Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #52588800


#52588800
törölt tag

A stúdiók és a kiadók is elkötelezhetnék már magukat, hogy nem adnak ki félkész játékokat nevetségesen magas áron.

(#2) Zedz válasza #52588800 (#1) üzenetére


Zedz
addikt

Amíg megveszik az emberek így, addig nem fognak rajta változtatni... sőt. :(

(#3) kikikirly


kikikirly
senior tag

Értem hogy mi a gond a G2A-val.Viszont mint vásárló örülök hogy olcsón hozzá tudok jutni(Karácsonyi Steam Sale árakhoz képesti si pl.Resident Evil 4 fele annyiba került Kinguinon).Gyanitom evvel meg fog szűnni az olcsó CD kulcsok, és nem csak G2A-n hanem Allkeyshop összes boltjába.Persze jogos hogy lopott CD kulcsot ne áruljanak.Én meg azt mondok hogy oké de akkor szüntessük meg az Accountokhoz kötést, rengeteg olyan játékom van amit egyszer vittem végig és nem ohalytom újra elővenni, de az Account miatt nem tudom eladni.Érdekes konzolon nincs ilyen probléma pedig ott a hardvert veszteséggel árulják és a játék eladásokkal fordítják pozitiv irányba a mérleget.Szóval nem értem hogy a PC-s vásárlókat miért kell szívatni.

[ Szerkesztve ]

(#4) quarros válasza kikikirly (#3) üzenetére


quarros
tag

Szóval nem értem hogy a PC-s vásárlókat miért kell szívatni.

Mert €€€..........

(#5) bLaCkDoGoNe válasza kikikirly (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha digitálisan vásárolsz konzolon (ahogy nagyon sokan teszik), akkor ugyanez a helyzet: örökre hozzá van kötve a játék az accodhoz, ráadásul az alapárak is magasabbak.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Nem vágom ki fogja megvenni ezt a gyűjtői kiadást. Annyira nem nagy nevű játék. Dehát ők tudják.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#7) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Egy valami nem tűnik fel a fejlesztőknek, kiadóknak stb.... a piacot két fél alakítja.
Amíg valami beszerezhető olcsóbban, addig sok vásárló ott fogja venni, csinálhatnak akármit a G2A és társai ellen, akár be is zárathatnak párat, jönni fog helyette öt másik.

Egyetlen út az lenne, hogy értelmes áron lehetne hozzájutni közvetlen a kiadótól vagy a hivatalos oldalakon keresztül is, de persze akkor a kulcsos oldalakon még olcsóbb lenne. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) laceszgamer válasza ]Phobos[ (#6) üzenetére


laceszgamer
addikt

Tuti lesz aki megveszi, mert nem készül belőle sok, egyszer még lehet többet is fog majd érni mint most.

Attól független, hogy nem olyan hatalmas név, ez mégis közelebb áll ahhoz amit még régen gyüjtői kiadásnak neveztek. :D Manapság mindenre rányomják első nap, hogy Collectors Edition, pár ezressel drágbb, meg kapsz valami ingame itemet, jobb esetben egy kis füzetet vagy épp zenei CD-t, ritka már az igazán jó gyüjtői kiadás, elkoptatták nagyon ezt a nevet.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) noPublicFG válasza kikikirly (#3) üzenetére


noPublicFG
senior tag

"ohalytom"
Ez milyen nyelven, mit jelent? :))

plus ça change, plus c'est la même chose

(#10) ]Phobos[ válasza laceszgamer (#8) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Hát Quake bábut tartottam a kezemben az ok, de ez? Na mind1, mint írtam ők tudják.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#11) bepken


bepken
veterán

vajon van arra reális esély, hogy ezt meg is teszik (meg is tudják tenni) az együttműködés érdekében? mármint a "határidőn" belül....

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#12) #85552128


#85552128
törölt tag

Már nem azért, de mielőtt a Gearbox először leszerződött velük ezekkel a "problémákkal" nem voltak tisztában ? Egy youtubernek kell rámutatnia ? :U

A Shield már nem csak "védelmi pénz" szolgáltatás, szóval ez így ebben a formában biztos nem valósul meg.

"új web szolgáltatást vagy API-t nyit meg a hitelesített fejlesztők és kiadók számára, hogy a kulcsok adatbázisa kereshető legyen és a lopott kulcsokat törlésre jelölhessék. "

Na ez tök jó lenne, ha nem lenne ott a lehetőség, hogy másra is használják. Pl. az olcsóbb, de legális kulcsok eredetének visszakeresésére, esetleg utólagos régió lockokra/egyéb limitációk bevezetésére.

