Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bpx


bpx
őstag

és mik ezek a gondok?

(#2) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

-"de arra is emlékeztetnek bennünket, hogy amikor a Steam elindult, ott is sok gond akadt."-
Aha persze.Ők meg azt felejtik el, hogy amikor a Steam elindult, akkor nem volt mérvadó konkurencia.Most már van, nem is kicsi.

(#3) Gergosz2 válasza bpx (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

sokkal lassabb mint a steam és elég sokszor le is fagy.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) odorgg


odorgg
addikt

Együtt kell vele élni sajnos, ahogy a Steamel is. Azért a Steam sem makulátlan, pedig nem ma kezdték, és még mindíg nem sikerült bug mentessé tenni. Gyanítom, Originnel is lessz még, jópár év szívás.

Másrészt, a hardcore csiterek, sokkal inkább zavarnak, mint a Steam, vagy origin, kisebb nagyobb hibái.

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#5) Polllen


Polllen
nagyúr

Picit dedós érvelés. :DDD

Most már erős konkurencia van, az egyetlen fegyvertényük az exkluzív címek. De az még azért kevés az üdvösséghez.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) Youri


Youri
veterán

Tehát egy igénytelen sz*r, ami így is marad, de lesz Kickstarter...

RTX ON

(#7) aram01 válasza Youri (#6) üzenetére


aram01
nagyúr

ennyi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) Puma K


Puma K
veterán

Gyenge érvelés... Ráadásul már tanulhattak volna a Steam-től.

Én 2005-óta használom a Steam-et (múltkor megtaláltam napra pontosan a dátumot), és szinte a kezdetektől használom. Komolyabb problémám sosem volt vele, ha volt is valami hiba akkor azt szinte rögtön javították.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#9) Narxis válasza Puma K (#8) üzenetére


Narxis
nagyúr

Pontosan erről van szó. A Steam úttörő volt, ők sem tökéletesek a mai napig, de elérték, hogy használható a kliensük és a rendszerük.

Az Origin létrehozásakor számolni kellett volna azzal, hogy egy telített piacra lépnek be(a Steam mellett még ott az MS és az Ubi rendszere is). Nincs helye sok és/vagy nagy hibáknak.

btw. egy hírt megérne a hétvégi Ubi botrány is a Might & Magic 6 kapcsán. Kiadtak egy patchet ami nem volt kompatibilis a mentésekkel, majd kiadtak egy újat ami visszaállította a régi mentési rendszert + megdöglött a Uplay és a legális kópiával rendelkező játékosok egyike se tudott játszani a hétvégén csak valamikor vasárnap éjszaka tudtak belépni, de utána is "köhögött" a rendszer.

Thanos was right.

(#10) #05364992 válasza Puma K (#8) üzenetére


#05364992
törölt tag

Ezzel valahogy így vagyok én is, a HL2 megjelenése óta nyúzom a Steam-et (2004 november), voltak bajai, sőt még most is vannak, de soha egyik se volt olyan, hogy kivettem volna érte az automatán induló programok közül. Az Origin-t ellenben csak akkor indítom el, ha Mass Effect 3-azni akarok, ugyanis bemelegítésként kapásból egy percet fagy (reinstall előtt ez időre a rendszer is megállt, az egérkurzor se mozgott), utána is lassul/fagyogat/csinálja a fesztivált. Pedig az Origin-emben csak az ME3 van, a Steam-emben pedig vagy 36 játék 100GB fölötti install mérettel.

(#11) Puro


Puro
aktív tag

Én a HL2 megjelenése óta használom a steamet és eddig nem volt vele gondom :D Originnel már annál inkább.

(#12) Gergosz2 válasza Puro (#11) üzenetére


Gergosz2
veterán

steam jóvals tabilabb bár néha ez is csinál furcsaságokat.

Azért az EA nagyon nagy arccal volt anno, hogy úgy reklámozták az Origint , hogy ez a stteam riválisa, és még jobb is lesz nála .
Hát ideje lenne alakítani valamit , mert így nagyon szar még.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Őszinte leszek, nekem a Burnout Paradise miatt van fenn az Origin, de még soha nem fagyott, se a régi gépemen, se a mostani laposomon, ami dettó nem a legújabb generációs csirke... És a steam-mel sem volt még soha olyan bajom, ami olyan égbekiáltó lett volna, hoyg pl elvágom miatta az ereim. de még olyan se, hogy idegesnek kellett volna lennem. Egyedül World of Tanksban b@szták fel eddig az agyam, de ott a WarGaming és a játékos állomány nagyrésze is ludas azért, hogy bizonyos órákban játszhatatlan....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#14) Zoli133


Zoli133
őstag

Nah most hadd mondjak val mi pozitívumot, Dragon Age 2-vel került fel az origin eleinte nem szerettem (steamet se használok pl a mai napig), de aztán megszoktam, mondhatni majdhogy megszerettem, 1x volt hogy nem tudtam belépni mert volt valami gebasz de a célnak tökéletesen megfelel. én elégedett vagyok vele, sőt múltkor első digitális játékvásárlásom is ezen kerszetül folyt midnen hiba nélkül, ráadásul plusz pont hogy ügyfélszolgálaton (ha a kliensben nem megy) miden EA játékot beregelnek ha van Origines verziója, it mondjuk lehet elfogult vagyok amiatt hogy a CD projektes Mass Effectem is beregelték gond nélkül...

