Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HiFiHobbi


HiFiHobbi
csendes tag

Hálózatsemlegesség? Pont a T-fos az egyik legnagyobb olyan szolgáltató aki a fosbokot és társait ingyen adják a mobilnetbe. Sőt hatalmas marketinget építettek már ezekre a fos oldalakra. Az NMHH-nak előbb azt kénem egoldani ne tudják ezt megtenni a szolgáltatók főleg a T-fos tisztességtelen üzleti előnyt okozva a fosboknak és társai közösséginke hazudott adatkereskedő-lopó oldalak számára más oldalak és saz egész internet kárára.

(#2) HiFiHobbi válasza HiFiHobbi (#1) üzenetére


HiFiHobbi
csendes tag

Ennyit a hálózatsemlegességről. [link]

(#3) astorre19 válasza HiFiHobbi (#2) üzenetére


astorre19
aktív tag

LOL

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#4) arnyekxxx válasza HiFiHobbi (#2) üzenetére


arnyekxxx
veterán

menjél már a picsába a hülyeségeddel

(#5) Depression válasza HiFiHobbi (#2) üzenetére


Depression
veterán

Ha legalább értelmesen le tudtad volna írni, de ebből az egészből "fos"-t sem értek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#6) KEndre válasza HiFiHobbi (#2) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Link(ek)et légyszí! ;]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#7) dabadab válasza Depression (#5) üzenetére


dabadab
titán

Elmondom: bekapott valami adathalász vírust vagy hasonlót és úgy elhitte a hülyeségeit, hogy másnak nem hajlandó elhinni, hogy igazából nem a facebook ír neki ilyeneket.

DRM is theft

(#8) sziliv43 válasza dabadab (#7) üzenetére


sziliv43
csendes tag

[Olvasd el itt a 14-es hozzászólást!] Meg az előzményt is.
Érdekes vírus az, ami másik net előfizura (másik PPPoE név,/jelszóval) ugyanazon szolgáltatónál csatlakozva nyomtalanul eltűnik. És ne zavarjon, de nálunk is ez van. Csak azt tudom mondani, amit a másik srác, gyere el hozzánk és nézd meg élőbe, személyesen, a saját eszközödön, laptopodon. És majd mond azt akkor, hogy vírus meg hoax, konteo, stb ha a te eszközödön is megjelent, de amint átmentél másik netre nincs többé. A vitát meg ezzel befejeztem ebbe a témába. Nem kötelező elhinni, viszont meg lehet bizonyosodni róla. Ha már úgy is az van nem hinni kel, hanem tudni.

[ Szerkesztve ]

(#9) JoshaJosh válasza sziliv43 (#8) üzenetére


JoshaJosh
csendes tag

Szerintem feleslegesen töröd magad. Elmondtad, amit akarál, aki elhiszi elhiszi, aki nem az meg nem. Aki nem akarja elhinni mert FB függő és imádó annak nem tudsz olyan bizonyítékot produkálni, amit el is hisz.

Olyanok mint a békemenetelők, meg a finnugristák: csak azt hiszik el, amit el akarnak hinni, a tények nem érdeklik őket. :(

A mai világ virtuális: virtuális demokrácia, virtuális jogok, virtuális jólét, virtuális bölcsesség. Itt semmi sem valós és aki rabjává válik, nem szabadul, a tények számára semmik, a virtuális tér urainak állítása meg minden.

[ Szerkesztve ]

(#10) sziliv43 válasza JoshaJosh (#9) üzenetére


sziliv43
csendes tag

Akkor csak simán ne reagálja le. Én befejeztem.

(#11) Depression válasza JoshaJosh (#9) üzenetére


Depression
veterán

Ti csendes tagok jól elbeszélgettek egymással. :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#12) dabadab válasza JoshaJosh (#9) üzenetére


dabadab
titán

"Aki nem akarja elhinni mert FB függő és imádó"

:DDD
Igen, aki nem akarja elhinni egy olyan ordas kamuról, hogy igazi, az CSAK azért lehet, mert az illető FB-függő és -imádó, minden egyéb ok teljesen kizárható. :D

(#8) sziliv43:
Megnéztem, nekem úgy tűnt, hogy nem sikerült igazán diagnosztizálnod a problémát, ergo biztosan igazi - hát, ez nem olyan nagyon meggyőző.

DRM is theft

(#13) arnyekxxx válasza Depression (#11) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ezek igy csoportban időnként megjelennek egymással elbeszélgetve ugyanezt a baromságot ismételgetve. Nagyon ráér valami nickregisztrálásban erősebb mint agytevékenységben gyerek akinek a nöjét valaki elszedte a fészbukon. Korábban itt futottam össze a csapattal :) https://mobilarena.hu/tema/re_az_eu_erositene_a_kiberbiztonsagot/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

(#14) gonorrea válasza arnyekxxx (#13) üzenetére


gonorrea
senior tag

bammeg beléjük futottam a másik fórumon, ezt előbb is belinkelhetted volna, nem koptatom akkor a billentyűket :DDD

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#15) donmackó válasza HiFiHobbi (#2) üzenetére


donmackó
őstag

Nézd meg a képeden a címet a lap alján. Az nem stimmel a facebook hivatalos adatával -> [link]
A mi meg a bizonyos dokumentumon szerepel, arra meg egyértelműen kidobja a google hogy scam -> [link]

Én ezeket szoktam az ilyen üzeneten nézni.

Release the cable hounds!

(#16) sziliv43 válasza donmackó (#15) üzenetére


sziliv43
csendes tag

Szerintem ahogy mi, úgy ő se tudja megnézni az első linket, mivel pont azért kap ilyen üzeneteket ő is, mi is, mert le van tiltva az összes létező szervere a pofakönyvnek nála is, nálunk is. Így ha van rá lehetőséged, inkább egy screenshot-ot adj. Köszi.
Valszeg nála is ez fog bejönni ha rálép:

(#17) dragon1993


dragon1993
őstag

Saját weboldallal is be lehet jelentkezni a partnerek közé elvileg.

Link

[ Szerkesztve ]

(#18) sziliv43 válasza dragon1993 (#17) üzenetére


sziliv43
csendes tag

Ez mind szép és jó, csak éppen egy magyar weboldalt se ad ingyen se a trékom se a többi mobilszolgáltatót. Csak is kizárólag a pofakönyv és a hozzá tartozó oldalakat, szolgáltatásokat és társait. Semmi mást nem.

(#19) donmackó válasza sziliv43 (#16) üzenetére


donmackó
őstag

Release the cable hounds!

(#20) Wesder


Wesder
félisten

Ajànlom a csendes tagoknak hogy legyenek hűek a rangjukhoz, mert kiköptem miattuk a Cola-m. :C :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.