Amúgy érdekes módon az nem jut el egyiknek sem, hogy ha nem 50-60€ játékok lennének a hivatalos store-okban akkor nem lenne kereslet a G2A-ra sem. De még a Shield+Rejtett költségek mellett is olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

(#13) maross


maross
veterán

Ez jo vicc, nem tudom mennyi penz van g2a-nak gearboxban, de tuti hogy tobb a shieldben...es a tobbi "aprosagot" ne is emlitsuk. Kb azt kerik g2a-tol hogy terdeljen le es szeresse oket, meg ha mar ott van mindenki mast is. Nem mintha védenem, felolem nyugodtan bedolhet :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14) Necroman_Mk2 válasza #85552128 (#12) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Az első bekezdésre: igen, ez nekem is furcsa volt; elvégre az utóbbi években az iparág a G2A botrányaitól (is) volt hangos. Magyarázat lehet viszont egyfajta lokálpatriotizmus, elvégre mind a fejlesztő People Can Fly, mint a felületet biztosító G2A is lengyel. Feltételezem, hogy erről a limitált szériás döntésről nem igazán informálták az amerikai központot.

(#7) laceszgamer Nem az a fő baj a G2A és tsai esetén, hogy nagyon olcsón lehet teljes játékokat vásárolni, hanem pl. hogy ezen kulcsok egy jelentős részét lopott bankkártyákról vásárolták az eredeti tulajdonostól, de az ebből jövő bevételt már a tolvajokat illette. Aztán ha kiderült a dolog, a végén az eladón csattant az ostor...
Ahogy egy indie fejlesztő mondta: inkább warezolnák le a játékát, minthogy ilyen módon vásárolják meg az emberek.

Párom egyébként először innen akart magának Windows 10 kulcsot venni, de én inkább lebeszéltem róla, s vettem neki egy legális Home verziót.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#15) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Látom sokan nem tudják miért káros a g2a vagy a többi hasonló oldal.
Főleg a kis kiadók vannak szopatva, nem az EA meg a többi óriás cég.Lopott bankártyával vesznek a fejlesztők oldalán pl 100 kulcsot.Gyorsan felteszik g2ara 30 euró helyett 15 euróért.Elkapkodják a kulcsokat.Bankkártya tulaj mire észreveszi a problémát, a 100 kulcs talán el is fogy.Bank visszakéri a pénzt.Na de kitől?Persze hogy a fejlesztőktől, mert náluk volt használva a lopott bankkártya.... Bűnöző jól járt, g2a jól járt, vásárló jól járt (közben szidja a többi digitális oldalt mert mekkora köcsögök hogy dupla annyiért árulják a megvett játékát) a fejlesztő meg NEM LÁT SEMMIT A PÉNZÉBŐL pedig nemrég adtak el 100db játékot. Ez volt az egyik fekete üzlet ami ott megy.
Mielőtt nekem estek, nekem mindegy ki honnan veszi a játékokat.De a fentiek tények.

(#16) tatararpad válasza kikikirly (#3) üzenetére


tatararpad
őstag

Erre a területre is ráférne már egy újraszabályozás, az adathordozón kívül semmi különbség nincs a digitális és nem digitális között, ez pedig nem indokolja a fiókhoz kötést. Ha kifelé nem is, de a saját rendszeren belüli eladhatóságra minimum kötelezni kellene őket.

(#17) Dilikutya válasza Necroman_Mk2 (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi köze a People Can Fly-nak ehhez? A kiadó a Gearbox, övék a jogok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Dilikutya válasza ProEvoFan (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vevő nem jár jól, a kulcsokat ilyenkor visszavonják. Se játék, se pénz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) vegitossj7


vegitossj7
addikt

A Gearbox csődbe juthatna már. A G2A-val meg semmi baj. A userek adnak el lopott kulcsokat.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#20) Necroman_Mk2 válasza Dilikutya (#17) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Csak annyi, hogy ők csinálták a Bulletstorm-ot, sőt, a jogok is náluk vannak. A Gearbox-ot csupán partnernek kérték fel a kiadáshoz.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#21) #52588800 válasza Dilikutya (#18) üzenetére


#52588800
törölt tag

Tudod mivel nem jár jól a vevő? Mikor a steam a nyugat EU országokkal egy kalap alá veszi a V4 -eket árképzésnél.

(#22) schawo válasza ProEvoFan (#15) üzenetére


schawo
titán

A játékfejlesztők miért nincsenek felkészülve erre? Azokat a kulcsokat egyszerűen vissza kellene Steamből, amik az illegális kártya tranzakcióhoz tartoznának. Nem értem, hogy miért a G2A-tól várják a problémájuk megoldását.

