Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) edipqe


edipqe
senior tag

remélem nem csak nekem volt igazi, régóta várt felüdülés ez a film!

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2) Stiky


Stiky
senior tag

Láttam az előzetest, de nem vagyok nagy Rambo fan, így nem ez volt a következő tétel a "mozinézési" listámon. De ez a jó kis írás meghozta a kedvem. :DDD
Thx és Gratz! :C

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#3) edipqe válasza Stiky (#2) üzenetére


edipqe
senior tag

mi mást mondhatnék :D
nézd meg.
megéri azt a 800 HuF-ot a mozis version :R

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#4) bolondember válasza edipqe (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azért, csak a rambómargó szélén - nem csütörtökön lesz a premierje?! :F

Ha igen, akkor viszont, hmm, érted mire gondolok... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) rauschie


rauschie
senior tag

trélert megnéztem, kanoskatonatorkáteltépős rulzós...:D
must see asszem:D

(#6) tocsa válasza edipqe (#1) üzenetére


tocsa
senior tag

Eddig még nem láttam, de nekem az 1-2-3 trilógiából egyértelműen az 1 a kedvencem. Figyeld meg, hogy igazából nem is öl meg szándékosan egy embert sem (az első áldozat kiesik a helikopterből pl), najó talán egyet a vége felé a kocsival meneküléskor, de az még talán meg is úszhatta égési sérülésekkel.
Szóval az gondolatmenet nagyon jó, hogy elkezdik csesztetni ("why are you pushing me?"), egyre tovább feszítik a húrt, amíg még Rambo John J. némán tűri, és aztán... elszakad a húr. És innentől meg már olyan "Összeomlás" hangulata van (ami szintén egyik kedvenc filmem), hogy átesik azon a ponton Rambo, ahonnan már nincs visszaút, ahol azt mondja az ember, hogy mostmár végigmegyek, bármi is lesz,mégha rossz irányban indultam is. Esemény eseményt követ, egyik indukálja a másikat, nincs mit tenni (mondjuk a legvégén Samuel Trautman ezredes mégis megállítja). És a dzsungelben Rambo a vadász, és nem rá vadásznak.

Amúgy a Halálbüntetés is jó leszámolásos. Ott már rávilágít a film arra is, hogy bár el lehet játszani azzal a gondolattal, hogy milyen jó lenne néha 3 méteres gorillává válni és leszámolni a terrorizáló bűnözőkkel, de valójában erőszak erőszakot szül, nem éri meg, olyan világba tévednél, ahol te nem vagy otthon.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#7) tocsa


tocsa
senior tag

Ja, és mindenképpen megnézem majd. Bár nem mondanám, hogy szeretem a vért. Haverjaim mondták, hogy betegesen részletesen naturalista módon ki vannak dolgozva a véres jelenetek.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#8) Zolaash válasza edipqe (#1) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Rég élveztem ennyire egy filmleírást. Köszönöm! :R Meg is fogom nézni. És nem érdekel, hogy neked honnan van. ;)

Rip and tear

(#9) BloodRay


BloodRay
veterán

Nagyon jó volt a leírás! :DD
Már csak emiatt is meglessük a filmet! ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) DArchAngel


DArchAngel
tag

Filmkritikán régen röhögtem ilyen jót. :DD
Te véresen komolyan gondolod ezt a dolgot.
El tudom képzelni, hogy nézhetted meg otthon ezt a műremeket, miközben a szomszéd azt hihette, nálatok elszabadult az erő sötét oldala...

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#11) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Remélem tényleg jó kis mozi lesz, nekem is a hócipőm televan már a PC akciófilmekkel: jófiú McClane és társai...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) RexpecT


RexpecT
addikt

Már én is várom a filmet :K . Imdb-n User Rating: 8.0/10 (14,931 votes).Szóval jónak kell lennie.
A helyesírási hibák vannak a szövegben...

(#13) gerii válasza bolondember (#4) üzenetére


gerii
addikt

múlthét pénteken volt a premier elötti bemutató, én is akkor néztem meg, és tényleg kötelező a film!
nagyon visszatért a régi, igazi akciófilmek hangulatához, nem is tudom hány éve, talán már egy évtizede nem láttam ilyen filmet :R
annyit mondok hogy ez KELL a mai világnak, a többi "szutyok" mellé.

[ Szerkesztve ]

(#14) zsiga667 válasza bolondember (#4) üzenetére


zsiga667
addikt

Én péntek este néztem meg a Westend mozijában. :U

(#15) edipqe


edipqe
senior tag

igen, virágbótos, és? ugyis megnézem moziban
és örülök, hogy nektek is tetszett a kritika :C

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#16) Carpio válasza edipqe (#1) üzenetére


Carpio
tag

Én ajánlom neked a Golyózápor című filmet. Abban minden benne van -ami benne lehet- az elmúlt 20 év akciófilmjeiből, minden értelemben.

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#17) garfield-r


garfield-r
tag

Nagyon nagyon jó lett ez az írás :C :C :C és pont ez kell most nekem is: egy IGAZI akciófilm :DD

(#18) ollie


ollie
MODERÁTOR

Éljen! :D

***

(#19) pschio válasza edipqe (#3) üzenetére


pschio
őstag

szerintem az sms arara es moziban felvett cuccra ertette :DDD

amugy jo az iras. grat :R

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#20) Mcray


Mcray
senior tag

Grat az íráshoz. Bár utálom Rambót meg a bamba képét de ezt meg fogom sasolni. Amúgy a Mi-24 esek a legjobbak a régi Rambókban, főleg hogy egy S-3 Jolly Green Giant van pozdorja lapokkal "MASZKOLVA" :C :C :C :C , hogy Mi-24-nek nézzen ki. Én mindig ott kapcsoltam ki a Rambókat, mert a "repülőbuzi" gyomromnak az több volt a soknál, még úgy is hogy tudtam, a rendezőnek akkor még nem volt "raktáron" Mi-24 ese, mint manapság. Én is jókat röhögtem, mert jó az írás! :R :R

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#21) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez jó írás volt. A film meg tuti jólesz, holnap megyek is megnézni moziba!

