Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Gratula, szep munka, johet PC-re, megvesszuk.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ÁÁ, ez biztod hatalmas gamma..kéne nekem is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) zcool válasza Sirandrish (#2) üzenetére


zcool
aktív tag

Nekem is + egy ps3 is hozzá... :O

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#4) Sicilian válasza CriticalHit (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

No igen, reménykedni lehet :B

nothing is true everything is permitted..

(#5) Sirandrish válasza zcool (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem is..meg egy tv is ha már itt tartunk :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) zcool válasza Sirandrish (#5) üzenetére


zcool
aktív tag

Hát igen az sem árt ha van.. :D
Meg ha már itt vagyunk akkor egy bazinagy kényelmes bőrfotel meg egy tonna chips+kóla.. :D ..no igen álmodik a nyomor..no majd egyszer.. :D
De végül is elkezdhetem, a kólával és a chipszel indítok.. :DDD

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#7) Sirandrish válasza zcool (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

én rákontrázok 2 nápolyival :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) monsta007


monsta007
tag

Omikron? Neken ez miért maradt ki? :( (talán mert 4 éves voltam mikor megjelent, bár az egyik kedvenc játékomat a The Neverhood-ot is 4 évesen kezdtem el játszani :DD )

CriticalHit: Vagy legalább ikszbokszra :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Sirandrish válasza monsta007 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Omikron az DC-re volt nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) nemethati válasza CriticalHit (#1) üzenetére


nemethati
senior tag

Meg bizony :K :C

(#11) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Megérdemelték. Nem kis munka volt mögötte. Csak a motion capture munkálatok 170 napot vettek igénybe. Legalábbis a werkfilm alapján. Kedvencem amikor bemutatták hogy a játék karaktereit a szinkronszínészekről mintázták és hogy hogyan folyt a tényleges casting. Akit érdekel itt látható

Amugy a legjobban talán a gamespot mutatta be a játékot. Viszont tul sok mindent mutat meg szerintem. Nagy spoilerek nincsenek benne, de ha én tervezném hogy elkezdem nemsokára akkor nem nézném meg, jobb szeretem magam felfedezni a dolgokat.

(#12) balcsy


balcsy
aktív tag

Tényleg nagyon jó játék.Ha van angol tudásod még jobb;)Elején bekerülsz a story-ba és ott is maratsz.Mint ahogy már egyik kolega is mondta kell hozzá TV.Mert azé 720p-ben faszán is mutat:D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#13) ez_meg_emaz válasza balcsy (#12) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nekem pl itthon csak monitor állt rendelkezésre, de azon is bőven jó volt. Persze nem 10mről játszottam, de egy kis szobába ez is megteszi simán. Szerintem nem nagy kompromisszum.

Ezzel nem akarok vitát nyitni arról milyen kijelzővel jobb konzolon játszani. Csak ez a tv KELL hozzá kijelentés számomra egy nagyon erőltetett dolog. :U Szerintem nem kell hozzá max nem árt ha van, de ha csak egy 22-es monitora van vkinek(persze dvi meg hdcp ugye nem árt) és nem 10m-röl akarja tolni azzal is szép lesz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.