Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) DemonDani válasza brownus (#31) üzenetére


DemonDani
addikt

Nah utána nézgelődtem, amit találtam infók az alapján a Witcherben is és a TDUban ia az a 9600GT jó döntés lenne, a Far Cry alatt elég egyértelműen az lenne a jó, és a Crysis alatt is jobb lenne mint pl egy 3850 vagy egy 4670 de ott a 3870 ellen már veszélyes de a többiben szerintem az is meglenne neki. ha más nem 4AAval tuti bajnok a cucc ebben az árban...

Nem gondolod hogy lehet hogy azért van mert kicsit sok erő szorult bele, és nem a legmegfelelőbb ahoz a felépítéshez? Az X800nak még nem vol olyan igénye meg abban a korban a játékoknak sem, és az akkor is rosz volt. Csak simán nem volt annál jobb. Most azért rosz mert van jobb. :DDD Így már tudjuk hogy rossz. :))
Az hogy a GSO ilyen az a 3850nek közönhető. Így tudták akkor olcsón kihozni a riválisát (8800GS) aztán elég jól fogyott a várthoz képest, meg ugye már adott volt, így a nevét átírták (meg 1-2 apróság) és ez lett belőle ez van, van akinek jó lenne az hidd el nem olyan rosz az, ahol a magra támaszkodik nagyon a cucc és nem kell neki annyira a sávszél ott a 9600GT-t is megelőzheti esetlegesen.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.