Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Kíváncsiságból ránéztem az ingyenes hétvége előtt. 332-en játszottak vele. Most 3562-en. :)

És ugye ne feledjük, hogy a legtöbb változtatást elvben azért csinálták, hogy egy sikeres MOBA játék lehessen. A 332 játékosszám alapján könnyen leszűrhető, hogy nem lett.

Hogy sikeres játék sem lett, a Steam értékelésből is sejthető (50%-on áll összesen, 40%-on az utóbbi időben véleményt alkotók szerint).

Ezek után persze azon is érdemes elgondolkozni, hogy vajon a sok játékoldal és kritikus, aki 5/5 meg 9/10, meg hasonló értékelést adtak rá, vajon mennyit tettek zsebre, hogy tolják a játék "sikerét"... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) pomorski válasza Cifu (#1) üzenetére


pomorski
őstag

Nekem speciel nem tetszik ez a túlbonyolított redalert.

(#3) idegen lény válasza Cifu (#1) üzenetére


idegen lény
őstag

Átlagban 76,22 %.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi vagyok rá. Töltöm is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Cagm^c válasza .LnB (#4) üzenetére


Cagm^c
tag

2 órányi szenvedés után most töröltem le. Kár érte a sávszélt pazarolni. :(

(#6) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ejj, hogy a Rockstar-on kívül szinte minden nagy múltú stúdiónak sikerült elsüllyednie a középszerűség mocsarában az évek során...
Már a CoH 2 is csúnyán mellément.

(#7) .LnB válasza Fitzgerald (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És a CDPR!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Fitzgerald válasza .LnB (#7) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ők nincsenek annyira régóta a bizniszben, azért nem említettem meg őket. Egyébként a kedvenc csapatom.
Nem sok olyan brigád van akik régóta készítenek játékokat és nem, vagy csak nagyon picit nyúlnak mellé. Ilyen a Valve, ilyen a Rockstar North (a skóciai core csapat, más Rockstar brancsoktól jöttek azért erősen középszerű játékok az évek során).
Ilyen volt sokáig a Relic és a Blizzard, valamint egykor az Ensemble Studios is egészen az AOE3-ig, utána kiestek a játékból. A sors iróniája, hogy az új AOE játékot a Relic fogja készíteni.

(#9) exec79


exec79
tag

ennek az elso 2 resze nagyon jo volt, ahogy a videokat neztem ennek mar koze nincs hozza. Ja igen a COH2 is gyalazatos volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.