Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vhw


vhw
addikt

Hm... konzolon kreditet adnak a már meglévő premium tank helyett?
(vagy hogy működik ott egyáltalán a gold?)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2) oriic válasza vhw (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Silvert írnak, tudtommal az a kredit.

Live-Die-Respawn

(#3) vhw válasza oriic (#2) üzenetére


vhw
addikt

Igen az.
Viszont a PC-s változatban hasonló helyzetben a premium tank értékének megfelelő aranyat szokott kapni a játékos.
De nem tudom konzolon hogy működik az economy.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4) oriic válasza vhw (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én nem játszok vele, szóval nem tudom.

A hivatalos leírásban ez van:

"For players that already have the tank, you will receive 180K in Silver + the Garage Slot."

Live-Die-Respawn

(#5) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

De PS-ekre miért nem jön????
Pc-n nagyon szerettem,csak PS-re váltottam,itt is jó lenne tankozni. :D

[ Szerkesztve ]

(#6) v!ct0y válasza pulyka jocó (#5) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ott van a War Thunder :)

(#7) Dinasti


Dinasti
senior tag

Újabb érv,hogy miért vegyek One-t...

(#8) the_csaba válasza pulyka jocó (#5) üzenetére


the_csaba
csendes tag

Vegyel Xbox One-t es probléma megoldva ;)

(#9) pulyka jocó válasza v!ct0y (#6) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ps3-ra? :DD

the_csaba: Álljak át a zöld oldalra? :D

(#10) Assimilator válasza v!ct0y (#6) üzenetére


Assimilator
őstag

Hat azt inkabb hagyjuk. :)

(#11) v!ct0y válasza Assimilator (#10) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát oszt mér?:DDD

Szerettem a wotot van benne asszem 11k csatám, nem is voltam béna. Csak egyszerűen meguntam, hogy a gép dönti el, hogy talál és át is üt vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#12) vhw válasza v!ct0y (#11) üzenetére


vhw
addikt

A WT-ben nem a gép dönti el, hogy a találatod tesz bármi kárt az ellenségben, vagy csak egy teniszlabda volt a csőben? :U

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Már tölthető.

Live-Die-Respawn

(#14) v!ct0y válasza vhw (#12) üzenetére


v!ct0y
veterán

De itt is a gép dönti el. Csak ha itt meglövök valahol egy tankot és bemegy akkor a következő lövéssel is ugyanott találom el akkor az is befog menni. Wotba azért nem így volt.
Mindegy ne offoljunk.

Előbb utóbb sztem kijön a ps re is. Kell a lóvé nekik :)

[ Szerkesztve ]

(#15) TESCO-Zsömle válasza vhw (#3) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Viszont a PC-s változatban hasonló helyzetben a premium tank értékének megfelelő aranyat szokott kapni a játékos.

Ezt -elvileg- már nagyon régen eltörölték...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

Egy ingyenesen játszható játék ingyen kipróbálható... Hmmm.

@TESCO-Zsömle: Csak EU szerveren szoktak le róla.

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#17) oriic válasza Wasp_HUN (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megjelenés előtt, igen.

Live-Die-Respawn

(#18) Raysen623 válasza v!ct0y (#14) üzenetére


Raysen623
addikt

Utolsó OFF és elnézést érte: a helyzet az, hogy a War Thundert teljesen elrontották, már ami a tankos részt illeti. Klánunkban is szinte mindenki áll vissza repülőre, mert a tankos játszhatatlan. Gyakorlatilag az dönti el a csatát, ahol több az orosz gép. Nevetséges. Konkrét példa: két is4-m egymással szemben állt és egyik sem tudta kilőni a másikat az OP armor miatt! Németekkel szinte meg sem éri megpróbálni, hacsak nem vagy rohadt közel, merőleges irányban állsz és perzse nem szemben hanem oldalt vagy hátul....Szóval vicc az egész. Mondjuk ez látszik is a játékosok számán, mivel 120 ezerről visszaesett a felére pedig nyári szünet van!!! :D

Az XO-s wot-ot pedig megnézném, bár kár hogy nincsenek egy szerón a PC-sekkel úgy mint WT-nél :D Ettől függetlenül nálam is kezd átbilleni a mérleg az XO felé a többlet szolgáltatás miatt.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#19) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Akkor mehet One-n is az őrület...lehet majd tolni bele a pénzt, hogy később mindent jòl szétnerfeljenek. :DD

