Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rodrigez


rodrigez
senior tag

Agyhalott banda... A visszahívástól függetlenül évente lecserélt több 100 millió készülékben található dolgokért nem aggódnak? Fontoskodó majmok. Pont, hogy ez a visszahívott széria kerül mondhatni jó kezekbe, mert ezeket szét lehet szedni, míg a tisztességben megöregedett készülékek meg a fiókok alján végzik vagy ha a tulaja jó agy pronyó, akkor a kukában a kommunális hulladék között.

(#2) tatararpad válasza rodrigez (#1) üzenetére


tatararpad
őstag

Ez csak reklám, melyik hírt olvassák el többen: " A Greenpeace aggódik az okostelefonok által geneált hulladék miatt", vagy a "A Greenpeace is aggódik a Note7 miatt"? Most a Greenpeace is meglovagolja a Note 7 hírhedtségét.

(#3) rodrigez válasza tatararpad (#2) üzenetére


rodrigez
senior tag

Pontosan, kb. ennyi...

(#4) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Rohadtul nem értem mit kell ezen aggódni. Inkább a gyártóhoz kerüljön vissza a telefon, nyilvántartott körülmények között mint máshova. Ebben az esetben ugyanis van esély nyomon követni mi lesz a telefonok sorsa.

Ellentétben a többmillióval amik simán a kukában végzik...

Fontoskodó kretének. Ha tenni akarnának ténylegesen valamit arra van más mód is...

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#5) rodrigez válasza WinstonWolf (#4) üzenetére


rodrigez
senior tag

Pl. odaláncolhatnák magukat egy égő Note 7-hez, hogy felfogják a mérges gázokat.

(#6) gerii


gerii
addikt

Tényleg van alapja annak, hogy a Greenpeace tagjait idiótáknak, ostobának tartja mindenki.
Esetleg ha olvassa egy magyar "munkatársuk", akkor itt egy megvalósításra váró világmegváltó ötlet:
Tíccsák be az új telefonok mellé adott papírhalmot, töltőt, és legfőképp a headsetet. Na ezzel töltsétek az időtöket, hozzánemértő álzöld majmok. :U

(#7) Matada2.3 válasza rodrigez (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Bennem is ez merült fel, de itt éppen, hogy egy picit pozitív, hogy a note 7-ben manifesztálódik a mondandójuk és igen is lovagolják meg.Több emberhez jut el a tény, hogy évente xy mennyiségű elektronikai hulladék keletkezik az okostelefonok kb. 1-2 éves lifespan-jéből. :) Kicsit pozitívabban is lehetne egy ilyen hírhez hozzáállni..

Finn the human

(#8) Emtra Prime


Emtra Prime
csendes tag

Az év szégyene a note 7, mást erre nem lehet mondani. A zöldek pedig még a boltba is autóval járnak és ugyanúgy zacskót használ ételes helyett akkor miről pofáznak?

E.P.

(#9) #06658560 válasza Matada2.3 (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Csak éppen nyitott kapukat döngetnek jelenleg! Vagyis megint maguknak generálnak hírverést, hogy tündökölhessenek a nagyon fontos környezetvédő szerepben. A tényleges problémát meg jól leszarják, mint mindig. és mint mindig, szokás szerint teljesen dilettáns agyhalottakkal vannak tele.

(#10) doooo


doooo
veterán

Nekem is ez volt az első gondolatom, amikor az utolsó botrány kitört... mi lesz a sok felesleggel? De nyilván nem bolondok a Samsungnál se, kifizetődőbb újrahasznosítaniuk amit lehet...

(#11) Matada2.3 válasza #06658560 (#9) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igaz, így is meg lehet közelíteni a dolgot, én csak azt mondtam, hogy lehet egy kicsit pozitív az, ha az embereknek felhívják a figyelmét, sose gondoltam amúgy, hogy a Greenpeace bármit is meg tud oldani..

Finn the human

(#12) #06658560 válasza Matada2.3 (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az embernek felhívni a figyelmét? Itt az önmarketingen kívül semmi nem történt. Nyugodt lehetsz, a Samu most ezerrel törpöl azon, mi a francot kezdjenek a visszahívott, el nem adott Noteokkal, amelyekben egy csomó használható alkatrész van. Pláne, hogy újrahasznosítási kötelezettség is fenn áll.

(#13) hyperspace válasza doooo (#10) üzenetére


hyperspace
őstag

Szinte minden darabja újra lesz hasznosítva. Újra felhasználják, vagy értékesítik.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#14) Ferike81


Ferike81
senior tag

Mekkora idióták ezek Jézusom! És a Greenpeace amiatt nem aggódik, hogy Kínában hetente készül ennyi eldobható telefon?! Azokat ki a búbánat hasznosítja újra? :W

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#15) Matada2.3 válasza #06658560 (#12) üzenetére


Matada2.3
veterán

Hmm, van benne ráció, jobban meggondolva ez tényleg önreklám mintsem felhívás..

