Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eladohardver


eladohardver
őstag

:)))) Sárgakazi rulz ROckman 6 megunhatatlan. Volt:) :C :C

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

én a haverommal megyek, ha minden összejön. :DD most megyek először.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3) Akula


Akula
őstag

Mi számít retronak?
Commodore PacMan biztosan, de vajon már a Doom2 is az?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#4) #16939776 válasza Akula (#3) üzenetére


#16939776
törölt tag

Van már 20 éves a 1994, szeptember 30-as megjelenéssel.

(#5) bteebi


bteebi
veterán

Még nem voltam ilyen retró rendezvényen, de kifejezetten szimpatikusnak tűnik. Remélhetőleg rá tudom majd venni az asszonyt, hogy velem jöjjön :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#6) section9


section9
őstag

Elméletileg megyünk és viszem a barátnőmet is. Ő is nyomta anno a jó öreg sárgakazettás famicomot. :D

(#7) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

C64-ezen kezdtem, SNES és Megadrive csak kölcsönben volt nállam néha. A multiplayer annak idején teljesen más elven működött: 2 player osztott képernyőn, vagy Co-op-ban egyképernyőn, vagy a stratégiai/golf játékoknál hot-seat-es megoldással (bár nem volt rá szügség a TV elé simán odafért 2 ember 2 joystic-el). Teljesen más volt a hangulata mint ma egy Multiplayer-es játéknak (jó példa erre a Portal 2, aminek a Co-op-ját kár, hogy nem oldották meg LAN-ban legalább).

Hangulatát tekintve a mai napig nem szórakoztam olyan jól játékokkal mint anno, bár lehet azért mert akkor még igencsak gyerek voltam.

(#8) sz.balazs.95 válasza SunMount3r (#7) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én a tesómmal PS2-n játszottam rengeteget multival.
Mindig mondtuk a másiknak, hogy ne nézze a mi részünket. :))

Valahogy tényleg tök más volt a hangulata, mint a netes multiknak.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.