Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) lacyc3


lacyc3
csendes tag

Kíváncsi lennék az IOOPS értékekre 6, 8 és 10TB-os lemezeknél. :)

(#52) Dr. Akula válasza Silentfrog (#50) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Melyik új vinyó nem 60k-nál kezdte? Aztán lecsorog a normál sávba. Ez se lesz kivétel. Nemrég a 4 terás volt álom.

(#53) Duree


Duree
veterán

Ezeken már annyi adat van,hogy annak elvesztése komoly gond lehet.Kíváncsi vagyok,hogy mennyire megbízható lesz majd.Jelenleg nekem 3tb seagate 1 év alatt kétszer cserélték,természetesen a rajta tároltak elvesztek.

duree54

(#54) Hintalow


Hintalow
senior tag

Majd ha egyszer megtöltöm az 1 TB-osat, elgondolkozom rajta :)

amúgy nem értem ezt a "kevés az xy TB, kell a hely a filmeknek" gondolatmenetet. Ha megnéztem törlöm, ha kell megszerzem újra. Nekem csak a címekről van egy doksim, kicsit könyebb tárolni :D
Jó persze nem panaszkodom, nekem az ilyen tárolásmániások miatt nem kell soha kiadnom egy forintot sem ilyen ügyben ;]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#55) ViZion válasza Hintalow (#54) üzenetére


ViZion
félisten

...Mert mindenki filmeket tart a HDD-n?
Játékok sem kicsik, nekem olyan 500 GB a patchekkel együtt ami van, vannak telepítők, patchek is mentve (GOG is, de azok nem nagyok). Meg a munkáim, ami megint pár száz giga. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#56) maross válasza Dr. Akula (#52) üzenetére


maross
veterán

peldault a 6tb, mert az 80 :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#57) bteebi válasza O_L_I (#40) üzenetére


bteebi
veterán

Épp ez a problémám a héliummal... Olyan kicsi, hogy mindenhova befér :D.

#49: Türelmes alkat lehetsz :DDD.
#52: Pontosan már nem tudom, mennyin nyitottak a 2 TB-os HDD-k, de tuti nem 60k-n. Talán még a 3 terásak se, bár azoknál már nem kizárt. A 4 terások tényleg nagyon drágák voltak eleinte - és hát most se olcsók.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#58) BiP válasza Hintalow (#54) üzenetére


BiP
nagyúr

Egy ideje már én is ezt csinálom, azóta nem vettem új vinyót.
Viszont ha épp filmet akarunk nézni, akkor meg ciki, ha pont az nincs meg, így előre kell gondolkodni.

(#59) Silentfrog válasza BiP (#58) üzenetére


Silentfrog
veterán

Én meg mostantól fogom ezt csinálni ,mert most halt el másodjára a 2TB-os merevlemezem. Természetesen az első teljesen tele volt a második meg több mint félig. A kettőbe nem volt két hónap üzemidő összesen.

(#60) bteebi válasza Hintalow (#54) üzenetére


bteebi
veterán

Csak aztán majd nehogy meglepődj, amikor az a sok tárolásmániás hülye olyan felvilágosult lesz, mint te, és akkor majd a néhány napos filmeket se tudod beszerezni :W. Nem is beszélve a régebbi, kevésbé populáris filmekről, sorozatokról.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#61) ViZion válasza Silentfrog (#59) üzenetére


ViZion
félisten

Hááát, WD RED-et vagy Black-et kell venni, azok amik HDD-k. Ilyen játékra, olcsó vasba esetleg "szígét" de amúgy... csak WD jelenleg sztem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#62) Silentfrog válasza ViZion (#61) üzenetére


Silentfrog
veterán

Még amikor ezer éve 16 ezer volt a 2 TB-os Samu akkor vettem egyet 3 év garival adat ,vagyis fim tárolására.
Tele is raktam 409 DVD fért rá. Ha filmezhetnékem volt akkor kerestünk róla valamit. Ez bedöglött és adtak helyette egy olyat ami még Samu matricás,de már mindenütt Seagate volt fentünteve. Nah ez is behalt pár napja. Nem választhattam ezt küldték. amikor megjött vagy 5 napig írtam adattal majd töröltem. Persze nem halt meg,ahhoz 2-3 hét üzemidő kell! :DDD

(#63) Hintalow válasza bteebi (#60) üzenetére


Hintalow
senior tag

Előbb fog megszünni az internet :)
egyetlen egy olyan film volt eddig, amit nem találtam meg, de azt is azért mert kb nem létezik belőle kópia
de ez már az offnak az offja :D

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#64) Reggie0 válasza Hintalow (#63) üzenetére


Reggie0
félisten

Tenyleg az a mai divat, hogy menjen minden a felhobe, de majd ha lecsap belole 1-2 villam majd elkezdik ertekelni az emberek a lokalis tarolas elonyeit is.

(#65) Hintalow válasza Reggie0 (#64) üzenetére


Hintalow
senior tag

Dejszen hogy jön ide a felhő?
Én azt mondtam lehetőleg minél kevesebb dolgot tárolok lokálisan, tárolja más, én meg leszedem ha kell.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#66) Reggie0 válasza Hintalow (#65) üzenetére


Reggie0
félisten

Ebbol a szempontbol egykutya, torrent halo is egyfajta felho.

(#67) TESCO-Zsömle válasza Hintalow (#65) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És erre jött a reakció, hogy ha mindenki így gondolkodna, akkor honnan szednétek? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#68) Dr. Akula válasza Hintalow (#54) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Alig 20 BD50...

Remélem az is csak megszerezni akarja mástól, akitől te szereznéd meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#69) sb válasza Hintalow (#63) üzenetére


sb
veterán

Erősen függ attól mit keresel.
Egy friss, népszerű anyagot megtalálsz hamar, de kevésbé népszerű rétegfilmet, művészfilmet, netalán egy kisebb kört érintőt, pl. egy régi magyar filmet már most sem feltétlenül találsz meg.

Sorozatból is ugyanez a helyzet, mindenki nézi: gyorsan lecseng. Egy 2-3 éves, akár népszerű sorozatot sem biztos, hogy meg tudsz szerezni egyszerűen.

És persze van saját tartalom is a világon.

[ Szerkesztve ]

(#70) Hintalow


Hintalow
senior tag

Háát, én főleg animét nézek, abból szerencsére nincsenek ilyen BD50 meg hasonló csacskaságok (nincs is igényem arra, hogy több nm-en toljam a fejembe a médiát) továbbra is fenntartom, hogy mindig több lesz za ilyen gyűjtögető, alapvető emberi jellemvonás a birtoklási vágy, ez ilyen.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#71) bteebi válasza Hintalow (#65) üzenetére


bteebi
veterán

"tárolja más, én meg leszedem ha kell"
Hát hogy is mondjam... inkább nem mondom :Y :W. Ez kifejezőbb:

Ezzel a hozzáállással inkább ne büszkélkedj. Finoman fogalmazva nem szimpatikus a hozzáállásod, és ez valószínűleg nem csak ezen a területen jellemző rád, ami szerintem egyáltalán nem tekinthető követendőnek. Netért, adót azért fizetsz? Vagy azt is csak a hülyék csinálják, a hozzád hasonló bölcseknek meg minden jár, "mert csak"? :(((

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#72) Bird válasza bteebi (#71) üzenetére


Bird
addikt

Te jó ég, mi van itt... :Y

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.