Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tituka


Tituka
senior tag

tehát akkor németben lesz a legközelebbi szerver...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#2) Thome válasza Tituka (#1) üzenetére


Thome
addikt

Sebaj, még így is maximum 50-60 pingekkel rohangálunk majd, ami 1000x jobb az MW2 200-as pingjétől. :U

(#3) luw2win válasza Thome (#2) üzenetére


luw2win
őstag

pontosan, bár szerintem meg lesz az majd oldva hogy mo-i szerók is legyenek

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#4) keIdor válasza Tituka (#1) üzenetére


keIdor
titán

Nem is baj, korrektebbek, mint itt a Balkánon, persze tisztelet a kivétel.
Legalább nem lesz az, hogy ha jól megy, akkor kapom a BAN-t, mint a 15 éves magyar vérpistikéknél...

A kőzáport meg esernyő alatt várom. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) ViTaZi válasza keIdor (#4) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Egyetértek. Így sokkal korrektebb. Azoknak akik fizetnek a szero-ért majd, Mert én nem fogom az tuti :))

braner00 kerüljétek!

(#6) feka007 válasza Tituka (#1) üzenetére


feka007
nagyúr

Sokan amúgy is Németo-ban szoktak szervert bérelni itthonról is, mert úgy egész Európában normális a ping kb. Én amúgy se szoktam nézni, hogy most 50 vagy 25 a ping, sztem kb 80 alatt már teljesen jó.

De most akkor 24 fő lesz a max? :F

[ Szerkesztve ]

(#7) #08052480 válasza Thome (#2) üzenetére


#08052480
törölt tag

ami amúgy tökmindegy, mivel kb mindenki 150-200-as pingekkel nyomul, azaz ugyanannyit késnek. észre sem veszed

(#8) Malachi


Malachi
addikt

COD-MW-ben is mindig német szerverre jártam. átlag 25-35-ös pinggel. ennyi, ha jön a cucc kipróbálom és ha tetszik, akkor Isten veled MW2+iwNET, hogy pusztulnál el örökre. ;]

(#9) keIdor válasza feka007 (#6) üzenetére


keIdor
titán

Elég az. 12v12 még sok is. Nem szeretem amikor sok a gránát.

Malachi: El is fog, mivel mindenki vált.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) feka007 válasza keIdor (#9) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát 32-ig elmehettek volna, annyi még sztem jó. De afelett tényleg nincs értelme. Az volt a vicc, mikor CoD4-ben pár beteg 64-es szerveren berakták a Killhouset.. :U

[ Szerkesztve ]

(#11) Polllen válasza keIdor (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

Erről ugyan nem szól a cikk, de valszeg a szerver bérlő kapni fog admin jogot, így ugyanúgy kaphatsz ban-t... ;]

Ezen csak az segít, ha normális szerverekre jársz, de ugye ez gameservers nélkül is megoldható...Így nem értem az örömöd... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) Arena87 válasza feka007 (#10) üzenetére


Arena87
aktív tag

Szvsz. már egy 16-18 slotos szerver nagyon sok egy normális játékra. A felett már vicc az egész. :D 12 slotosakon lehet jót játszani.

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#13) Thome válasza keIdor (#9) üzenetére


Thome
addikt

Pedig mi feledhetetlen volt a Cod2-ben, 64-es szerveren tdm-ezni toujane-n, persze gránát: on -ban... :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#14) keIdor válasza feka007 (#10) üzenetére


keIdor
titán

Arra még én is felmentem. :DD 32v32 egy hangyafasznyi pályán jó is volt az, 3 percig még élveztem is. Spawn, killed by..., spawn, killed by... erről szólt az egész.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) menalcas


menalcas
őstag

Tuti lesznek más cégek által bérelhető szerók is, csak azok nem lesznek " hivatalosak " :B
szerk.: Egyébként az ára nem rossz, lényegében német cod4 szervert is ennyiért lehet bérelni .

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#16) feka007 válasza keIdor (#14) üzenetére


feka007
nagyúr

De ha eldobtál egy nade-t, vki tuti megdöglött. :K

Arena87: 12 se jó már minden módban.. Végülis így is több mint az MW2-be szerencsére. A lényeg, hogy nem lesz 10 percenként, hogy "finding new host", "sending data 26%", connection lost stb..

[ Szerkesztve ]

(#17) menalcas válasza feka007 (#16) üzenetére


menalcas
őstag

Jah meg épp lövés közben megáll és elkezd migrálni .....

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#18) Mappa


Mappa
addikt

van valami hír arról hogy itt is lesz valami rank sor??? tehát itt is lehet majd prestige fokozatokat lépegetni?

mert oké hogy dedikált server stb..de ha lesz és egy serveren 45 perces egy kör akkor ott keményen szintugrás szag van ...tehát én ezért tippelek arra hogy itt már nem lesz prestige mod.

van erről valami info ???

nem kötelező megadni

(#19) menalcas válasza Mappa (#18) üzenetére


menalcas
őstag

Prestige mód tuti lesz mivel alapból a Treyarch hozta be a cod5-el.
maximum kicsit változtatnak rajta vagy átaqlakitják, de tuti lesz valami hasonló rendszer vagy tök ugyanaz mint mw2 ben.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.