(#20) Dinasti válasza DR01DMAN (#19) üzenetére


Dinasti
senior tag

Nem kell itt nerfelni semmit. Majd a játékosok elcseszik. X360on is az a gond a WoT-al,hogy brutálisan buta emberek és/vagy nagyon fiatalok játszanak vele. És nem túlzok. Aki játszik 360on WoT-al az tudja miről beszélek. Sajnos itt is ez lesz,hogy kb 400-500 csata után teljesen kikészítenek a saját csapattársaid. És mielőtt valaki mondaná,hogy pc-n is ue van hát 23k pc-s csata után kijelenthetem hogy ott sokkal jobb a játékosállomány.

(#21) vhw válasza Dinasti (#20) üzenetére


vhw
addikt

Pedig már ott is mindennek a legaljaként írják le sokan :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#22) Raysen623 válasza Dinasti (#20) üzenetére


Raysen623
addikt

Igen valóban jobb a játékos szürkeállomány: 8-as angol TD-vel mentem egy meccset, de a csapattagok fele 2 perc alatt kinyiratta magát....Ennél lejjebb már szerintem nincs. Egyszerűen az öli meg a játékélményt, hogy mindenki csak puffogtatni akar, stratégia meg objektívák magasról le vannak szarva. A játék ugye meg pont nem ezeket pontozza hanem a gyilkolást....a balf@sz orosz fejlesztők meg a fórumon rinyáló vérpistikék alá fejlesztik a játékot, elkúrva vele még azt is a mi magától jó lett volna. A legnagyobb bajom mindegyik ilyen játéknál az észleléssel van, borzalom az egész.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#23) Wasp_HUN válasza oriic (#17) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Mint WoT/WoWP/WoWS Zárt alfa/béta tesztelő... ez akkor is vicces.

@Raysen623: A fejlesztők nem igazán oroszok, ellenben csak is az orosz fórumon írott dolgokkal foglalkoznak, amit nem egyszer be is vallottak. WG EU meg olyan kritikán aluli, hogy már attól felforr az agyvizem ha eszembe jutnak.

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#24) DR01DMAN válasza Dinasti (#20) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Igen,sajnos nincs viszonyítási alapom, csak a PC-s verzióval játszottam azzal viszonylag régóta 6.6-tól, de ez a másik ok, amiért abbahagytam a játékot az a noob áradat... Nagyrész ilyen emberek közé dobált a játék és ilyenkor akárhogy kapálózhatsz, lehetsz te akármilyen jó játékos is bukod a meccseket. Úgy látszik, akkor konzolom még nagyobb a baj. :Y 17e csatám van és nem a játékot untam meg, hanem azt, hogy ellehetlenít a játék és meg sem adja az esélyt a győzelemre.

[ Szerkesztve ]

(#25) Dinasti válasza DR01DMAN (#24) üzenetére


Dinasti
senior tag

A sok rossz játékosnak hála mondjuk néha fordított a dolog. MErt nem csak nagyon rossz hanem nagyon jó csatákat is lehet menni pont a rengeteg pancser miatt :P. De igazából ingyenes a játék és akinek van One mindenképp ki kell próbálni. Én is így leszek vele ha nagyon feltol agyilag majd pihentettem :D.

(#26) Assimilator válasza Raysen623 (#18) üzenetére


Assimilator
őstag

Egyebkent csaloka, mert azt hinned, hogy nyari szunetben tobben jatszanak, de ez nem igy van.
Nyari szunetben mindenhol visszaesnek a szamok.
Azert sok fiunak/ferfinak meg mindig fontosabb a haverok, buli, csajok. Szerencsere.

(#27) Raysen623 válasza Assimilator (#26) üzenetére


Raysen623
addikt

Az igaz, de a sok kicsi nyeretlen kétéves noob meg ilyenkor jön... :DD

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#28) Dinasti


Dinasti
senior tag

Na elérkezett a nagy nap ma megyek a One-ért. Hogy áll most a játék? Lehet letölteni/játszani vele vagy már/még nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.