Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Hát éljen! Még egy ehhez nagyon hasonló hűtő sincs, se nekik, se senkinek! :D
Szerintem azon kívül, hogy frissítik a palettát, nem sok értelme van.

(#2) Vigneau


Vigneau
félisten

Letisztult, egyszerű és tetszetős dizájn. Bár sok újdonságot ebben a szegmensben nem lehet kitalálni.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#3) Gomezz válasza G.I.JOE (#1) üzenetére


Gomezz
senior tag

Kizárt, hogy max fordulaton, ami 2300, csak 28 dBA! :(

(#4) NandoXXL válasza Gomezz (#3) üzenetére


NandoXXL
senior tag

10 méter távolságból:), amúgy problémás hogy az összes gyártó büntetlenül bármilyen patamétert meg adhat a ventilátorokra.

(#5) tsi


tsi
tag

Azért az Orochi-nak nincs párja :) Olyan finom halkan teszi a dolgát a 4770-en mintha passzív lenne... Szerencsére sikerült hozzá LGA1150-re passzoló felfogatót szerezni.

(#6) #16939776


#16939776
törölt tag

A piac ezen részén (olcsó, de használható és tartós) nagy az űr, érthető hogy ide hoztak új terméket.

Ha lehet egyáltalán kapni, akkor Inkább ezt venném meg mint a tx3/evo-t, ugyan ezen a ~20USD-s "elméleti" áron.
Vagy úgy is írhatnám, hogy ez a hűtő önkényesen ~2K-val drágábban lesz kirakva a magyar boltok polcaira, hogy megmaradjon az ár érték arány a két termék között ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) klepto


klepto
addikt

Jó, de ebbe mi az újdonság? :F
Ez olyan egy a sok közül darab :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) Dilikutya válasza Vigneau (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ennél fontosabb nincs egy hűtőnél!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) AGE-T


AGE-T
senior tag

Informatikában ez kb. olyan kaliberű hír, minthogy valamelyik Magyar várandós celebnek megfordult a babája...

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#10) milszab válasza klepto (#7) üzenetére


milszab
senior tag

Egyet értek. Egy Cooler Master hyper tx2-es hűtőt használok, ami nem egy mai darab, de szerintem bármit is raknél fel a procia sokkal nem lenne hűvösebb. Simán megállja a helyét, főleg hogy egyre kevesebbet fogyasztanak a procik és ennél fogva hűvösebbek is.

(#11) Cifu válasza klepto (#7) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én pont ezért örülök egy ilyen hírnek.

Nekem meg a hetvenkettedik RGB Led-el felszerelt HyperMegaCoolerExtremeFrozer hűtő hírekkel (250 dollár plusz apró) lehet kikergetni a világból... :U

Maga a hűtő egyébként korrektnek tűnik, ráadásul könnyen cserélhető a venti, ami nagy előny szerintem...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Ezzel csak az a baj hogy 2e Ft-os kategória, amin megint 4-ezret a gyártó, 2-őt a viszonteladó, 2-őt az állam kaszál ha megveszik 10ért.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#13) Vigneau válasza Dilikutya (#8) üzenetére


Vigneau
félisten

Max. a hűtési hatásfok. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#14) G.I.JOE válasza Vigneau (#13) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Sztaz mi? :D

Hisz annyi is elég: Jó néző ki, jössz topogni, gecó? :))

(#15) Vigneau válasza G.I.JOE (#14) üzenetére


Vigneau
félisten

Valami műszaki paraméter. :DDD

Tény, én meg már játékvízzel hűtök egy ideje. De amióta használom, legalább "szellősebb" a CPU/VGA környéke. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16) Lacok


Lacok
őstag

"A vállalat szerint a hűtő minden kereskedelmi forgalomban kapható processzorral megbirkózik."

De reméljük nem fekteti két vállra a Skylake processzorokat mint néhány típusa. ;] [link]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#17) haxiboy válasza Vigneau (#15) üzenetére


haxiboy
veterán

Cserébe 2x akkora zaj van a házadban :)

Nálam a Noctua NH-D15 teszi a dolgát, igaz, böhömnagy, cserébe szinte 0-a hangja, passzívban is elbírná, 300-at pörögnek a ventik percenként.

Játékvizekkel az a probléma hogy semmi nem cserélhető, ha bedöglik a pumpa(ami általában az első ami megmurdel az ilyen rendszerekben), az egész mehet a kukába.

(#16) Lacok:

Itt igazából mind2 fél hibás volt.
1. Minek csinálnak olyan felfogatást ami akkora erővel préseli oda a hűtőt hogy konkrétan letépi a foglalatot a helyéről
2. Intelnél is hibáztak, mert ha tudják hogy vannak ilyen hűtők, legalább figyelmeztethettek volna előre hogy nem tuti hogy mind jó lesz, igaz nekik csak az a lényeg hogy a gyári hűtő felmenjen a többi az user dolga.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#18) Vigneau válasza haxiboy (#17) üzenetére


Vigneau
félisten

Meglepő volt számomra, de nem igazán lett rosszabb a helyzet a Matterhorn után. Az viszont szerelés közben olykor eléggé meggyötörte a kezem, ami miatt elég mérges voltam. :)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#19) Raggie válasza #16939776 (#6) üzenetére


Raggie
őstag

Ez a hűtő nem rossz, de mi a gondod a CM 212EVO-val? Szerintem nagyon jó kis ár/érték arányú hűtő 10ezer alatt.

Clint Eastwood FTW

(#20) #16939776 válasza Raggie (#19) üzenetére


#16939776
törölt tag

TX3Evo =/= 212Evo. ;)

Egyébként a jobb felfogatás, nagyobb lamellák közti távolság, sejthetően jobb ventilátor és a talphoz képest eltolt bordázat miatt tetszik jobban a hírben szereplő hűtő, mint a TX3/Evo.

[ Szerkesztve ]

(#21) Raggie válasza #16939776 (#20) üzenetére


Raggie
őstag

Aháá! Akkor félre gondoltam a dolgot! :) Sry! :R

Clint Eastwood FTW

(#22) leviske


leviske
veterán

Nem értem. A Noctua már előállt az AM4 támogatásával hónapokkal ezelőtt. A Scythe és Thermalright tervezőit miért kerülte el a híre annak, hogy más felfogatás kell? Pláne annak fényében fura ez, hogy az LGA11** és LGA21** óta ez lesz az első váltás, ami megint generálhat egy kis forgalmat már úgy önmagában is.

(#23) Takics73


Takics73
csendes tag

Évekkel ezelőtt vettem egy Scythe Ninja II b rev.-et 775-re,félpasszívban ment.Most 1150-esen van (I5 4590)félpasszívban,semmi gond nincs!Terhelve maximum 55-60fok a proci! A víz is megfordult a fejemben de kevés szimpatikus rendszer. Marad a léghűtés! :-)

(#24) kromatika


kromatika
veterán

Up neki.tetszik.

(#25) duvi


duvi
nagyúr

Ha jól látom, akkor egy fontos részlet kimaradt. A hűtőtömböt a középponttól hátrafelé tolták el, így nem okoz problémát a magasabb memóriamodulok esetében se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.