Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

sokat akar a szarka... utolsó vonal beli márka magának akarjon ellenfelet a hulladékaival , ne olyanak akivel mégcsak közös levegőt se tud szívni .

[ Szerkesztve ]

(#2) Kampó válasza batai15 (#1) üzenetére


Kampó
senior tag

MINDEN CÉG KICSIBEN KEZDI...
Kellö idö és pénz ráfordításával akármelyik noname cég lehet világmárka.
Régi szép idökben mikor a Sony Ericsson meg a Nokia volt a menő... Hányinger is elkapott egy egy elba***ott Lg vagy Samsung telefontól...

Hiába volt jelen már akkor is a műszaki piacon a 2 említett márka de telefonos berkeken belül röhejes volt amit csináltak..

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#5) ablack


ablack
senior tag

"Kiicaa S8" :DDD
Egyből a Galaxy S8 jut az eszembe. :D

Honnan ez a név? Ki se tudom ejteni normálisan.

(#6) Skynet258 válasza Kampó (#2) üzenetére


Skynet258
veterán

Kezdjék kicsiben, nem azzal van a baj, hanem hogy ennyire egyértelműen nyúlnak, még a nevet is... ettől válik az egész gagyivá. Még ez a promo kép is Samsung S8 nyúlás, legalább lennének kreatívabbak, de nem. És pont a kreatívság hiánya jellemző a legtöbb kínai cégnél. Körülnéznek a világban mi megy jól, aztán egy az egyben le akarják másolni, persze költséghatékonyan, ami miatt mindenben gyengébb lesz a kész termék, mint az alapot adó cucc.
Mondjuk lehet keletre ez bejön meg ok, de onnan nyugatra azért minimum szemöldök felvonós szitu. :U

https://geekpulse.hu

(#7) szami777


szami777
addikt

Elfogott a must have érzés.

;]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Várjuk a tesztet, biztos vicces lesz! :C

(#9) ablack


ablack
senior tag

Találtam róla valódi képeket is: [link]
Eléggé megnőttek a kávák és a kijelző sem hajlított csak az üveg. :DD

[ Szerkesztve ]

(#10) batai15 válasza Kampó (#2) üzenetére


batai15
félisten

Kezdje kicsibe azzal nincs gond.
Csakhogy ami elválasztja a ezeket a hulladék gyártókat a normális(akár kinai) gyártóktól a hulladék szoftver,és a támogatás hiánya, a sokat igérés ígérete amely általában közelében sincs annak ami megvalósul, silány komponensek, és össze szerelés, valamint a brutális másolási láz(és itt tényleg a szinte 1:1 másolatokra gondolok)
Legyen kicsi oké de mutasson fejlődést , potenciált.
Na bennünk totálisan nincsenek meg ezek a dolgok .

[ Szerkesztve ]

(#11) QwErTy42 válasza batai15 (#10) üzenetére


QwErTy42
addikt

+1

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#12) Medocsabi


Medocsabi
addikt

A cím=MEGALOL

(#13) joelke HU válasza ablack (#5) üzenetére


joelke HU
senior tag

Ezen a néven, ráadásul magyarként mit nem tudsz kifejteni?

- Ki? Ica?
- Áá, nem. S8!

:D

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#14) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Na végre egy üdítő színfolt a hírek és a telefonok között :DD
Esküszöm jót nevettem.
Van akinek ez elég lesz gyerekek,nem kell lehúzni :)
Iphone klónokat is megveszi valaki :DD

Nemis értem hogy nálunk ahol az emberek nagyrésze él hal a látszatért miért nincsenek ezek elterjedve.
Autóból is csak prémium kell akármilyen romos,normális gumira meg fékre nem telik rá és kétezeré tankolunk,meg mackónaciban pattanunk ki belőle :DDD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#15) no more válasza #20749568 (#3) üzenetére


no more
addikt

Borzasztóak, de komolyan!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#16) HarleyCustom válasza M5Norbi (#14) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A mackónacival mi a gond?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#17) Genova1983


Genova1983
tag

Van ám nekik Edge nevű telefonjuk is!

