Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szucsy89


szucsy89
tag

Kár, hogy az S8 széria már nem kapja meg...

(#3) Juhaszatti válasza #94051840 (#2) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Annyira nem az. Nem sok gyártó ad 3 főverziófrissítést, az S8 már kapott kettőt.
Biztonsági frissítéseket meg valószínűleg legalább 3,5 évig kapni fog, ahogy az S7-nél is volt.

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Az egyik legelhetobb samsung mobil most, nem tepsi Szerencsere es a hw-t se sporoltak ki belole.

(#5) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon tetszik a 10-es dorid.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) Teal'C


Teal'C
addikt

Akkor már csak megkéne hogy érkezzen az enyém és élvezhetem a sok ujdonságot. :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#7) torma1981


torma1981
veterán

Nekem tegnap jött meg. Varom a tokot hozzá már csak. 😊 Eddig nagyon bejött

(#8) borand válasza #94051840 (#2) üzenetére


borand
aktív tag

Nem tudom miért akadsz ki ennyire, nekem 10e-m van, de akkor se sírnék, ha ez a rendszer maradna rajta míg meg nem döglik a teló. Remek és használható, gyakorlatilag bármilyen igényt kiszolgál. Lényegi újítás talán nincs is, csak kis reszelgetések.

(#9) Teal'C válasza borand (#8) üzenetére


Teal'C
addikt

De ő nem az s8 frissítés hiányára reagált?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10) Bass


Bass
addikt

Nem sok érezhető újdonság van benne, legalábbis nem észrevehető. A kamera szuperebb lett ,tetszik h az animációk zökkenőmentesek lettek de igazából ennyi tűnt fel egy nap után.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#11) Juhaszatti válasza Bass (#10) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Igen, igazából a kamerán vannak a legnagyobb változások. Nem csak az új felület, hanem hogy megnőtt az ISO állítási lehetőség, és a záridő is 30 másodpercre nőtt.
A többi tényleg csak reszelgetés.

(#12) Bass válasza Juhaszatti (#11) üzenetére


Bass
addikt

Mondjuk az első kamera körül jó lett volna valami értesítő led helyett. Ezt vártam hátha beleraknak valamit.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#13) Noukoum


Noukoum
veterán

Azért vezető árazással illene legalább 3 főverziót adni. Ha már a Pixel és Oneplus mobilok is ennyit kapnak.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) Schuler888 válasza Juhaszatti (#11) üzenetére


Schuler888
senior tag

"záridő is 30"
Hat ez is eljött?! :C ideje volt... ugy par eve :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#15) MikeWazowski válasza Schuler888 (#14) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jobb később, mint soha.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#16) borand válasza Teal'C (#9) üzenetére


borand
aktív tag

De-de, de a pitét megkapta az S8 is, nem? És erre írtam, hogy a 10 lényegében nem is hoz komoly dolgot, illetve a pite is nagyon jó rendszer.

(#17) RetroFighter válasza Bass (#10) üzenetére


RetroFighter
tag

A kamera frissítést én is nagyon élem :D

(#18) pajerich


pajerich
csendes tag

Az ablakváltó gesture másnak is eltűnt? Az eléggé hiányzik... (Középről lassan jobbra húzva felugrik az alkalmazásválasztó és ahol megállok az lesz az aktív.)

[ Szerkesztve ]

(#19) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Ma reggel ellenőriztem (lehet már korábban is befutott) de a telekomosoknak is szedhető a 10-es rom. :C

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#20) Schuler888 válasza [DE2JAY] (#19) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nekem mult7en jelzett, pont egy nappal azutan h felhivtam a magentat, hogy meddig ulnek meg rajta mikor fuggetlenen mag masik szolgaltatoson mar kint van... megijedtek :DD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#21) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#22) RetroFighter válasza Schuler888 (#20) üzenetére


RetroFighter
tag

Szegények :DD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.