Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Amikor megláttam a cikket, pont arra gondoltam milyen jó lenne feketében...
Megnyitom, erre fekete. :C
Szép lap!

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#2) Boxi88


Boxi88
őstag

Ígéretes lap és tetszetős is! :K

(#3) Eddie141


Eddie141
senior tag

Nekem is nagyon tetszik. Tényleg szép lett. Végre ismét valami új tőlük (és számomra most jó irányba sült el a váltásuk :) )
Azért a pontos árára kíváncsi lennék.

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Klassz lapnak tűnik!
Már csak egy jó proci kell bele! :)
Reméljük, jól fog szerepelni a Bulldozer!

(#5) Stukker1987 válasza Angel1981 (#4) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Szép lap! (mondjuk nekem még mindig az Asus P67 Sabertooth a favorit)

Kiváncsian várom a procikat!

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#6) errorcode06


errorcode06
őstag

Már most megmondom hogy ennyit nem adnék 1 alaplapért :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#7) Yutani válasza errorcode06 (#6) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem te vagy a célközönség, ennyi. :P

Egyébként perverz módon beletennék ebbe a lapba 4 db 1 slotos HD 3850 kártyát, hadd pörgesse őket a Bulldozer! :DDD

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#8) zolyee


zolyee
tag

Jóféle lapokkal el leszünk látva az már biztos.
Valóban már csak a procik hiányoznak, kíváncsian várom mi fog kisülni ebből az egészből!

(#9) mghltm válasza FoBCRaistlin (#1) üzenetére


mghltm
addikt

az avatarodhoz hasonloan fekete-arany ;) valoban jo ranezni az alaplapra, kellemes latvany a szemnek :K

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#10) zed1983


zed1983
őstag

Nagyon durván néz ki :C

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#11) vinibali


vinibali
őstag

nekem valahogy nem jön be ez a fekete szín, a klasszikus kék gigabyte jobban tetszik. viszon ezen a felhozatal :Y nem hinném, hogy kiadnak ilyen fullos lapot, ha a Bulldozer gyenge lenne ;)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#13) kucseranor


kucseranor
tag

Biztos bivaly lesz ha ilyen lapokat gyártanak hozzájuk. Eddig MSI-re vártam, de meglátjuk milyen lesz az UD4/UD5. És végre fekete nyák!!! :)

(#14) TomiLi


TomiLi
addikt

Ha már van rajta a kis lcd poster, akkor miért nem gondolnak a több kátyás konfigurációkra? Ezt soha nem fogom megérteni, hogy miért nem lehet máshova tenni a kijelzőt...

Ezt leszámítva viszont nagyon pofás alaplap (végre nem baba szappan kinézete van a drágább Giga lapoknak)

Bogyóka

(#15) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nekem teljesen mindegy milyen a szine,tőlem lehet kikirics sárga is,a lényeg a belbecs nálam,nem a külcsiny.
Bár mostanában inkább az olcsobb lapok fele tekintgetek,de ez nem rossz kis lap,ha nem lennék smucig biztos ilyet vennék! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) Kon


Kon
csendes tag

Nagyon pöpec lapnak néz ki biztos az ára is szép nagy lesz. Az előző felsőkategóriás giga lapokhoz képest ( G1 killer és társai ) ez valóban jó irány design szempontból a színek is rendben vannak - kéne kategória. :K

Egytök, kéttök, háromtök, négytök, öttök... nem tökölök öntök!

(#18) Dyno


Dyno
veterán

Nem igazán szeretem a gyártó termékeit, de mikor megnyitottama cikket, hát megállt bennem az ütő baromi mutatós kis lap. :Y

[ Szerkesztve ]

(#19) vinibali


vinibali
őstag

most látom csak a képet HT 3.0 :(
kicsit részletesebb a japán cikk

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#20) e00dgy válasza vinibali (#19) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Lassúnak érzed a HT3.0-at?
Szerintem ha ebbe a lapba olyan dolgokat raksz, ami ilyen kategóriába dukál akkor nem hiszem, hogy a sebességre panasz lenne.

