Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Darmol válasza Reggie0 (#40) üzenetére


Darmol
senior tag

A jelek szerint vagy te nem vagy tisztában a "rabszolga" szó jelentésével, vagy nem ismered a Kínai viszonyokat. Kínában vagy elmész oda dolgozni éhbérért ahová tudsz, vagy éhen halsz (nesze neked kommunizmus). Pont mint nálunk. Pont mint az USA-ban. Pont mint bármelyik fejlett országban. Vagy mindenhol rabszolgaság van, vagy sehol sincs. Persze mondhatod azt, hogy Kínában rabszolgák dolgoznak, mert az milyen rossz már, bezzeg a fejlett demokráciában mindenki jól él, nézzünk rá az USA-ra! De attól, hogy ezt mondod még nem lesz igaz.
Megjegyzem, mind nálunk mind az USA-ban nem egy ember szeretne a Kínai átlagkeresetért dolgozni.

"Ha nem tetszik barmikor elmetsz csovezni, senki sem fog bebortonozni ezert es nem fognak munkataborba szallitani, vagy fegyveresek kiserni a gyartosorhoz."
De most tényleg. Másolj már be valamit ami az általad fentebb leírtakat rabszolgasággal azonosítja. Lehet hívni kényszermunkának, kényszerített munkának, kötelező munkának, stb. Ha nagyon akarod még bérrabszolgaságnak is. Rabszolgaságnak pont nem. Értem én, hogy a zöld az már majdnem kék. És ha fehér falat kérsz helyette kapsz pöttyöset, akkor az nálad oké. Mert általában teljesen fehér, csak ott nem ahol a pötty van. De van aki más véleményen van.

"Megvan a szabad valasztasod, hogy mit csinalsz."
Erről most a Rémrendes ugrik be, amikor Bud megkérdezi: "Anyu! Belőlem is lehet Elnök?"

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.