(#18) Dilikutya
Akkor a vevő megtanulja, hogy G2A-ról nem vásárolok, vagy legalább a Shieldre előfizetek.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#23) nemlehet válasza schawo (#22) üzenetére


nemlehet
őstag

Én szoktam onnan vásárolni, sose volt még gondom. Bár ami ilyen 0. napos játék 1/3-ad áron arra nem ugrok rá.
Én úgy gondolom, hogy egy csomó olyan kulcs is van amit pl ilyen 1-2 órás steam akcióban vettek (mondjuk 80% kedvezménnyel), aztán mondjuk 60%-os áron meg árulják G2A-n. Legalábbis egy csomó kulcs meg szokott jelenni summer/winter sale környékén nagyon hasonló áron mint sale-en volt.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#24) laceszgamer válasza ProEvoFan (#15) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csak ez nem a G2A ( és egyéb kulcsos oldalak ) sara.

Most ha a lopott bankkártyával autót vesz, és azt eladja egy használt autókkal foglalkozó portálon keresztül, akkor a használt autókkal foglalkozó portál a hibás emiatt? Autó csak egy példa volt, de minden oldal hasonló elven működik, csak a felületet adják hozzá, esetleg valamennyi % bevételt beszednek az eladásokból és ennyi.

Meg ugye az is érdekes, hogy ha valaki tényleg így vesz kulcsokat, akkor nem gyanús, hogy az illető miért akar egyszerre pl. 100 darabot venni? Már itt gyanús lehetne a dolog.

Arról meg nem beszélve, bár ez már inkább társadalmi, meg elvi dolog. ( Jó, hülye vagyok a témához, de csak egyszerű paraszti ész. )
Ha valamit meg lehet olcsóbban venni, akkor az emberek nagy része ott fogja megvenni, független attól, hogy épp mennyire tiszta a forrás. Nem csak nálunk virágzik ez a kulcsos piac, hanem nyugaton is, pedig ott ugye elvileg van pénzük az embereknek relatíve több akár ilyen célra, mégis megveszik ha lehet olcsóbban. A saját pénzének senki sem ellensége.

Egyedüli járható út az volna, ha tiszta forrásból lennének hasonló áron kulcsok, vagy épp olyan tartalmak járnának úgy a játékokhoz, amiket csak akkor kap meg az ember, ha úgy veszi.

Witcher széria például megvan dobozosan, pedig olcsóbban meg tudtam volna venni kulcsos oldalakon, viszont elég sok mindent adtak ahhoz a dobozos kiadás mellé, hogy megérje már azt venni.
Ha ezen a vonalon indulnának meg a fejlesztők, az sokkal hatásosabb volna a kulcsos oldalak ellen mint az " erőszak ", mert nem az oldalak ellen kéne menni, hanem a vásárlókat megnyerni... de ez csak a véleményem.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25) zone válasza laceszgamer (#24) üzenetére


zone
őstag

Ha egyszeri eset lenne, akkor még oké, de a G2A, Kinguin, és társai nagyrészt erre épülnek, lopott termékek eladásából húznak hasznot, lényegében pénzmosodaként működnek.

Az indie fejlesztők nem csak az eladást bukják a lopott kártyás vásárlások miatt, erre még jön a letiltott kártyák utáni chargeback díj, ami könnyen hazavághat egy kisebb stúdiót.

Meg lehet nézni, milyen felhasználóbarát a Shield előfizetés kikapcsolása:
G2A Shield lemondása

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#26) vegitossj7 válasza zone (#25) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hó végén kell lemondani. Addig nem lehet. Ennyi.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#27) ProEvoFan válasza laceszgamer (#24) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Volt több olyan eset is, amikor a fejlesztők jelezték a g2anak, hogy loptt kulcsokat árulnak az oldalukon.G2a Nem vette le a kulcsokat....volt is ebből botrány.
Ubisoft egyszer bekeményített.Pár ezer lopott kulcsot töröltek a felhaszálóktól, akik utána felvoltak háborodva, hiszen a g2aról vették a játék kulcsokat....pontosan nem emlékszem melyik játék volt.

