Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ezek is szépek lettek.
Csak azt nem értem miért kellett ennyi változatot készíteni, mikor egy-egy páros tagjait csupán egyetlen hővezető cső megléte különbözteti meg egymástól. Elég lett volna ha csak azokat dobják piacra az ilyesn párosokból, amelyeken fent van az a hővezető.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2) mghltm


mghltm
addikt

Gigabyte X99 SOC Force Motherboard Review @ guru3d

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#3) Goblin12


Goblin12
őstag

Egyáltalán nem tetszenek ezek a Giga lapok. A WiFi modul az M.2 alatt helyezkedik el? Ez mi a WTF? meg az a wifi kábel elvezetés, pff. Giga = NoGo

(#4) Duree


Duree
veterán

Igaz másodlagos egy alaplapnál a kinézet,de ezek nagyon jól néznek ki.A minöség pedig gondolom a szokásos, remek, megbízható darabok.

duree54

(#5) shteer válasza Goblin12 (#3) üzenetére


shteer
titán

miért probléma ha alatta van? mi baj a kábelezéssel?

..szerintem jónak tűnik

(#6) velizare


velizare
nagyúr

csak azt tudnám, hogy rétegigényt mégis miért ennyire széles palettával akarnak lefedni? :F

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) Goblin12 válasza shteer (#5) üzenetére


Goblin12
őstag

Az, hogy a többi gyártó esztétikusabban megtudta ezt oldani, szerintem egy ilyen "High End" modulnál ez igen csak gyenge eresztés. Annyi a baj, hogy ha mind2-tőt használja az ember akkor egymást fűtik fel. A WiFi modul is tud meleg lenni. Jó lehet hogy belefér a max megengedett hőmérsékletnek de feleslegesen minek? vaan akinek a lap kinézete számít.

Na mind1, valakinek biztos tetszenek, nekem nem. :R

[ Szerkesztve ]

(#8) SRII


SRII
őstag

A PCI Express 3.0-s interfészek szempontjából fontos kiemelni, hogy a legolcsóbb Intel Core i7-5820K-s modell csak 28 csatornát támogat ez hátrányt jelent akármilyen alkalmazásban is?

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#9) kpal


kpal
veterán

UD5 jo lehet , a mostanim is UD5 csak x58 :)

(#10) oraihunter válasza velizare (#6) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Ez már nekem is szöget ütött a fejemben. :F

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#11) _SPD_ válasza velizare (#6) üzenetére


_SPD_
tag

Minden bizonnyal, az 5820K elég kapós lesz mert nem drága, de van egy sejtésem hogy lesz annál kisebb példány is... Különben nem jönne ennyi lap sztm se. Olcsóbb lett volna megcsinálni 4-et és pár színben legyártani hogy mindenki elégedett legyen...

(#12) _SPD_


_SPD_
tag

Hozzátenném, hogy még drágák is... ebay.de-n már lehet őket venni, és az MSI árai nagyon szimpik akárcsak az Asrock árak. Asrock x99 WS 300 euró... MSI x99 SLI 200 euró...

(#13) Goblin12 válasza _SPD_ (#12) üzenetére


Goblin12
őstag

Az MSI X99S Gaming 7 220 € Németo-ban, ez bomba jó ár érte. :)

(#14) Petyyyyy válasza SRII (#8) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Bármely alkalmazásnál hátrányt jelenthet (még ha nem is ordító annak nagysága), ha az képes kihasználni több GPU teljesítményét.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#15) ricshard444


ricshard444
veterán

Nekem ezek tetszenek a legjobban az X99 felhozatalból, persze bármelyik jó lenne itthonra, de azért ezek olyan klasszikusak és modernek egyszerre.

Vannak dolgok...

(#16) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Nem mennek olyan rosszul ezek a lapok.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#17) Speed® válasza Petyyyyy (#16) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

1C/1T, ~alap BCLKval..kb. semmit nem jelent, nem is hűha órajel :U

(#18) csib41 válasza Speed® (#17) üzenetére


csib41
aktív tag

3V-on majd ez is megy 9Ghz közelben. Vagy nem. :))

(#19) #97716736


#97716736
törölt tag

Végre elhagyták ezt a kékes deszka színt, jobban tetszenek a mostaniak. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.