Finn the human

(#16) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A Greenpeace füstjelekkel és postagalambokkal kommunikál. Agyamentek gyűjtőtábora.

(#17) xmaas


xmaas
őstag

Inkabb a Greenpeace-t kene betiltani mindenestol mert sok hasznuk nincs azonkivul hogy bezsebelik a sok tamogatast a sok hiszekeny baromtol aki azt hiszi milyen jot csinal a vilagban hogy tamogatja ezeket az ordenare troggereket.

Inkabb epitene azert a penzert friss ivovizes kutakat meg venne vizszuroket Afrikaban meg ahol nincs tiszta ivoviz mint az ilyen szarhazi szerevezeteket eletben tartani az adomanyokbol...

(#18) mrThomi


mrThomi
addikt

a pápa vajon mar megkezdte az aggódását ?

Nothing Phone (2a)

(#19) #96302336


#96302336
törölt tag

Sötétzöldek...

(#20) arn


arn
félisten

Nah ezekutan mondja vki, hogy nincs lejarato kampany. A tobbi parszazmillio telefonnal mi van?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#21) t3tv3s


t3tv3s
tag

Az állásfoglalás után minden greenes magánrepcsivel ment haza..

(#22) no more


no more
addikt

Igazi bohócok.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#23) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Erről egy környezetvédő,vegetáriánus álszent tanárnőm jut eszembe....

Még az autósok is hülyék voltak mert hova szaladgálnak már hát a sok korom meg füst....bezzeg ő rendes mert megelégszik egy kicsi autóval...ami egy füstokádó Trabi volt :DD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#24) radírfej


radírfej
senior tag

Greenpeace: Hello Samsung, van egy ötletem!
Samsung: jaj hagyjál Greenpeace, most nagyon el vagyok havazva, tudod ez a note ügy...
Greenpeace: na ez az, pont erről akartam veled beszélni. Azt találtam ki, hogy kiadok egy közleményt, amiben aggódunk a visszahívott készülékek újrahasznosítása miatt, megnevezve téged.
Samsung: ne fárassz. ez nekem miért jó?
Greenpeace: mert egy válasz közleményben elmondhatod magadról, hogy mennyire környezettudatos és szabály követő vagy, hogy ezekben a nehéz órákban is odafigyelsz erre. Kicsit pozitívabban tudsz kijönni a nagyvárosi zöld hipsztergyerekek szembében a sztoriból. Plusz sok nagyon tájékozott megmondóember sötétzöld majmoz majd engem a közlemény miatt, addig se arról beszélnek, hogy gyártottatok egy fos készüléket, és a visszahívását is elbasztátok.
Samsung: nem is hangzik rosszul. Mondjuk azt nem értem, hogy nektek mi a jó ebben.
Greenpeace: százmilliók fogjak elolvasni, hogy a korszerű elektronikai cuccok, így a telefonok is rengeteg értékes, újrahasznosítható anyagot tartalmaznak. Olyanok is, akik idáig simán kidobták a cuccokat a szemétbe. Hátha néhány százalékuk visszaviszi az elavult, kidobandó keszülékeket a gyártónak, vagy a szolgáltatónak újrahasznosításra, mert most nagyon kevesen teszik ezt.
Samsung: részemről deal. De pénzt ezért nem adok, ne is kérjél.
Greenpeace: Samu, ne bassz, tudod, hogy adományokat csak magánszemélyektől fogadunk el, hát nézd már meg a weblapunkat majd, hogy miből, meg mivel foglalkozunk. Tudom, hogy divat minket fikázni, de legalább te ne legyél már ilyen.
Samsung: jól van, no para. megdumcsiztuk, csáo.
Greenpeace: köszi, Samsung, csáo.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#25) #96302336 válasza radírfej (#24) üzenetére


#96302336
törölt tag

:D

(#26) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Grínpísz=aggódás.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#27) mackoapo11 válasza radírfej (#24) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

+1 :C :R :C
Mondjuk még az belefért volna,hogy "Greenpeace,tudod mi kirobbanó formában vagyunk" :D

(#28) Kasya


Kasya
nagyúr

A GP megint okosat akart szolni.

(#29) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Picit többet vártam volna ettől a szervezettől.
Ez így átlátszó és komolytalan.
Paks 2 nem elég nagy téma, ha már itthon vagyunk?
Nem is kell külföldi téma ide!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#30) #06658560 válasza radírfej (#24) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem képzelsz kicsit sokat róluk?

(#31) radírfej válasza #06658560 (#30) üzenetére


radírfej
senior tag

nem képzelek semmit róluk, nem is minősítem őket.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#32) mizoli válasza radírfej (#24) üzenetére


mizoli
addikt

Ha csak így nem... :C

(#33) joey04


joey04
titán

Jöhetnek a mosógépek:

Samsung issues another massive recall: this time it’s washing machines

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) Roadhammer válasza joey04 (#33) üzenetére


Roadhammer
tag

Törött állkapocs! Nem semmi. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.