(#28) #41133696 válasza #85552128 (#12) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerintem a fejlesztő kamuzik. Ha tudnak angolul, márpedig tudniuk kell, akkor egy Google keresés, és panasz panasz hátán... Olyan trójai faló esete ez. Leszerződtek mint nagy nevű AAA cím, azzal a szándékkal, hogy majd belülről befenyítik őket, hogy amennyiben a G2A nem változtat, akkor nagy csapás éri őket :)

(#29) tom5598


tom5598
senior tag

XD igen persze követelésnek még azt is odaírhatnánk alakuljanak át szeretetszolgálattá XD ;]

(#30) Cifu válasza laceszgamer (#24) üzenetére


Cifu
nagyúr

Autó csak egy példa volt, de minden oldal hasonló elven működik, csak a felületet adják hozzá, esetleg valamennyi % bevételt beszednek az eladásokból és ennyi.

Ez pedig szerinted azt jelenti, hogy semmiféle felelőssége nincs, ha jelentik például, hogy lopott árút árul? Bocsi, de ez nem így működik. Mivel az oldalnak bevétele van a szolgáltatásból, ezért felelősséggel tartozik. Ezért működik például az eBay úgy, ahogy.

A G2A pedig azért rossz hírű, mert nem úgy működik, ahogy kéne.

A szomorú az, hogy a G2A működését nem szankcionálják keményebben, a Gearbox meg irtó nagy marha, ha előre nem tájékozódott arról, milyen partnerrel is lép egy ilyen ügylet kapcsán üzleti kapcsolatba.

Mondjuk én a Gearboxnak már azt sem hiszem el, amit kérdez, az Alien: Colonial Marines-féle hazudozásaik miatt...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#31) laceszgamer válasza Cifu (#30) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ez a része már jogi rész, elég pár sort beleírni abba a nagy szöveghalmazba, amit senki sem olvas el sose. :D Mint mikor egy reklámújságban oda van írva, hogy fizetett hirdetések, és nem vállalnak felelősséget a tartalmukért. Nos valszeg valami hasonló dolog van náluk is alapból, különben már rég bíróságra mentek volna páran a fejlesztők közül...

Egy tökéletes világban sok minden nem úgy működik, ahogy valójában megy, de ez nem egy tökéletes világ. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#32) ribizly válasza ProEvoFan (#27) üzenetére


ribizly
veterán

A Far Cry 4 volt az. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#33) Necroman_Mk2 válasza laceszgamer (#24) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

"Meg ugye az is érdekes, hogy ha valaki tényleg így vesz kulcsokat, akkor nem gyanús, hogy az illető miért akar egyszerre pl. 100 darabot venni? Már itt gyanús lehetne a dolog."

Az ilyen nagyobb mennyiségű kulcsokat általában nem saját használatra, hanem viszonteladásra veszik. Avagy szerinted több Steam-kulcsokat áruló weboldal, pl. Humble Store, Green Man Gaming vagy OnePlay (ex-Desura) honnan szerzi be őket?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#34) schawo válasza Necroman_Mk2 (#33) üzenetére


schawo
titán

kártyával?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#35) laceszgamer válasza Necroman_Mk2 (#33) üzenetére


laceszgamer
addikt

Abban már mi lenne az üzlet, főleg a régiózárak miatt?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#36) Stauffenberg válasza #85552128 (#12) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Amúgy érdekes módon az nem jut el egyiknek sem, hogy ha nem 50-60€ játékok lennének a hivatalos store-okban akkor nem lenne kereslet a G2A-ra sem."

Ha 30€ lenne egy új játék és a G2A adná 20€-ért, akkor is oda mennének a vásárlók. Ha 10€ lenne egy új játék és a G2A adná 7€-ért, akkor is oda mennének a vásárlók. Ha 1€ lenne egy új játék és a G2A adná 0,7€-ért, akkor is oda mennének a vásárlók.

Remélem érted, hogy mindegy mennyi az ára valaminek, a jó árnál csak a még olcsóbb tud vonzóbb lenni. A fogyasztókat meg általában ritkán érdekli, hogy a szajré honnan van és miért olcsó.

Lásd 1: Itteni vélemények.

Lásd 2: A hardver vagy mobilos topikokban nekem kell hülyén éreznem magam amiért nem vagyok hajlandó áfacsaló helyről vásárolni. Én vagyok a hülye, mert drágább helyről vásárolok.

(#37) #41133696 válasza Stauffenberg (#36) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez az egyik része a dolognak. Viszont vannak olyanok, akiknek 100+ játékuk van Steamről vásárolva, és nincs kedvük hazardírozniuk az accountok kárára.

