Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Mekkora jó is lehet ezt cipelni magaddal és ezen navigálni :U

(#2) plus44 válasza Lotusomega (#1) üzenetére


plus44
veterán

Mivel ez hangos navigációra nem képes, így senki sem mondta, hogy ezen kell navigálnod. Ellenben keresni rajta tökéletesen lehet.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) <NewL> válasza Lotusomega (#1) üzenetére


<NewL>
addikt

...mindegy csak szóljunk be valamit :C

most nézem a másik topikban a hozzászólásaidat. ezzel elérted level 70-et

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#4) eXodus válasza <NewL> (#3) üzenetére


eXodus
őstag

szifon(alma) fanboy veszély... lvl100000000

(#5) b.bone válasza eXodus (#4) üzenetére


b.bone
senior tag

szerintem ez a lvl70-es beszólás pedig vicces volt :P
(no nem mintha Applefanboy lennék)

[ Szerkesztve ]

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#6) evone válasza Lotusomega (#1) üzenetére


evone
őstag

Tudtad hogy Windowsra is van Google Earth? Na szóval:

Mekkora jólehet a 30 kilós desktop rendszeredet cipelni magaddal ( és közben még áraímot is generálni ) és azon navigalni :S :U

Ugye ezekutan erzed hogy a hozzaszolasod egy kalap szar? fikagép.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#7) edward2 válasza evone (#6) üzenetére


edward2
addikt

nem, mert neked nincs agyad mivel desktop az desktop nevében is benne van, de elméletileg a szupergigamegaipad az portable... no comment szerintem előtte gondolkodj mielőtt kommentelsz.

(#8) plus44 válasza <NewL> (#3) üzenetére


plus44
veterán

Ne olvasd őket, agyleépítés veszély. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) TomBennet


TomBennet
tag

Hát én bekapcsoltam minden layert, de 3D épületet egy darabot sem látok :F
[link]

(#10) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

evone::Húha itt aztán megjelentek a fanboyok :DD a desktopos hozzászólás nagyon lol, ahogy írták is, itt ipadrl van szó, az pedig nem pc ellenfél ;)

<NewL>:
ne magadból indulj ki én nem wowozom ;) és azt hiszem h eléggé osztanak az apple fanboyok is szóval ahhoz képest én nagyon lájtosan tolom, próbálok tárgyilagos maradni, szép kukacos(almás) napot neked ;)

(#11) AkosL válasza Lotusomega (#1) üzenetére


AkosL
aktív tag

Ki mondta, hogy ezen navigálj? :F

Cipelni pedig akinek megeröltető 700 grammot, az meg is érdemli .:)

(#12) Lotusomega válasza AkosL (#11) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Senki nem mondta, csak feltettem egy kérdést ;)
hát ha megnézel egy normál telefotn vagy navit, nagyon messze vannak ettől a súlytól, senki nem mászkál egy kilós kennyérrel navigálni, de ezekszerint nincs is róla szó..

(#13) evone válasza Lotusomega (#10) üzenetére


evone
őstag

Te teljesen megvagy zakkanva, ez nem arra való hogy navigalj vele, ahogy a pcre szant google earth sem arra valo hogy navigalj vele, mit nem értesz ezen? Ez csak egy sima alkalmazas, NEM ARRA VAN HOGY NAVIGALJ VELE. ÉRTSD MÁR MEG!!!

Ez nem fanboysag, egyszeruen hulyeseget beszelsz.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#14) <NewL> válasza Lotusomega (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

életemben nem wowoztam, sőt még nem is játsztom már vagy 5 éve:D
sose szoktak osztani az applefanboyok, max megvédenek, elmagyaráznak, választ adnak ekkora ordító baromságokra (pedig tök fölösleges) mint amiket te írsz 3 hónapja durván az Apple termékek híreihez
ez már közel sem lájtos, ordííítóó

de igen, még navigációra is jó. autóban miért lenne rossz pl egy ilyen. vagy akár hol (de itt is te az szélvédőre ragasztanád simán, és akkor mondanád, hogy nem látsz ki. csinálnak ehhez autós, navigáció tartót hamarabb mint az 5800 dokkolót az is biztos:DDD)? rengeteg helyzetben eltudom képzelni ennek a használatát de ezt ugye tudod, hogy nem navigáció vagy nemtudod? :U ezért mondom, hogy folyamatosan ontod a baromságokat :D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#15) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

jesszusom, evoone és newl , ennyire azért nem kell magatokra venni a dolgot, dzsobsz bácsi nem fog nektek küldeni egy iphone 4g-t mert mindig ilyen ügyesen megvéditek őket :B

Csak azt próbáltam megfogalmazni de lehet hogy pontatlan voltam mivel nem írtam bele, mivel én is tudom hogy a google earthel nem lehet navigálni, hogy érdekes lehet az ipaden navigálni akár google mapsel akár msá szoftverrel mivel a mérete nem erre predesztinálja.

Azt pedig kikérem magamnak hogy ontom a baromságoakt x ideje, érdekes sok embert enm álttam itt aki kardoskodott volna az 5800 melett, vhogy egyedül érzem magam a dologgal, de azért eléggé egyoldalúnak érzem itt az apple uralmat, és szerintem ez egyáltalán nincs rendjén hogy applet istenítjük meg az androidot, symbiant és nokiát állandóan csak fikázzuk mert most az a divat, és mert az jó buli. Van akinek az is tökéletesen elég mindenre negyedáron mint az ájfón vagy az andoidos telók, és szerintem van még egy pár ember aki hasonló véleményen van de nemsokan adnak hangot az érzéseiknek.

Szóval ezen az egyoldalúságon kelelne egya kicsit változtatni, és igen jön az általam már sokszor emlegetett és nagyon várt N8 amit szintén mindenki szétfikáz, mert nokiának ugye nem lehet normálsi telefonja.
Szerintem pedig nagyon jó lesz, és amit eddig láttam belőle, az alapján ütős lesz nagyon, mostmár biztos hogy azt fogom megvenni, és nem a többi agyonhypeolt telót.

Ez a véleményem, lehet fikázni.. :R

(#16) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

vissza lehet venni mindenkinek!

Pár embernek már van elég vaj a fején, ha nem akartok pihenőt, akkor semmi flém, semmi személyeskedés!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Nem is tudtam,h iPhone-ra is van earth...rákerestem, felmentem az adott címre és ott azt írja,h a készülék nem támogatja az alkalmazást. Ezek szerint csak 3GS-el megy, sima 3G-n nem?

A flémelőket pedig tényleg gatyába kéne már rázni. :(((

Üdv, Balázs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.