u.i.: félre értés ne essék steamet nem ismerem lehet jobb, jelenleg erről nem tudok nyilatkozni ezért össze se akarom hasonlítani a rendszerz

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#15) Locutus válasza Gergosz2 (#3) üzenetére


Locutus
veterán

A kezdetektől használom az origint, de nálam semmi gond nem volt még miatta. Pedig van jópár játékom rajta, köztük a BF3 is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#16) balcsy


balcsy
aktív tag

Egyáltalán nem örülök amikor az Origin hozzáadja egy játékot aminek nincs köze hozzá! Például : Medal of Honor. Fél éve szépen le is nyúlták az accuntomat így ugye kidobhattam a Battlefieldemet + MoH-át is. Mert ugye Origin cseszik megerősítő e-mailt küldeni az eredeti e-mail címre...
[mázli hogy a moh multija egy rakás fos ;] De akkor is! :W ]

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#17) velizare


velizare
nagyúr

elég szar beismerni, hogy olyan hülyék, mint amilyen a konkurencia is volt x évvel ezelőtt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18) Wolverine válasza balcsy (#16) üzenetére


Wolverine
félisten

Az accountlopás user error... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) walkmanboy


walkmanboy
tag

Szerintem is nagyon bugos az Origin, nem csak a BF3-ban, hogy azt állítja, hogy nincs netem, (holott igen) és nem birok tőle BF3 multizni, hanem más dolgokban is. Javítani kellene, szomorú ez ! :W

[ Szerkesztve ]

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#20) jocek91 válasza Gergosz2 (#3) üzenetére


jocek91
aktív tag

+1 Nekem meg random elfelejti bejelentkezéskor a jelszavam... kenje a hajrá az EA ezt a.....

(#21) balcsy válasza Wolverine (#18) üzenetére


balcsy
aktív tag

Nem akarok vitatkozni, de biztosan jobban tudod nálam!

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#22) Gergosz2 válasza jocek91 (#20) üzenetére


Gergosz2
veterán

ilyen nekem is volt :(((

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23) M3oH


M3oH
addikt

Origint es steamet sem szeretem, de egyutt kell veluk elni, ha mar rank eroltetik.

(#24) BiP válasza Gergosz2 (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

Köszi.
Jó lett volna, ha a hírbe is belekerül, hogy miről is szól a hír :)

(#25) Angel1981


Angel1981
veterán

Ha panaszkodnék az Originre, hol érdekelne közben a Steam? :U

(#26) sixpak


sixpak
nagyúr

A Steam tényleg klasszisokkal jobb, de több idejük volt hegeszteni a hibákat is. Bár a Steam az indulása idején sem lepett meg állandó hibákkal a játékok indításánál. De az Originben legalább jó sok fajta hibaüzenet van, így nem válik unalmassá. De akármilyen szar is, amíg a BF sorozatot csak rajta keresztül lehet játszani, addig marad.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#27) MageRG


MageRG
addikt

Ha már a usernek kell idomulni egy disztribúciós platformhoz, és nem fordítva, az már régen rossz. Nem is lenne szabad észrevenni, hogy a háttérben fut.

A húzócímek sem tartanak örökké, ha nem javítanak, mennek az emberek máshová. Van bőven választék.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#28) kapeti07


kapeti07
senior tag

Steam már van 7-8 éve, az Origin-nek ez még az első éve. Ennyi.

Az emberekből hiányzik a türelem és a megértés. Ha van egy hiba az Origin-en akkor azt ki is szokták javítani rövid időn belül. Nekem nincs semmi bajom ezekkel.

Xbox: kapeti

(#29) Youri válasza kapeti07 (#28) üzenetére


Youri
veterán

Tehát az Origin 7 év múlva eléri a mai Steam színvonalát, miközben a Steam 7 év alatt azért valamit fejlődik? Ez aztán hatalmas érv...

RTX ON

(#30) Gergosz2 válasza kapeti07 (#28) üzenetére


Gergosz2
veterán

igaz de a steam nem rögtön ilyen nagy címekkel kezdett.

Arra gondolok, hogy nem nem erőltették rá már az első évben a 10+ millió eladást produkáló játékokra.(Jó kivéve a cs 1.6.-ot)
Szóval valami normálisabb fejlődési ütemet kitalálhattak volna.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#31) Xaels


Xaels
félisten

Nekem nincs semmi bajom az Origin-nel, el van a háttérben. Mondjuk érdekesség, hogy múltkor megvettem a Darksiders-t Origin-en mert le volt nagyon akciózva, mondom tegnap, hogy feltelepítem. Letöltötte majd feltelepítette a Steam-et ami miután elindult újra letöltötte a játékot. Mondom WTF :F Megy a játék, de a szitu vicces volt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) M3oH válasza Xaels (#31) üzenetére


M3oH
addikt

Az erdekes :)

(#33) Narxis válasza Xaels (#31) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez elég érdekes... :Y

Thanos was right.

(#34) GeryFlash


GeryFlash
veterán

én azt nem vágom, hogy a régebbi játékokat miért nem lehet aktiválni rajta???? Medal of honorokat meg ilyesmit, mibe kerülne az nekik? egyébként nem az a baj, hogy néha fagyogatt, inkább az, hogy kémprogram hatását nyújtja....

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.