Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ez igen lesz itt már minden...
Mi a következő szereld magad cucc?
Lassan ott tartunk hogy az üresen kapható CPU-ba otthon kell belehajtogatni a magokat.

...

(#2) Armagedown


Armagedown
őstag

Nem lehet videókártyát tenni bele , szóval én nem tudnék ezzel a lappal mit kzdeni

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#3) Lacika001


Lacika001
aktív tag

Csak az a gond, hogy én kerestem olyan cpu hűtőt 1155-os foglalathoz ami legalább a normál long dimm ramok fölé nem nagyon emelkedik, és normálisat, értelmes áron egyáltalán nem találtam. Akkor ezen mivel kéne majd a procit hűteni? Főleg ha pl 2600k-t tesznek bele :U

[ Szerkesztve ]

(#4) todie


todie
tag

a huteses resz kicsit tul van spilazva.

(#5) zsigus válasza Lacika001 (#3) üzenetére


zsigus
őstag

Valószínűleg ezekben a gépekben egy notebook-okéhoz hasonló hűtés lesz, és ha ott meg tudták oldani a combosabb CPU-k hűtését, (nagyjából) ugyanilyen vastagsággal akkor itt is megoldható lesz.

Az már más kérdés, hogy a "ház" gyártók mennyire engednek szabad kezet a hűtés vastagságát illetően, mert azért egy 95W-os procinál nem elég egy olyan vastag borda mint amilyen a lap vastagsága, kivéve ha van hely egy elég nagy bordának a lap mellett, de így a szélessége lesz nagy (persze egy 24 inch-es monitornál azért nem lesz gond sztem ilyen téren, egy kisebb monitorba pedig nem kerül be egy 95W-os proci, elég egy kisebb teljesítményű is).

[ Szerkesztve ]

(#6) O_L_I


O_L_I
őstag

"Az alaplapon nyolccsatornás hangkodek található, ami a TOSLINK konnektoron keresztül használható ki. "

Ez így önmagában nem igaz csak akkor ha a lap támogat valamilyen valós idejű többcsatornás hangtömörítést. (DTS Connect vagy Dolby Digital Live)

(#7) #10034944 válasza Lacika001 (#3) üzenetére


#10034944
törölt tag

Ez a "gyári" hűtő [link]

(#8) Ringman


Ringman
nagyúr

egy mxm foglalatot igazán rátehettek volna, hogy quadro/firegl noti-vga-k belemehessenek :U

de az intelnek az nem buli

[ Szerkesztve ]

(#9) moli.hu


moli.hu
őstag

nagyszeru otlet, hasonlot szivesen latnek a televizoknal is, hogy ne a televiziot, hanem csak az alaplapjat kelljen 3 evente cserelni.

(#10) Entryy


Entryy
aktív tag

Szépnek hangzik ez az új szabvány, de gyanítom,hogy lesznek még ezzel problémák.

Azt nem is tudtam,h létezik mPCIe-es tunerkártya, érdekes. Rá is keresek.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#12) Entryy válasza Enszuke (#11) üzenetére


Entryy
aktív tag

Az biztos jótékony hatással lesz az élettartamra.
Bár fogyasztói társadalomban élünk, kit érdekel...

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#13) #16939776 válasza #10034944 (#7) üzenetére


#16939776
törölt tag

hangosnak, és nagynak néz ki :U pont ilyennek képzeltem el még amikor még csak tervezgették

[ Szerkesztve ]

(#14) ElEvEn11


ElEvEn11
senior tag

Az a videó, ami ebben van az nagyjából éppen csak az elég kategória. Persze netezni elég lehet, de ha valaki többet akar, ugyanebben a méretben, szabványban, akkor bukta. Ha nem engedik a szabványban a dedikált kártyákat, akkor legalább belehúzhatnának egy picit Intelék, hogy erősebb videókari legyen integrálva. :U

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#15) Srodney


Srodney
senior tag

a csipszet hűtő kicsit asrockosnak tűnik..

(#16) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Ennek az egésznek meg mi értelme van? Tök jó, hogy bele lehet rakni egy 95W-os procit, de minek, ha nem lehet videokártyát rakni mellé.

Laci

(#17) Speed® válasza Gusztáv (#16) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Videós munkálatokhoz egy Quicksynces proci teljesen hivatalos..nem kell minden melóhoz bivaly vidkari. Más kérdés, hogy inkább az alacsonyabb fogyasztású procik illenek egy ilyen rendszerbe.

(#18) #65675776 válasza Speed® (#17) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak kérdés, hogy abban a monitorkeretben olyan panel lesz-e, ami szintén megfelel a videos munkához. De nyilvánvalóan 'nem' a válasz.

(#19) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Üdv!

Lehet már kapni valahol? És ha igen, mennyiért?

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.