon vmi. Mas, amikor a sajat tartalmaim kozul ajanl valamit, meg amikor koze nincs ahhoz. Foleg, hogy eszem agaban sincs x szolgaltatora feliratkozni, unalomuzonek eleg ketto is.

Eleg sokan beragtak erre, es leszedtek az ujabb homeot, a gond az, hogy ez ujabb cuccokon nem fog mukodni, mert nincs rajta.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#21) mad823 válasza nexplo (#19) üzenetére


mad823
őstag

(#22) nexplo válasza mad823 (#21) üzenetére


nexplo
őstag

Nem vagyok benne biztos hogy itt minden dolgot látni. Szerintem ezer dolog van ami nem publikus de gyűjtik. :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.