Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lord Dragon


Lord Dragon
senior tag

980?

Nah most én vagyok ilyen hülye, vagy tényleg nem volt 800-as széria asztali változatban, de már a 900-asról beszélünk? :U Lemaradtam vmiről? :Y

[ Szerkesztve ]

(#2) Zorel válasza Lord Dragon (#1) üzenetére


Zorel
senior tag

Kimarad a 800-as széria, úgy mint ahogy kimaradt a 300-as is.

link

[ Szerkesztve ]

(#3) Dr. Romano válasza Zorel (#2) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Akkor nemsokára itt két számjegyű széria.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) Dosi


Dosi
tag

(#2) Zorel: majdnem énis rákérdeztem :D

(#3) Dr. Romano: akkor majd jó lesz a 7-8 ezres szériánál :D de szerintem új számozást találnak ki mint piroséknál :C

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#5) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Már nagyon várom az első fecskéket... Más kérdés, hogy mennyire lesz jó VRM hűtésű, mert azt tudjuk, hogy GPU-t azt tudják, de a VRM sokszor "pirul".

© asszongya'hogy

(#6) Dtomka válasza Lord Dragon (#1) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem, vagy az csak, nem tájékozódtál ;]
GeForce GTX 900-as névvel jönnek az új videokártyák?

"GTX 800-as elnevezés sem kerül majd a süllyesztőbe: ezt a nevezéktant az OEM és a mobil videokártyák számára tartogatják"

[ Szerkesztve ]

(#7) DigitXT válasza Dr. Romano (#3) üzenetére


DigitXT
félisten

Semmi gond, majd jön az "nVidia X1900".:W

(#8) Jack@l válasza DigitXT (#7) üzenetére


Jack@l
veterán

Nagy poén lenne :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Lassan már azt is fel kell tüntetni a számítógépházaknál, hogy milyen széles vga-hűtő fér bele. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) Dr. Romano válasza DigitXT (#7) üzenetére


Dr. Romano
veterán

XFX Geforce X1950 XTX SLI szépen is hangzik :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) ricshard444


ricshard444
veterán

Nem néz ki rosszul, de render képen, szinte minden jobban néz ki. A teljesítményére kíváncsi leszek, ahogy az árára is, bár a 970 jobban érdekel.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#12) shteer válasza Dr. Romano (#10) üzenetére


shteer
titán

Hangzana ha az XFX nVidia partner lenne. De addig meg van idejuk :)

..szerintem jónak tűnik

(#13) Dr. Romano válasza shteer (#12) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Vazz tényleg, na ennyire nem vagyok már benne a dolgokban... :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#14) rodrigez válasza ricshard444 (#11) üzenetére


rodrigez
senior tag

Én meg a később megjelenő 960-asra vagyok kíváncsi. :) Most nagyon kell egy jó sebesség/fogyasztás arányú kártya. Eddig tökéletesen elvoltam a jó öreg GTX260 core 216-al, de most szeretnék kevesebb fogyasztásból 2-3x gyorsabb kártyát. :) Ha azt vesszük, hogy a GTX750Ti 60w körül fogyaszt és jóval gyorsabb a 260-asnál, vagy annyit hazudnak rá, akkor nincs is ebben a kívánságban semmi lehetetlen. :) Egy 110-130W-os max. fogyasztású kártyát céloztam meg.

[ Szerkesztve ]

(#15) Mans20 válasza rodrigez (#14) üzenetére


Mans20
addikt

A 260 az kb GTX650 szint,ettől a 750Ti 50-60%-al jobb.É a 950-et várom,remélem csak tavasszal jön.

(#16) h1mpi


h1mpi
nagyúr

MSI-m még nem volt, örömmel látom, lehet ki lesz próbálva ez is :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#17) Loresz válasza h1mpi (#16) üzenetére


Loresz
tag

Heh, render kép! Hihetnénk azt h a nyák felületén a szokásos merevítő lemez, de azon nincs sli csatlakozás ! Kicsit hajaz a direct cu II re! GTX 960 a 670 teljesítményét, a 960Ti meg a 680ét hozza majd, az elődőknél tapasztaltak alapján

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#18) kpal válasza Lord Dragon (#1) üzenetére


kpal
veterán

:Y ja ezen lepődtem+

(#19) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Csak azt nem értem, minek a nevezésekkel vacakolni. A 300-as és a 800as sorozattal mi lett volna a baj? Rosszul hangzik marketing szempontból?:D

Én ATI/AMD-nél is simán csináltam volna asztali szegmensbe is HD8000/HD9000 szériát és utána az R.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20) Mans20 válasza laceszgamer (#19) üzenetére


Mans20
addikt

Volt 300 de csak oem-be,800 meg laptoba van.

(#21) Kacsa75

Szervusztok Kedves Fórumtársak!
Bocsássatok meg,ha butaságot kérdezek.
Szerintetek Urak,mikor jelenik meg ténylegesen a GTX980-as vga?
Azért szeretném megtudni,mert holnap kéne átvennem egy 780-as kártyát és esetleg akkor visszamondanám,hogy ne bukjak rajta.
Nagyon köszönöm Nektek.
Isten áldjon meg Benneteket!

Dombi Péter Bp.XXII.Ker.

(#22) Jack@l válasza Kacsa75 (#21) üzenetére


Jack@l
veterán

Szept. 19, de guiglizz rá, asszem ipon-on volt ma egy hír erről.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#23) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A 750Ti sajnos nekem is kevés és ahhoz képest szerintem még drága is. A fogyasztása viszont bejön. Remélhetőleg a konkurencia is hamarosan áttér a modernebb gyártástechnológiára. Az AMD-nek úgy kellene az a 14-16nm-es gyártás mint egy falat kenyér, mind GPU-ban, mind CPU-ban.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#24) Kacsa75 válasza Jack@l (#22) üzenetére

Szervusz Kedves Uram!
Értem,nagyon köszönöm a segítséged.
Isten áldjon!

Dombi Péter Bp.XXII.Ker.

(#25) oraihunter válasza Bjørgersson (#9) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Nah igen. Nem rossz ötlet. ;]

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#26) #16939776


#16939776
törölt tag

A GM210-es teljes értékű lapra épülő GTX1000-lesz? Ha már a 990-lesz a két GPU-s?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.