Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Annyi pénzből inkább már egy lepukkant hátsókerekes autó aztán ki a terepre :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#2) blazsey2


blazsey2
senior tag

Majd ha nyerek a lottón akkor veszek egyet :K

PSN ID:blazseydr

(#3) zola0306


zola0306
tag

Ennyiért G27.....+Cookpit :C

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#4) Enton


Enton
addikt

Kiváncsi vagyok mit tudhat, egy G25/G27-hez képest.
A váltóra i kiváncsi lennék milyen konstrukció. Az ára elég borsos, de szerintem hamar lecsökken az. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#5) Sicilian


Sicilian
addikt

Megvárok 1 giga pakkot belőle, amiben benne lesz a Ps3, a játék, meg a kormány !! :B

nothing is true everything is permitted..

(#6) Sefter válasza zola0306 (#3) üzenetére


Sefter
veterán

hááát a g27 is ~80k környéke...+ egy jó cookpit is.

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#7) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Nekem kifejezetten tetszik.., főleg, hogy a kormányon lévő váltó az nagyobb méretű, mint a G25 esetében, mert ha megtekered a kormányt (G25), sokszor nem lehet elérni a "füleket", pedig azok sem éppen kicsik.., de itt még nagyobbak ;] - de ezért nem cserélem az biztos :DDD ("Hosszú, hasznos életet" G25 ! - kop, kop, kop ;) )

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#8) ferencka


ferencka
tag

500dolcsi???????? :F :F :F :F :F :F :F :F :F :W :W :W :W :W

azért én ennyire nem vagyok fan.az is bőven elég a pénztárcámnak ha magát a játékot be tudom 10-12 ezerért szerezni.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#9) Mappa


Mappa
addikt

VisionRacer - VR3 egy ilyen cirka 300e FT+ egy ilyen kormány 100e Ft esetleg majd még a váltó hozzá 30-40K ...hmmm 440e Ft és már ülhetek is a nappaliban. azt PS3 meg a játék sehol :DDD ehhez tényleg őrült fanatikusnak kell lenni :C

nem kötelező megadni

(#10) Enton válasza Mappa (#9) üzenetére


Enton
addikt

Akinek egy ilyen ülés beszerzése nem jelent gondot/anyagi oldalról/. Annak már a maradék apróságokat nem nagy megterhelés beszerezni.
Akinek meg van egy kis esze is, az csináltat magának egy egyedit, ennyi pénzből. :K

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#11) kapeti07


kapeti07
senior tag

Ennyi pénzért már egy versenyzőt is adhatnak :)

Xbox: kapeti

(#12) Mappa válasza Enton (#10) üzenetére


Mappa
addikt

még egyediből lehet olcsóbban jönne ki az ember

nem kötelező megadni

(#13) Zirowe


Zirowe
nagyúr

A nevében az ára! :DDD
Amúgy mintha a prologue megjelenésekor kijött volna egy gt5 kormány a logitechtől, nem az a hivatalos kormánya?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14) vhunor válasza Zirowe (#13) üzenetére


vhunor
őstag

Hát a DF GT dobozán bizony ez áll :).

(#15) Enton válasza vhunor (#14) üzenetére


Enton
addikt

Biztos összevesztek logitech-ékkel. ;]
Vagy csak a Trhustmaster-nek jött meg az esze ha nem csinál ilyen reklámot magának nem is fogják tudni hogy van ilyen márka. :K

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#16) vhunor válasza Enton (#15) üzenetére


vhunor
őstag

Úgy 15 évvel ezelőtt ők voltak a királyok :).

(#17) mephi666 válasza Mappa (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

300e? kemény... inkább már akkor a cégtől vennék zárt profilt meg csövet és hegesztetnék egyet... szemben meg van egy autóbontó... onnan ülést is lehetne bele keríteni fillérekért ;] lehet, nem lenne ilyen csilivili, de egy 10-esből kényelmesen meglenne... vagy inkább kevesebből... :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) nokia párti


nokia párti
őstag

Kiváncsi vagyok milyen lesz a G25/G27 képest. Remélem jobb, ha má ennyi. :)

(#19) maláj válasza mephi666 (#17) üzenetére


maláj
őstag

aztán mehetne a sorozatgyártás ;]
prohardver edisön :DDD

(#20) mephi666 válasza maláj (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem kényelmes/menő lenne zastava üléssel is :) esküszöm, ha egyszer nagyobb lakásunk lesz és már a szimulátor jön prioritásban, akkor magam fogok valamit szépen összebarkácsolni... szépek ezek a sorozatgyártott, krómozott, sportüléses cuccok is, de én valahogy jobban szeretem azokat a dolgaimat, amiben ott van x óra munkám is... (mellesleg nem kicsit lehet spórolni, ha maga csinálja az ember, amit tud)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) Zack Fair


Zack Fair
csendes tag

Sajnos ekkora zsebem nincs, amibe nyúlhatok, így marad a nyálcsorgatás a monitorra. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.