[ Szerkesztve ]

(#18) szemy94 válasza HarleyCustom (#16) üzenetére


szemy94
senior tag

Nem tudom, a mackónaci "Királyi" viselet :) :D

A többi az (sajnos) teljes mértékben igaz.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#19) tomboy0013


tomboy0013
veterán

A Oneplus 5 féle copy-t azért még nem űbereli :D De mindig van lentebb az a megnyugtató az egészben :DDD

(#20) Graphics válasza Kampó (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Reméljük nem ezekből lesz világmárka :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) HarleyCustom válasza szemy94 (#18) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#22) Lecs@


Lecs@
addikt

Nem ez az ? :D [link]

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#23) M5Norbi válasza HarleyCustom (#16) üzenetére


M5Norbi
őstag

Semmi,mert megvan a helye ahol hordjuk.

De kopottan,koszosan,egy 5er-ből vagy A6-ból kipattanva nem az elegancia csúcsa :))

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#24) RaveForce válasza ablack (#9) üzenetére


RaveForce
veterán

Nevet, promoanyagot, gyari hatteret, widgetet, betutipust.... aztazelet.. ezek mindent loptak 1:1ben... nem lepodnek meg ha a cshangok is siman at lennenek veve, meg az ikonok.. szegyen kinaiak..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mik ezek a nagy csúnya hátlapi kamerák :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ezekkel a másodvonalbeli kínai márkákkal továbbra is az az egyetlen probléma, hogy az adott brand életre hívásakor kínaiak találnak ki szerintük nyugati hangzású angol szavakat.
Nyilván nem minden nyugati ország van így ezzel, de pl. itt a régióban elég röhejesen hangzik a dugi, meg a verné-e.
De a banggood se rossz, ami mondjuk nem készülékgyártó, hanem netes piactér.

Doogee, Uhans, Leagoo, Vernee, Bluboo, Technology Happy Life, Cubot, Gionee, ZUK

Konka kimaradt, ha a két magánhangzót felcseréled, trippert kapsz. :D

[ Szerkesztve ]

(#27) RaveForce válasza Fitzgerald (#26) üzenetére


RaveForce
veterán

High-tech computer? Lucky goldstar? ;] :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#28) Fitzgerald válasza RaveForce (#27) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A HTC még nem is durva szerintem, a Lucky Goldstar viszont nem rossz, bár azért a kínaiak überelnek mindenki mást.
A Xiaomi meg köles technológiát jelent vagy mi a rákot, azt is érdemes megemlíteni, még ha kínaiul számunkra nem is hangzik furcsán.

(#29) TTTotya válasza batai15 (#1) üzenetére


TTTotya
senior tag

Bizony, sokat akar a szarka..., de csak egy bunkó copycat gyáros.

Én várom a tesztet. Tényleg!

(#30) #16820480 válasza Kampó (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

És sokan kicsiben is maradnak. Egy rakás ilyen kínai cég az úgy néz ki, hogy hirtelen valakinek sok pénze lett, és csinált egy gyárat/céget, mert másnak is az van, és abból lehet jól megélni, meg mekkora presztízs, hogy eddig paraszt volt, most meg CEO! Aztán kiderül idővel, hogy sem az iparághoz, sem a termékekhez, sem a cégvezetéshez nem értenek, de belelapátoltak egy rakás pénz, ami nem térült meg, mert hulladékot gyártanak, ami elsőre szépnek tűnik, de igazából használhatatlan szar, és senkinek nem kell másodszorra. Aztán mennek a leépítések, megveszik/átveszik mások, és kezdőik újra a kör.

(#31) Dr. 444Hertz válasza Fitzgerald (#28) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ellenben a Japánok nagyon durván figyeltek a név kitalálásakor:
Sony, Panasonic, Sharp, Freetel, NEC...
Mondjuk ott is van pár nem túl nemzetközi hangzású név:
Toshiba, Kyocera stb.
De azok általában vagy családnevek, vagy mozaikszavak.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#32) TTTotya válasza #16820480 (#30) üzenetére


TTTotya
senior tag

Ez tényleg így van, valahol olvastam, hogy Kínában DIVAT, mobiltelefonokkal foglalkozó céget/gyárat alapítani.

[ Szerkesztve ]

(#33) Graphics válasza Fitzgerald (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

ZUK nem masodvonalas

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) Matada2.3 válasza Graphics (#20) üzenetére


Matada2.3
veterán

Megvan rá az esély :D

Finn the human

(#35) Dominó85 válasza Fitzgerald (#26) üzenetére


Dominó85
veterán

Zuk mint másodvonalas. Hahaha :DD Akkor a Lenovo is az? Csak mert az Lenovo Zuk.

