Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chiller


Chiller
őstag

Aorus, Aorus, Aorus, Aorus, Aorus, Aorus, Gaming, Gaming, Gaming.

Normális, olcsó, de használható, nem tiritarka alaplapot már senki tervez gyártani? Nincs piaca?

Jó kis D3H vagy valami... Alig pár évvel ezelőtt még a többség normális volt, alig volt 1-2 túlárazott karácsonyfa. Most meg úgy látszik megfordult a trend... Ki veszi ezeket?? :Y

Anno 35 rugó volt a Z170-D3H-m, és lazán megy még mindig benne 4.5GHz-en a 6600k lassan öt éve. Vajon ezek mennyi lesznek? 100? 200ezer? :(((

[ Szerkesztve ]

(#2) Lacok válasza Chiller (#1) üzenetére


Lacok
őstag

Itt már konkrét árak vannak igaz egyenlőre csak dollárban. [link]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#3) IgnisFatuus


IgnisFatuus
aktív tag

Ezeken a lapokon akkor menni fog a 2,5Gb-es hálókártya, vagy pont ezekről volt szó, hogy visszabutítják őket 1Gb-re valami konstrukciós hiba miatt?

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#4) tibaimp válasza IgnisFatuus (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Megy a 2,5Gb, csak bizonyos csipekkel szerelt router-ek ill. switch-ek esetében nem megy csak 1 Gb-en. Már amúgy V2 jelzéssel gyártják a javított verziókat is.

Én inkább annak örülök, hogy az Intel felismerte, hogy lassan az 1Gb kevés lesz, és lépett is az ügyben, az más kérdés, hogy kicsit mellé.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) #16939776 válasza Chiller (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

Mára nagyjából nullára csökkent azoknak a száma, akik saját maguknak építenének, vagy vásárolnának összeszerelt (nem brand) PC-t, azért hogy a szembe jövő napi feladatokat és a szórakozást is azon oldják meg. A "gamerek" meg a kis irodában, diy-pc-vel spórolgatók vesznek csak cserélhető CPU-s alaplapot, így csak ezeket, és ezek valamilyen elfajzott kombinációját lehet látni, mindenre is jól használható terméket nem.

(#6) icon válasza #16939776 (#5) üzenetére


icon
senior tag

Akkor én ehhez a nullához konvergáló csoporthoz tartozom... a vég kezdetének tartanám, ha másra bíznám a gépösszerakást...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.