Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bwoay


bwoay
nagyúr

a video címe alapján valami kronológikus sorrendre számítottam,
így most nem is értem, mi volt a készítők szándéka azzal,
hogy összevágták a különböző részeket, ember legyen a talpán, aki ebben látja az evolúciót.
aki kevésbé ismeri a szériát, azt sem tudja megmondani, hogy hová tartoznak az egyes részletek (monjduk az I és II rész jeleneteit én is simán keverem már).
Egyébként mind a mai napig azt vallom, hogy a legelső rész képviseli a legmagasabb minőséget: megjelenítés terén hibátlan, nehézségi foka ennek a legmagasabb,
és pontosan eltalálták a kaszabolós, ügyességi, és puzzle-szerű pályaszakaszok arányait.
A második epizód szebb volt, cserébe állandó v-sync problémákkal küzdött,
ami lehetséges, hogy a hw korlátok számlájára írható. A sorban harmadik PSP-s rész (ami ugye a 0-ik epizód) nekem egy kicsit diétás lett, akinek a kezében van az irányítás, az csak végigszalad rajta, nem egy nagy kihívás, plusz hátborzongatóan rövid.
A III-ik részre meg még egy évet kell várni, egyelőre csak annyit tudunk biztosan, hogy a látvánnyal nem lesz probléma :)

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2) nrgia válasza bwoay (#1) üzenetére


nrgia
őstag

Igazad van ,sajnos még nem volt szerencsém a game-hoz,így nekem olyan volt mintha egy játék trailert néztem volna meg.

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) Zsoccc válasza bwoay (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Szerintem itt az volt a cél, hogy egymás mellé rakják a két játékot, hogy na tessék mennyivel komolyabb lesz a három miközben az első is ütős volt.

(#4) Versus82 válasza bwoay (#1) üzenetére


Versus82
aktív tag

hát izgalomban tartják a népet addig az 1 évig az biztos... amilyen hüylén vége lett a 2 nek azóta azt várom hogy mikor jön a 3.

nehezen kevered össze a részeket, mert vmelyik sarokban mindig ott van a logo hogy hányadik részből van.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#5) bwoay válasza Versus82 (#4) üzenetére


bwoay
nagyúr

igen, emlékszem, hogy azon a ponton dőlt el, hogy lesz PS3-am,
korábban teljesen hidegen hagyott. viszont logót én nem láttam, úgyhogy igazad van,
my bad (azért látszik, hogy még a videon keresztül is kellően ráfeszüljek az akcióra
annyira, hogy mást ne is lássak :B)

Zsocc: igen, nyilván ez volt a szándék, de a végeredmény számomra kicsit kaotikus,
vagy koncepciótlan.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#6) Steven


Steven
addikt

3. nincs is keresni valója hisz az nem is ingame video...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7) bwoay válasza Steven (#6) üzenetére


bwoay
nagyúr

pedig aszonták, hogy az. szerintem csak egy része.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.