Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Switch-en ilyen pixeles lesz? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) oriic válasza Wesder (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván: :DDD Teaser kép, alatta hsz-ekben linkeltem az eredeti képet. Mivel Switch-re nem jött még ki csak eddig a játék szinte biztos hogy arra kapjuk meg.

Live-Die-Respawn

(#3) Wesder válasza oriic (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Csak poénnak szàntam.
Egyébként Shield-re is kiadtàk így azon csodàlkoztam hogy még nincs Switch-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) oriic válasza Wesder (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Csak poénnak szàntam."

Tudom, azért tettem oda smile-t én is. :R

Live-Die-Respawn

(#5) b.


b.
félisten

Nagyon várom . Remélem hozza a második rész hangulatát és akkor tuti vétel lesz nálam. :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Duke Nukem jogok náluk vannak nem? Azzal is lehetne már kezdeni valamit. :K

(#7) Zoltn


Zoltn
senior tag

Egy borderlands-es battleroyal, mint új játék! :D ;]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#8) errorcode06 válasza Zoltn (#7) üzenetére


errorcode06
őstag

Inkább moba, mert az közelebb áll az rpg-hez.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#9) [Prolixus] válasza errorcode06 (#8) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Lényeg, hogy live service game legyen, mikrotranzakciókkal meg lootbox-okkal. 90 dodós seaspon pass-szal, ja és persze alapjáték is 60 USD legyen.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10) Hellwhatever válasza errorcode06 (#8) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

A Borderlands olyan messze van az RPG-től mint Makó Jeruzsálemtől.

[ Szerkesztve ]

(#11) Wesder válasza Hellwhatever (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Miért?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Zoltn válasza Wesder (#11) üzenetére


Zoltn
senior tag

Mert az, hogy skillekre pakolsz pontokat, attól még nem lesz szerepjáték. A borderlands egy sima fps.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#13) oriic válasza Zoltn (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kis túlzás ez szerintem. Akció RPG a Borderlands sorozat. Ennyi erővel egyik PC-s/konzolos RPG sem az, mert nincs benne valódi mesélő, meg kockadobás, stb.

Live-Die-Respawn

(#14) Hellwhatever válasza Wesder (#11) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

Az RPG ott kezdődik amikor ráhatással vagy a játék világára és a történésekre a döntéseid és a karaktered képességei által. Attól mert egy játékba beleraknak karakterosztályokat, szintezést, skilleket, meg színkódolt cuccokat a végeredmény még egy loot alapú akciójáték marad. Amivel semmi gond nincs, kedvelem őket én is. Az RPG mint fogalom van agyon abuzálva manapság.

oriic: Nem kell hozzá mesélő és kocka dobálás. Fable, Baldur's Gate, Deus Ex, Witcher ezek mind szerepjátékok. A Diablo, Borderlands, Path of Exile mind akciójátékok. Ebből a szempontból pl a WoW-ot sem túl szerencsés MMORPG-nek nevezni mert masszívnak masszív, online-nak online csak épp szerepjátékos elem nem sok van benne.

[ Szerkesztve ]

(#15) xeon forever válasza b. (#5) üzenetére


xeon forever
addikt

Mondhatni alapmű... :))
Évek óta nyomom a szabadidőmben de még csak 5 karakterrel maxoltam ki. Van benne sok farmolas, filterezes(teabag). Volt olyan 2hetem amikor csak fürdeni mentem le, meg a pizzasnak ajtót nyitni. :))

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.