Utoljára a 300-at néztem moziba, lehet h. csak nekem van igényem a darabolásra? ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22) edipqe válasza CPT.Pirk (#21) üzenetére


edipqe
senior tag

nem, ezzel sztem nem vagy egyedül!

a lelki békémet rakta rendbe a film 3 :B :K
igen 3 db egymás utáni megnézése :))

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#23) greatchaos


greatchaos
addikt

a végén, amikor szétőtte a gépkarabéllyal az eégsz sereget, majd a lázadókat... kemény...

összességében sztem nézhető.. és a végére Jonh hazatért...

(#24) edipqe


edipqe
senior tag

a gépkarabély az a FAL, AK-k, m-16 stb
ami a pickuppon volt az kicsit nagyobb lukat csapdos

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#25) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

Én most fogom megnézni a 7 végén, már baromira várom, végre egy igazi MOZI film, nem valami cserecsáré wellnes teadélután,

RAMBO rulez! :R

(#26) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

...sérthetetlen aurát adó fejpánt... :C :DD ezen behaltam

Üdv, Balázs

(#27) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

YESSSS!!!

Annyira igaza van a cikkírónak!

Ez a társaságunkba is felmerült, hogy mostanában nincs igazán jó akciófilm.
Vannak a hatásvadász horror filmek (Fűrész, Motel,...) meg a vígjátékos elemekkel operálók.
De hol vannak az igazi akciók??

Amerika és a világ a mű prüdéria álcája mögé bújik, miközben a youtube-on megnézhetsz bármilyen háborús halálesetet.

Hogy is van ez?

Moziba és tévébe nemengedjük, emrt jujj de konzervatívak vagyunk. ugyanakkor mégis? Nem azért a zsák szrért de a Motelt ki engedte vetíteni pl? öncélúság

Rambó is öncélú persze. meg vérengzős. De nehogy már ne legyen egyetlen káromkodás sem egy filmben, vagy ilyenek.

Klasszikus jelenet: Halálos fegyver X konténer rázuhan az egyik fő ellenre. ********

Én még csak az előzeteseket láttam de a cikkírónak igaza van. Ez már kellett.

Az én prűdség mércém nagyon egyszerű. üsd fel bármelyik filmes magazint és lapozd végig, számolva a következőket:
- meztelen/félmeztelen/hiányos ruházatu és szexis nők(et alakító szinész) portrék;
- Akció jelenteke, robbanások, durvább jelenetek fotói

segítek. nincs,

Rambo forever

(#28) edipqe


edipqe
senior tag

Nagyon örülök, hogy eddig mindenkinek tetszett a kritika, nem gondoltam volna, hogy ennyire sok embernek hiányzik az old-school akciófilm stílus. :R

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#29) poffsoft


poffsoft
addikt

Jó az írás, csak nagyon sűrű :)

megnézzük...

De a Rambó XIX-et akkor mégsem fogják leforgatni (a'la Nacked Gun)? ;)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#30) rauschie


rauschie
senior tag

Megnéztem.
:R .

(#31) edipqe válasza rauschie (#30) üzenetére


edipqe
senior tag

pü ment

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#32) engusz


engusz
veterán

Láttam. Az elején is jó volt, közben is, és a végére is, mikor felpörögtek az események. Készül az ötödik rész, ugye?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#33) edipqe válasza engusz (#32) üzenetére


edipqe
senior tag

hát ha rajtam múlna én félévente nyomnám a részeket :))

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#34) engusz válasza edipqe (#33) üzenetére


engusz
veterán

Tényleg jó volt. Akció-akció. Hülye viccek nélkül.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#35) brownus


brownus
veterán

fasza, a nagy sly rajongó és még ezt se tudja, hogy a rocky első részért kapott oscart, a legjobb forgatókönyv ha jól emlékszem... rocky - oscar

[ Szerkesztve ]

(#36) brownus válasza brownus (#35) üzenetére


brownus
veterán

na, nem is azért kapott... őt csak jelölték, szal bocsesz:)

(#37) I_Am


I_Am
veterán

Nap könnyei? :U

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#38) brownus válasza I_Am (#37) üzenetére


brownus
veterán

az willis háborús filmje, nem? nem láttam...

Alkoholista az, aki annyit iszik, mint mi, csak ellenszenves. ez ott van :DDD

(#39) zoltanz válasza brownus (#38) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nekem tetszett a film (nem volt azaz izomszag mint a 3-ban), de igazából az első az etalon meg a második esetleg kis szódával. Azért szerintem voltak az elmúlt időkbe is jó akciófilmek, igaz nem olyan mennyiségbe (minőség fontosabb) másrészt egészen szép termést hozott a horror-thriller kategória.
Amit én igazán hiányolok szeretek az a sci-fi akció és horror-thriller alkotások Alien, Szárnyas fejvadász stb...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#40) edipqe válasza brownus (#36) üzenetére


edipqe
senior tag

np.
és nem voltam eddig a rajongója, a rockykat meg én végigröhögtem :K

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#41) brownus válasza edipqe (#40) üzenetére


brownus
veterán

jók azok, még manapság is ha megnézem a R1-2-3-4 valamelyiket utána mindig le kell nyomnom 20 fekvőtámaszt de izibe!:D

(#42) edipqe


edipqe
senior tag

örülök, hogy ilyen sokan olvasták,é s amint látom még néha néha 1-2 ember idetéved. :R

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.