Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Üdv emberek!

Nem vagy nagy pc-s, se kocka, de kell egy gépet készítenem saját célra, munkára.

Egy webshopban az alábbi cuccokat szedtem össze, épp Gigabyta alaplappal:

Fontos lenne tudnom, mielőtt rányomok a fizetésre, hogy a szett rendben lesz-e-. A Gigabyte oldalán csekkoltam a processzor megfelelőségét, de a memóriát csak CAS alapján kerestem hozzá, gőzöm sincs, hogy megy-e benne majd 2666 mhz-en.
Videó kártyának egy Nvidia Quadro 4000K megy bele, egy 580W-os táp adná az élelmet, ez vajon elég lesz vagy nagyobb táp kell majd? (videó kari max 80W-ot ír, a proci 90W-ot, a többit nem tudom, és lesz ráköktva egy ssd és két hdd + egy ODD)

Segítséget előre is köszönöm, ha mégsem ez a legmegfelelőbb lap számomra, (tervezői munka, játék csak elvétve), akkor kérek egy linket egy jobb választásra.

Köszönöm!

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#52) Chiller válasza tom956ster (#51) üzenetére


Chiller
őstag

Szia. Elvileg rendben lesz a konfig ja.

Táp is bőven elég. Igazság szerint bőven elég lenne egy 400as is, ha az minőségi (FSP, Corsair, Seasonic mostanában a menő márkák).

A windózon esetleg spórolhatsz, ha veszel win7 / 8.1 oemet (akár innen is apróról) 10 rugóért, és lefrissíted W10-re.

(#53) core2trio


core2trio
tag

89e egy i5-ös ;]
...na mind 1, de itt találsz olcsóbban is, bár már asszem késő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Most vennék egy giga lapot,de itt még semmi nincs,nézelődöm tovább.

Wasabi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.