* Péter - 06302461862 *

(#36) hemaka


hemaka
nagyúr

Vicc :D

(#37) forgonati


forgonati
őstag

A cím már meg sem lep, a mostanában megszokott nevetséges blikk szintű megfogalmazás úgy látszik mindennapos lesz a MA-n. Én nem olvastam sehol hogy a Leagoo ezt mondta volna... dDe persze, logikus hogy megoróbálják meglovagolni ezt a mostani nyújtott kijelző mániát. Amúgy meg utolsó dzsunka gyártó akinek a telefonjai max egy zacskó szotyit érnek, majd biztosan kávamentes telefont fog gyártani 😂 Renderképet én is tudok csinálni.

Keelah Se'lai!

(#38) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

A LEGO Kica az Audinak akar ellenfelet állítani.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#39) Fitzgerald válasza Graphics (#33) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Tudom, csak a hülye neve miatt írtam oda.

(#40) Freiherr válasza forgonati (#37) üzenetére


Freiherr
őstag

Egyetértek,kell a kattintás a cikkre,hogy dőljön a lé.

Ha azt írnák,hogy a "Leagoo is beszáll a 18:9-es képátlójú piacra", felhang nélkül, az kevesebb kattintásszámot generálna, ki van ez találva kérem szépen 'marketingileg' :U . ;]

XXX

(#41) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ez valami kegyetlen lesz. Kár érte. Na de majd másnak hátha jobb lesz.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#42) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"A felbontás mindkét esetben 1440 x 720 pixeles" - már sorry, de akkor ez a kacat mitől is szerepel egy mondatban bármelyik komolyabb csúcstelóval, samu részről mondjuk S5 óta? Tudom, hogy jönnek felfele a kínaiak, tényleg van néhány értelmes próbálkozás, de ez inkább az 50$-os szifon-klónok kategória, kívül-belül:U.

Vízálló? (S5, 7, 8)
Van hozzá 3év hivatalos + xév nem hivatalos support/biztonsági rések foltozása? (bármelyik galaxy)
Kijelző - na épp ez a lényeg a galaxyban...

#34: "nem olvastam sehol hogy a Leagoo ezt mondta volna..." - ők "csak" elnevezték a sz@rjukat S8-nak+próbálják imitálni a külsőt.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#43) Gibo válasza Genova1983 (#17) üzenetére


Gibo
senior tag

M5, S8 ... ezek lassan lefedik az egész prémium szegmenset ami a németket illeti :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#44) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Ez a cím...Dehogy szeretne.
Csak tisztes eladást akar magának lopással.

Abe due dembella

(#45) -Skylake- válasza HarleyCustom (#16) üzenetére


-Skylake-
addikt

Az, hogy nem illik egy premium autoba. Mert a srac sem magat a mackonadragot kifogasolta, hanem azt amikor egy jagurabol abba szal ki.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#46) Gibo válasza -Skylake- (#45) üzenetére


Gibo
senior tag

Pedig a mackó még annyira nem is durva...Az igazi az amikor susogósban száll ki nem ma barnult barátunk az A8 ból vagy egy bálnából :DDD

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#47) aelod válasza M5Norbi (#23) üzenetére


aelod
veterán

Mert az A6 az elegáns?

(#35) Dominó85

ZUK-ból több nem jön ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#48) blagolf válasza #20749568 (#3) üzenetére


blagolf
senior tag

Az a baj hogy minden kínai ezt csinálja. Klón gyártók maradnak örökre.

Üdv, Zoli

(#49) M5Norbi válasza aelod (#47) üzenetére


M5Norbi
őstag

Miért nem az?
Azt ne mond hogy átlagautó.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#50) aelod válasza M5Norbi (#49) üzenetére


aelod
veterán

Hát pedig nem egy kuriózum. Tele a város vele. Bár én pont leszarom, ha valaki elegáns van stílusa nem a kocsija teszi azzá. Ha valaki türhe paraszt tökmindegy milyen kocsiból száll ki.

Ezek a kínai márkák meg...hagyjuk is. A cím is hatásvadász.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.