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#21) vinibali válasza e00dgy (#20) üzenetére


vinibali
őstag

nem tartom lassúnak, de integrálhatták volna. 2008 óta megcsinálta a konzorcium a HT3.1-et, ami az Intel QPI-hez hasonlóan 6,4GT/s sebességgel fut és nem mellesleg ~20%-kal gyorsabb mint a 3.0 ;) én tapasztaltam tuningnál, hogyha nem is arányosabb lett gyorsabb a memóriasebesség a HT freki emeléssel, de erősen jótékony hatással volt rá :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#22) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Minek is lovagolunk voltaképpen a színeken? Teli oldallap és csók. Aki meg annyira moddingolni akar, az lemaszkolja, lefesti a lapot, nem? ;]
Hú, de csúnya amúgy! ;] Tetszik. Főleg az I/O panel néz ki durván abból, ami az én gépemből látszódna. Pöpec.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23) audi100td válasza Dyno (#18) üzenetére


audi100td
nagyúr

+1

remelem ehhez vegre normalis szoftveres support is tarsul majd, nem artana mar vegre...

[ Szerkesztve ]

(#24) drumsika


drumsika
csendes tag

Jó kis cuccos :K

[ Szerkesztve ]

PÜ!re válaszolNÁK!

(#25) kukinyo


kukinyo
addikt

Nem gyenge,mit ne mondjak. :C

(#26) 04ahgy válasza kukinyo (#25) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nagyon nem gyenge. Ez az én lapom. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#27) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Uh. Ez kegyetlen! ;]

Alléz Olympique de Marseille!

(#28) kukinyo válasza 04ahgy (#26) üzenetére


kukinyo
addikt

Most hogy így jobban belemélyedtem a nézegetésébe,kimondottan szépre is sikerült. :C

(#29) #65675776 válasza vinibali (#21) üzenetére


#65675776
törölt tag

A HT-nek semmi köze a memória órajelhez és sávszélességhez. Csak akkor számít némileg, ha IGP-s lapja van az embernek. Ez viszont nem olyan lap.

Érdekes, hogy pont a két x16-ra nem raktak biztosítófület. Mondjuk nálam az egyetlen PCI miatt ígyis-úgyis bukó lenne a dolog.

(#30) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Szép, szép. De az is bántó mikor egy 10k-s laphoz nincs rendes bios. Gondolom, hogy ez a lap meg nem annyi lesz. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#31) Oliverda válasza #65675776 (#29) üzenetére


Oliverda
félisten

Van rajtuk fül, csak nem olyan mint a középső három sloton.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32) Giot


Giot
addikt

Szép lap!! :)
Jöhetne már az a Buldózer.

(#33) Oliverda


Oliverda
félisten

Azt esetleg tudja valaki, hogy mit keres a SATA portok felett egy első blikkre SATA tápcsatlakozónak kinéző cucc?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#34) e00dgy válasza vinibali (#21) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Hát én nem szoktam tuningolni. :) Legyen alapból gyors a holmi.

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#35) Prison85


Prison85
senior tag

Az eddig látottak közül ez a legszebb AM3+ lap - szerintem. Eddig a P67 Sabertooth volt nálam is a befutó, de ez kiütötte. Ettől függetlenül az én gépemben sem fog ilyen dübörögni, de remélem, hogy lesz egy hasonlóan fekete kistestvére (arany helyett például ezüst díszítéssel) :U

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#36) Solten válasza Oliverda (#33) üzenetére


Solten
addikt

Gondolom az Auxiliary Power Connector for Graphics Interface SATA-s valtozata:

Saor Alba

(#37) steve0707 válasza Oliverda (#33) üzenetére


steve0707
tag

Szvsz.vezeték nélküli SSD.dokkoló.De nem..mert a sata... :F :R X.

