Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Gurulunk, WAZE?!
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- LordAthis: Mission: Imposible? - Együtt 1333 és 1600 MHz, ECC/Non-ECC
- potyautas: Kiküldetésben a szép Juhásznénál
Új hozzászólás Aktív témák
-
Lenry
félisten
A Forbes számításai szerint Larry Page vezérigazgató vagyona a tegnapi részvénymozgásnak köszönhetően 187 millió dollárral gyarapodott, miközben Bill Gatesé 124, Steve Ballmeré pedig 108 millió dollárral csökkent.
azért ez a nem mindegy, hogy 1% növekedéssel százmillió dollárokat nyersz vagy buksz
(#1) DraXoN annyira szeretitek ezt durrogtatni ezt "lufi" szócskát az Apple-részvényekkel kapcsolatban, de egyszer érném meg, hogy valaki alá is támasztja valamivel.
lufi az a cég, ami nem termel valós értéket, csak ígérgeti a befektetőket, hogy majd milyen jó lesz. ilyen volt pl a Zynga, ami a tőzsdére lépéskor baromi sokat ért, aztán rájöttek a befektetők, hogy lófakkot nem fognak látni a pénzükből, mert már a kutyát nem érdekli a FarmVille, meg egyébként se nagyon jön belőle a pénz.az Apple ezzel szemben valós értéket állít elő a hardvereik és szoftvereik képében, és a befektetők pontosan tudják, hogy a népek meg fogják venni az iCuccokat, ahogy megvették eddig is, és semmi nem utal arra, hogy ez ne így történne a jövőben is.
(#5) mukibuci nem, mert ezek csak a részvények darabárai, a cég értékét viszont az összes részvény összértéke határozza meg. tehát hiába ér egy Google-részvény huszonhatszorannyit, mint a Microsoftos, ha csak huszonhatodannyi van belőle a piacon
Új hozzászólás Aktív témák
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Okos Otthon / Smart Home
- Magisk
- Robotporszívók
- Telekom TV SmartBox: szolgáltatói set-top box alacsony korlátokkal
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Félmilliónál is többen voltak kíváncsiak a Cronos: The New Dawnra
- Milyen okostelefont vegyek?
- World of Tanks - MMO
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- További aktív témák...
- 9800x3d félkonfig
- Dell Latitude 7390 / i7 8650U / 16GB DDR4 / 256GB Nvme / Vill. Eu bill / Jó akku
- Dell Latitude 5440 / i5 1345U / 16GB DDR4 / 512GB SSD / Excelent akku / Magyar bill
- Bomba ár! HP ProBook 450 G8 - i5-1135G7 I 8GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gar
- Bomba ár! HP ProBook 440 G8 - i5-11GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Gar
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5060Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI X99S i7 5820K 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1050Ti 4GB GAMDIAS TALOS E2 Elite ADATA 600W
- Keresek Zebra TC20 TC21 vagy valamilyen hasonló kaliberű 1D és 2D vonalkódok olvasására alkalmas pda
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3361, 100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF B760M i5 12400F 32GB DDR4 1TB SSD RX 6800 16GB ZALMAN Z1 Plus Cooler Master750W
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

