Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cannibal


cannibal
senior tag

Tetszetős! Kár, hogy kb semmim nincs amire rá tudnám kötni. :( Gondolom méretegyezés esetén a vga cserélhető.

(#2) alcsa


alcsa
senior tag

Kár, hogy nem ilyen gombbal kell aktiválni az OC módot :DDD:

[ Szerkesztve ]

(#3) Hobbbyt válasza alcsa (#2) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Nekem a gyári P1-es gépet 150-ről 166 Mhz-re nyomta fel.. 10% tuning, gombnyomásra. Zseniális volt :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#4) Lacok válasza cannibal (#1) üzenetére


Lacok
őstag

Egy ilyen van benne

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#5) energy4ever


energy4ever
addikt

Valaki kiprobalhatna, hogy 2db ilyen dobozzal, vagy pl itx lap benne egy kartya plusz egy ilyen dobozban megegy kartya, es ugy megy a cf/sli!? :DDD

(#6) Doink válasza energy4ever (#5) üzenetére


Doink
aktív tag

(#7) Puma K válasza Doink (#6) üzenetére


Puma K
veterán

Az igen! :Y :C

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#8) twollah1976 válasza Doink (#6) üzenetére


twollah1976
őstag

Az igen, vannak még elvetemült emberek!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) #74018560


#74018560
törölt tag

Thunderbolton kapja az adatot a kártya és egyben ugyanott küldi vissza a képet is?

Imput lag nem nő meg ezzel a megoldással?

(#10) gabriel26 válasza #74018560 (#9) üzenetére


gabriel26
tag

Egy razer Blade Stealth-el hasznalom ezt a dobozt.
Ha a laptop kijelzojere kuldod vissza a kepet elegge sokat veszitesz, mert pl ami akkor fut 60fps-el, az egy kulso monitoron 90-100.
Imput lagot nem eszleltem, de kulso monitorral az igazi.
Igy ezzel a komboval 1080p-ben minden jatekot lazan jatszom ugy, hogy i7 7500u+ 16gb ram van a gepben.
Egyedul bf1-nel 64 fos szerveren keves a procim, mert van amikor leveri 45 fps kornyekere es hiaba veszem le a kepminoseget nem segit a dolog.....
Egyebkent azt olvastam, hogy egy gtx 1060 felett mar nincs ertelme hasonlo megoldasnak mert a TB port 40gbs sebessege nem eleg a kartyaknak.

[ Szerkesztve ]

(#11) #74018560 válasza gabriel26 (#10) üzenetére


#74018560
törölt tag

Néztem neten teszteket, de ott is 2 magos procival teszteltek, ami totál nem játékra való. Nem csoda, ha nem megy vele rendesen.

4C8T-vel is gyorsabb lenne külső monitoron? Ennyit számít a TB lassúsága? :F
(Mondjuk nem lenne meglepő, mert kb PCIe 2.0 4x sebességet tudja...)

[ Szerkesztve ]

(#12) gabriel26 válasza #74018560 (#11) üzenetére


gabriel26
tag

A proci sok jateknal masodlagos, de persze nem elhanyagolhato.
Viszont kiprobaltam haverom macbook pro-javal amiben 7820hq proci van es kb. 5-8 fps-el hozott neki tobbet.
Bf1-ben o viszont nem esett 60fps ala.

(#13) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Ehh, nekem már egy olyan cucc is elég lenne, ami tud HDMI2.0-át, illetve meg tud hajtani egy FHD és egy QHD monitort egyszerre.
A mostani Dell laposomon (Precision 5510) csak HDMI 1.4 van annyira, hogy még dock-on keresztül is csak két FHD monitorral birkózik meg :(((
És persze nem függ a DisplayPort alternate mode-tól, mert azt sem tudja ez a fantasztikus gép.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#14) #74018560 válasza -=RelakS=- (#13) üzenetére


#74018560
törölt tag

Kuka ;]

gabriel26 Valós 4 mag is kevés (HT nélkül), nem hogy a 2 mag 4 szálon. :(

(#15) -=RelakS=- válasza #74018560 (#14) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

kuka, kuka ... ha nem dobja fel a pacskert, vagy nem váltok állást, még 3 évig tuti ezt kell nyúznom.
Mondjuk ha otthon dolgozok, még így is jobb az UHD 30Hz, mint a FHD 60Hz :D A dupla monitor meg megoldható úgy, hogy a kisebbet a laposba dugom. De akkor is, na! UHD panel van benne, meg Quadro videókártya, és ilyen kisstílű kimenete van XD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#16) gabriel26 válasza #74018560 (#14) üzenetére


gabriel26
tag

Lehet, hogy rosszul tudom de a 2.8ghz i7-kent hirdetett macbookokban 7700hq van a 2.9ghz pedig 7820hq es mind a ketto HT-s.
Velemenyem szerint itt a TB3 a bottleneck az egesznek...
Lattam csomo ember rinyalt, hogy rovid a kabel amit ezekhez a dobozokhoz adnak, viszont csinaltak egy tesztet. 50cm kabelig meg van a 40gbs sebesseg, 1m-en mar csak 20gbs es fel meterenkent a sebesseg tovabb felezodik.
A jatekok amikkel jatszom Wot, Pubg, meg nehany AAA cim meg igy is 60 fps felett mennek a configommal, szoval en happy vagyok mert pont erre vagytam, egy ultrabook, amit hordhatok meloba es egy kiegeszito hozza amivel jatszhatok is rajta.
Csak hat nem eppen penztarca barat megoldas, viszont legalabb nem neznek hulyenek, mint amikor ceges megbeszelesen kicsaptam az asztalra a G752-met a sok ultrabookos diszmajom koze :DD

(#17) #74018560 válasza gabriel26 (#16) üzenetére


#74018560
törölt tag

Ennyit viszont megér ;]
Viszont ha úgy vesszük még spórol is az ember, nem kell külön egy asztali gép, meg egy laptop. Játékra amúgy is a desktop való :U

(#18) gabriel26 válasza #74018560 (#17) üzenetére


gabriel26
tag

Volt asztali gepem, de rengeteget utazom, igy megepitettem es szinte csak allt otthon.
Ezt meg oda viszem ahova akarom, ha meg otthon vagyok monitorral nyomom es kesz.
A ryzen-es asus laptopok izgatjak a fantaziamat, de annyira olcso gagyi a GL szeria, hogy nincs szivem erte penzt kiadni.
De mar nemetbe van 1700-as desktop ryzen procival+ rx 580-al szerelt megoldas 1400€ ami baromi jo ar, csak ne lenne ilyen bovli kinezete....

[ Szerkesztve ]

(#19) #74018560 válasza gabriel26 (#18) üzenetére


#74018560
törölt tag

Most jön majd az intel a rendes 4 magos ULV procikkal, én azt várom. :K
Ryzen nem kéne :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.