Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Az euróban megadott a bruttó, a dollárban megadott a nettó?
56 ezer ft. (Körülbelül. Nálunk majd meglátjuk.) Ennyiért ha nem is kimondottan jó, de nem is kimondottan rossz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Graphics válasza janeszgol (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

P22-től lassan elharapom a nyelvem... Karcsú. Tabletben meg főleg valahogy többet várnék.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) janeszgol válasza Graphics (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát igen, az eltűnhetne, pontosabban lemehetne és ott maradhatna a 30 ezer ft alatti kategóriában. Viszont itt kapsz egy 10 colos kijelzőt (gondolom 16:9 képaránnyal). Ezért írtam, hogy középszer.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Érdekesen hangzik ez a Kids Space kezdeményezés, később még jól jöhet a kicsinek. Remélhetőleg régebbi tablet modellek is megkapják majd a lehetőséget, azaz csak Android főverziótól fog leginkább függeni.

Amúgy lazán kapcsolódik, de szerintetek milyen idős korban érdemes elkezdeni az érintőképernyős okoszeszközökkel való ismerkedést?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#5) blueMerle


blueMerle
veterán

Mint csemetévél rendekező szülő mondom, hogy ez a tablet minden, csak nem gyerekeknek való. A gyerek percenként leejti, odavágja valamihez, vagy épp ráül. Egy armor tok (ha egyáltalán kapható lesz hozzá) pedig vígan van egy csomó más tablethez is. Önmagában egy kezelőfelület nem nagy kunszt ezer és egy launcher és app gallery van gyerekeknek (bár ha ez rendszerszinten lesz, az talán ér valamit). Nagyon szivesen látnék egy valóban gyerekeknek tervezett tabletet, amit lehetőleg olyan mérnök készít aki már látott életében gyereket, legalább messziről. Gumírozott ellenálló burkolat alatt masszív fém ház, gyárilag védőüveg a kijelzőn, vízállóság, jó hangzás és korrekt hardver amin lehetőleg nem akad a legegyszerűbb puzzle játék sem.

[ Szerkesztve ]

(#6) Necroman_Mk2 válasza blueMerle (#5) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Szabad megkérdeznem, hogy hány éves a csemete? Mert szerintem ez az app legalábba 6-7 éveseket célozza meg, és ők szerintem már nem dobálják vagy ejtik le a tabletet. Ez alatt azonban el tudom képzelni.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#7) janeszgol válasza Necroman_Mk2 (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem az ovi vegen, suli elejen. Termeszetesen tervezetten. A hat eves kort megvarnam vele, csak utana.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) blueMerle válasza Necroman_Mk2 (#6) üzenetére


blueMerle
veterán

Lassan 2, de értelemszerűen nem róla beszéltem :) Van bőven a közeli családban 10 év alatti gyerek, és hidd el, bármilyen jól nevelt, okos, ügyes, akkor is gyötrik a cuccot.

(#9) Plug Life válasza blueMerle (#8) üzenetére


Plug Life
senior tag

Kap egy sallert ha nem vigyáz rá.

(#10) max05 válasza Plug Life (#9) üzenetére


max05
csendes tag

:D annyi

noon.hu

(#11) blueMerle válasza Plug Life (#9) üzenetére


blueMerle
veterán

Fantasztikus ötlet, ugye nem tervezel majd gyereket vállalni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.