Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tha_answer


tha_answer
őstag

bdskntk

(#2) kilua


kilua
senior tag

És vajon mit kezd a reklám blokkolókkal?

(#3) blumen1985 válasza kilua (#2) üzenetére


blumen1985
újonc

Szimplán blokkolja a szolgáltatást. Netflix = my way or the highway.

(#4) #52931072


#52931072
törölt tag

Ütik vágják szegényt, de azért arról kevés szó esik arról, hogy onnan vesztett előfizetőket ahol ott sem voltak a többiek. Tény és való elég drága, a hbó és a dizni erősen aláígérve jelentkeztek be a piacra, szerintem versenyjogi aggályokat is felvetne, de nincsen jog már sehol. Nagyon fellesz vásárolva, ha már elég mélyre ütötték az árfolyamot.

(#5) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Az vicces volna, ha a Comecast adná a reklámokat lehetővé tevő technikát, miközben a hozzájuk tartozó filmstúdiók kivonják a filmjeiket a Netflixről :U

#4 catlaca Szerintem se annyira kétségbeejtő helyzetük, mint azt a médiában beállítják. Jó, bezártak stúdiókat, jó, lesz reklámos csomag is, de amíg ki-kiadnak nagy hype-ot kiváltó sorozatokat, addig én nem féltem őket. Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy az egész évados bulk feltöltést ejtik majd a jövőben, hogy kevesebb tartalommal tudjanak havi díjakat szedni. A Disney ezt jól csinálja.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#6) #52931072 válasza Necroman_Mk2 (#5) üzenetére


#52931072
törölt tag

Az pont nem hiányzik, hogy havonta epizódonként csurgassák a sorozatokat. Akkor nézem, amikor időm van rá és nem amikor szerintük néznem kell.
Az a gáz, hogy mire átveszi a hagyományos tévézés helyét, pont olyan nézhetetlen, szétreklámozott sz..rkupac lesz a sztrím is. A diznit meg ne is emlegesd, hányok tőlük. A főnökeikkel addig nézetném (lekötözve, felpeckelt szemhéllyal) 0-24-ben a sok szutykot, amíg sírva nem könyörögnek, hogy: “ne, nem akarom mégegyszer az oroszlánkirályt, jaj csak az élőszereplős reméket ne, az a legrosszabb!”
Két dologra lenne szükség, egy időgépre meg egy vödör óvszerre, megelőznék pár baklövést. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) Necroman_Mk2 válasza #52931072 (#6) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

A havit én se tartom reálisnak, de heti bontás, esetleg hetente két darab epizód már elképzelhető, egyes külsős sorozatoknál már csinálja ezt a Netflix. És miután fölkerült, utána már te döntöd el, mikor nézed meg, max. vársz a következő részre egy keveset. Tegyük hozzá: soha se voltam nagy sorozatfaló, az hogy egy hétvégi délután lepörgessek valamit, nálam elképzelhetetlen.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#8) kilua válasza blumen1985 (#3) üzenetére


kilua
senior tag

Nem biztos, sem a YouTube, sem az ingyenes Crunchyroll nem veszi észre a blokkolót, pedig mindkettőnél fizetős lenne a reklámmentesség.

(#9) Necroman_Mk2 válasza kilua (#8) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

A Netflix azért egy más tészta. Legalább is amikor egyszer egy ingyenes VPN-nel akartam volna megnézni valamit az amerikai kínálatból, akkor a tallózást még engedte, de a film lejátszását már nem.
Kétlem, hogy a böngészős szoftvernél erre ne gondolnának.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#10) #52931072 válasza Necroman_Mk2 (#9) üzenetére


#52931072
törölt tag

Igazából azt akarják megakadályozni, hogy nem egy címen levő stabil eszközön nézhesd. A mobil eszközök evidens, hogy mozgásban vannak, de pl mi is megosztjuk családon belül, a gyerekek pedig már nem velünk laknak. Ha így nézed nem drága a netflix sem, mert három címen nézzük. Mondjuk a hbo-t is, azt meg megcsíptem még akciósan, úgyhogy aprópénz.
Ez igazából vakítás a részvényeseknek, mert nem lesz több előfizető így, valószínűbben a konkurenciához pártolnak az így kiszorított nézők, mert olcsóbbak és özön tartalom. Ebben a helyzetben az áremelés is hatástalan, ahogy a reklámos verzió sem fog beválni, nem lesz elég olcsó. Igazából az egyetlen logikus lépés, a konkurenciához igazítani az árakat, le kell nyelni a békát, különben kiszorítják, vagy mellényzsebből felvásárolják a mammutok.

[ Szerkesztve ]

(#11) Necroman_Mk2 válasza #52931072 (#10) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Vagy a reklámos csomag ingyenes lesz, de csak egy csökkentett kínálatú katalógus állna rendelkezésre ez esetben, abból is belsős Netflix Originals címekkel.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.