[ Szerkesztve ]

(#38) Tomcat


Tomcat
őstag

Hát igen, erre vártam régóta és végre elérkezett a Gigabyte megoldása is. Ez lesz a következő alaplapom. Ahogy nézem minden megvan rajta ami nekem kell. :)

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#39) mghltm válasza Solten (#36) üzenetére


mghltm
addikt

en is erre tippelnek. :K eddig csak hagyomanyos molex vagy kis floppy csatlakozos megoldast lattam, sata tapkabelest meg nem ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#40) Pero válasza steve0707 (#37) üzenetére


Pero
senior tag

az a baj h ha jól látom pont fordítva van meg ez így nem jó, szal ssd dockoló nemhiszem max tápforrás pl vganak vagy e satanak

(#41) dezz


dezz
nagyúr

Röviden: zsír. :K

(#19) vinibali: Szerintem elírás, mert az RD9xx elvileg már támogatja a HT3.1-et, azaz a 3,2 GHz-es HT frekit. [link]

(#29) daa-raa: A proci<->memória sávszélhez valóban nincs köze. Viszont, ha azt vesszük, hogy 32 PCIe2.0 össz. sávszél-igénye irányonként 16 GB/s, a 6,4 GT/s-es HT irányonkénti 12,8 GB/s-es sávszélességének elvileg lehet befolyásoló hatása. Hogy a gyakorlagban van-e, azt nem tudom.

(#42) #19617792 válasza Oliverda (#33) üzenetére


#19617792
törölt tag

A fröccsöntő bugzott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43) steve0707 válasza Pero (#40) üzenetére


steve0707
tag

Ez így van.Mert a Sata csati "apa" de "anyának" kellene lenie az SSD.-hez.
Talán a manual-ba,leírják. :F
#42. :DD

[ Szerkesztve ]

(#44) dezz válasza Solten (#36) üzenetére


dezz
nagyúr

Miért akarnának lefoglalni egy SATA tápcsatit, amikor a "Molexből" is rakhattak volna oda? Fura. :F

[ Szerkesztve ]

(#45) #65675776 válasza Oliverda (#33) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az előlapi eSATA csatlakozó tápellátásához lehet esetleg köze. Nem kizárt, hogy a lap mellé kerül majd egy ilyen kábel. Mondjuk az elnevezése nem erre utal, de extra PCI-E tápellátáshoz nagyon nincs jó helyen.

Jó ez a fekete alapon fekete minden megoldás, alig látni bizonyos dolgokat. Miért nem fekete háttér előtt fényképezték már le akkor lesötétített szobában vaku nélkül?

dezz: Az lehet esetleg probléma. De a régi K8 lapok sem igazán érezték az 1GHz-es HT korlátozó hatását.

(#46) alcsa


alcsa
senior tag

Mostanában a jó lapok feketén jönnek ki. :D

(#47) Pero válasza dezz (#44) üzenetére


Pero
senior tag

talán mert mostanság ami kijönn a gyárkapun az elég nagy eséllyel sata-s legyen az hdd vagy dvd író.... lehet h ez csak egy kezdeményezés h a korábbi molex kikopjon. de ez még nem magyarázza a miértjét a lapon.

több rétegű nyákok korában nem feltétlen van rossz helyen PCI-E ellátásához. manapság amikor a házak is úgy jönnek ki hogy minden kábelt el lehet dugni egy prémium lapnál nem értelmetlen dolog h gondoltak ilyesmire is. de én csak tippelek

kíváncsian várom h mi célt szolgál a gyártó szerint.

[ Szerkesztve ]

(#48) kerelo


kerelo
senior tag

Nagyon bejön a forma,és maga a lap is.Ez a fekete sárga színvilág,nagyon jól nézne ki,egy fekete belsejű ház-ban.

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#49) 04ahgy válasza #65675776 (#45) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nagyon nincs jó helyen, de sajna az extra PCI-E. 4way SLI és Quad CFX esetén az ATX csatlakozót hivatott tehermentesíteni a foglalatból felvett nagy energiamennyiséget figyelembe véve. 4 kártya együtt azért kajál.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#50) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Nem tudok mit hozzá fűzni csak annyit hogy ez a lap nagyon adja! :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.