(#38) ribizly válasza #41133696 (#37) üzenetére


ribizly
veterán

Az már rég rossz, ha az account-om bánja, ha kétes eredetű kulcs lett rá beregisztrálva...
Ez két teljesen különböző téma.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#39) #41133696 válasza ribizly (#38) üzenetére


#41133696
törölt tag

Van akik két fiókot használnak, az egyiken csak szürke játékok vannak. Ezzel a két oldalú dologgal én nem tudnék azonosulni :) Olyan szkizoid állapot :D

(#40) laceszgamer válasza #41133696 (#39) üzenetére


laceszgamer
addikt

Steam esetében legrosszabb esetben kap egy üzenetet, hogy xy kulcsot eltávolították fizetési gondok miatt, vagy valami ilyesmi megfogalmazás van.
De teljes accountot nem zárolnak ilyesmiért.

Nekem eddig kb. 500+ kulcsom van Steamen ami ilyen boltokból jött, meg kb 50 Uplay és Origin játék, egyikkel sem volt semmi gondom.

Na jó, Fallout 3 esetében rossz régióba szóló kulcsot kaptam, és nem is volt azon az áron megfelelő régióba szóló kulcs. Kérhettem egy másik játékot azonos értékben, vagy másik opció volt, hogy feltöltik G2A balance-hoz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#41) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Felettébb kíváncsi vagyok a veg játékra.
Remélem arról is fogtok írni hogy hogy alakult a történet.
Eléggé példa értékű lehet a jövőre nézve.
Kíváncsian várom.

(#42) Polllen


Polllen
nagyúr

Kicsit elkéstek vele... Persze így arcvesztés nélkül tudnak kiszállni.

Amúgy azt soha sem fogom megérteni, hogy ha akkora simli van a g2a-nál, mint sokan gondoljuk, miért nem tiltják a kulcsokat? Ha meg nincs simli, honnan ez a tengernyi olcsó kulcs???

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#43) tom5598


tom5598
senior tag

most néztem egy játékot és a shieldedt csak úgy tudod kikapcsolni ha legörgetsz a lap aljára mert most úgy van hogy pont nem látod azt a részt amikor meg lejebb húzod az egeret az animáció kicsit ottmarad majd megy is lejebb hogy ne lásd XD nagyon rá akarják sózni az emberre :C

(#44) #52588800 válasza Polllen (#42) üzenetére


#52588800
törölt tag

Honnan vannak az olcsó kulcsok? Promóciók, bundlek, akciók, regionális árkülönbség (pl Doomnál az akciós kinai ár 10 dolcsi a normál svájci kb 75). Nem mindegyik kulcs régiózáras.

(#45) cskamacska válasza #52588800 (#21) üzenetére


cskamacska
addikt

Érdekes hogy említed, mert Steamen pont voltak olcsóbb árak a csóróbb tagállamoknak: https://steamunpowered.eu/european-tiers/

Csak hát ez EU egységes piac, és a biztosok izmozása közben nem csak a régiókorlátozás került a lecsóba, hanem a kétsebességes európa gyarmatáru kedvezményei is. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#46) #41133696 válasza cskamacska (#45) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk országunk méretei miatt, ha nem lennénk EU tagállam akkor sem lenne ránk szabva az árazás... Mert ugye Ukrajnában speciális kedvezmény van, de az többszöröse populáció szempontjából az itteni lélekszámnak.

(#47) laceszgamer válasza #41133696 (#46) üzenetére


laceszgamer
addikt

Technikai akadálya nem hiszem, hogy lenne a dolognak, csak ugye miért is raknának át olcsóbb árakra...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#48) #41133696 válasza laceszgamer (#47) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ameddig az unióban vagyunk, nem rakhat át jogilag, mert abból balhé lenne, hogy pozitív diszkrimináció... meg ugye akkor megint régiózárazni kellene unión belül is, mert burzsuj nyugati EU-s tagállamból is VPN-eznének, és vallanák magukat magyarnak a vásárlás erejéig :)

(#49) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én támogatom ezt a kezdeményezést, csak épp kellene 2-3 ténylegesen nagy név, aki beáll a Gearbox mögé...

...egyebiránt a G2A valóban egy mocskos hely. Az alapötlet persze jó, miért is ne, nem egy bundle van, ahol a kulcsok külön vannak, tovább lehet értékesíteni, amik nem kellenek, vagy például az én polcomon is van pár PC-s cím, amik ki sincsenek bontva és Steamesek, azoknak a kulcsait is felrakhatnám.

De amíg sokan megkárosulnak (idie cégek, magy kiadók, userek, akiket átvertek), süllyedjen el az egész.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50) #52588800 válasza cskamacska (#45) üzenetére


#52588800
törölt tag

A Tier2 árazást - amíg volt - főleg a saját játékaira alkalmazta meg 1-2 másikra, de nem volt nagyon elterjedt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.