Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hülye kérdés, de a szekvenciális írás hány IOPS-nak felel meg?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2) dkess


dkess
őstag

A cikkben a Patriot -os link nem működik.

(#3) SidCorky válasza dkess (#2) üzenetére


SidCorky
senior tag

Upsz, spoiler. :)

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#4) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ahogy egyre gyorsulnak ezek is, úgy jön vele hozadékként a melegedés. A nand csipek nm gyártásában van fejlődés, mert annyira nem olvasni. A Samu már évek óta csak 10nm osztálynak írja, ami kb. bármit jelenthet 10-19nm-ig. Itt nem cél a 7nm?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) Dragon3000 válasza tibaimp (#4) üzenetére


Dragon3000
veterán

Gondolom közrejátszik a kisebb csíkszélesség melletti kevesebb írási ciklus is, na meg nem biztos, hogy megéri ezeket gyártani a drága 7nm-en.

(#6) tibaimp válasza Dragon3000 (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mondjuk az igaz, a kisebb nm-en romlik az élettartam.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

A régi, 240 GB-os, IRDM SATA III gyorsítójuk nagy konkurenciája volt a felső kategóriás, MLC-s samuknak, főként addig, amíg olcsóbb volt náluk...
Ha azt a sorozatot portolnák át 2 GB + PCIe 4.0-ra.... :C
De ők is áttérnek a TLC-re... :O
Így múlik el a világ dicsősége!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.