Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sn00k


Sn00k
veterán

Az új dizájnnak, már sokan nagyon örülnénk samsung vonalon. Időszerű már... Egy jól eltalált dizájn szerintem adna egy kis löketett az eladásoknak, főleg , ha jól eltalálják :K

3njoy the Lif3

(#2) sanyijedi


sanyijedi
őstag

várom már nagyon. jöhetne minél hamarabb!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#3) #79335424 válasza Sn00k (#1) üzenetére


#79335424
törölt tag

Gyártsanak újra jól hekkelhető telókat, felejtsék el a knoxot, a régiózárat, meg a többi, hasonló baromságot és akkor talán többen fogják venni.

Szerk: bocs, nem válasznak szántam, csak mellényomram.

[ Szerkesztve ]

(#4) AS


AS
félisten

Szerintem lesz itt semmi uj dizájn már nagyon határolt minden külső.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) -FreaK- válasza #79335424 (#3) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az a több 10m ember aki eddig a Samukat vette a hatásos marketing miatt, az javarészt semmit nem tud a hekkelésről és knox-ról meg egyebekről. Az itt fórumozó emberek a teljes vásárló réteg csak igen kis hányadát jelentik.
Egy új dizájn-al és a marketing által hangoztatott "remek" új funkciókkal tudnák fellendíteni az eladásokat szvsz.

(#6) B1T3


B1T3
addikt

A Note 3 is már normálisabb dizájnt kapott szerencsére, nem annyira lekerekített, hanem a vonalak az S2-re emlékeztetnek.

Épp az imént írtam egy hozzászólást egy másik topikba, amelyből releváns itt is ez a rész:
Egyébként a Snapdragon 805 nyers ereje mennyire ellensúlyozza a QHD kijelző felbontását a Snapdragon 800 + fullHD párosításhoz viszonyítva?

(#7) atike


atike
nagyúr

Ehhh... Jöhetne hamarabb... :) A G3 már itt van, erre meg még várni kell. Nem is keveset. Pedig vagy az előbb említett lesz, vagy ez... :DDD

(#8) rosszfiu18 válasza B1T3 (#6) üzenetére


rosszfiu18
tag

ez egy jó kérdés, engem is érdekelne a válasz... :K

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#9) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

A dzájnváltozásra nagyon kiváncsi leszek (vagyok), remélem a TouchWizt is megreformálják. :U

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#10) #79335424 válasza -FreaK- (#5) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ebben van igazság. Engem nem érdekel a design. Használni akarom, nem mutogatni. Tőlem nézhet ki úgy, mint egy babapiskóta, ha úgy jobb a fogása.

(#11) Dilikutya válasza #79335424 (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csúcsmodelleket nem a hekkelésért vesznek az emberek, igen kevesen vannak, akik egyáltalán nekifognak ilyesminek. A többségnek megfelel úgy, ahogy van, ezért vesz azt, amit. Én se vennék drága pénzért olyat, ahol baszakodni kell, hogy nekem megfeleljen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) kbyte1024 válasza Dilikutya (#11) üzenetére


kbyte1024
addikt

Pedig a legtobbel "baszakodni"kell;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) Dilikutya válasza Sn00k (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy kijelző, négy sarok, ami kerek vagy szögletes, oldal élek, alsó élek. Ennyiből áll a dizájn, nagyon nincs mit variálni. Ha tokban hordod, azért mindegy a hátlap, ha nem, akkor azért. A kijelző felőli oldalon kényelmesebb használni, meg az reagál is a nyomkodásra. :) Én a telefonomnak alig láttam eddig még a hátoldalát.

kbyte1024: Samsunggal nem kell.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) kbyte1024 válasza Dilikutya (#13) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ha te mondod :)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#15) dreamdancer válasza B1T3 (#6) üzenetére


dreamdancer
őstag

Bocs, de én azt a fröccsöntött bőr hátlapot nem nevezném "normálisabb" dizájnnak, tudom, ízlés kérdése.

Nem a lényeg a fontos.

(#16) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Biztosan dobás lesz, de ez egy réteg készülék. Biztosan nem ez fogja megváltani a Samsungot. Ha újra elkezdenének felső kategóriás mobiltelefonokat gyártani, na, azzal már lehetne reménykedni a megváltásban.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#17) Dilikutya válasza Fritz Teufel (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Meg fogsz lepődni, a Samsung gyárt felsőkategóriás telefont, a Note széria pedig az S csúcsmodellek mellett a másik zászlóshajó lett.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) #79335424 válasza kbyte1024 (#14) üzenetére


#79335424
törölt tag

+1

(#19) Superbad


Superbad
tag

Csak nehogy úgy járjanak, mint egy rossz szakács. Attól még hogy beletesznek mindent amit képesek megalkotni, nem feltétlen lesz jó egy telefon. Várom.

(#20) wozzy


wozzy
tag

Remélhetőleg az aksi is elég nagy lesz! Bírja legalább addig mint a Note 2 és 3!

(#21) Fritz Teufel válasza Dilikutya (#17) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nem fogod elhinni, de mobiltelefonra gondoltam. Arra nincs példa náluk az utóbbi időben :s Már a Galaxy-széria nem tartalmaz felső kategóriás valódi mobiltelefont. Mindegyik kétkezes táskatelefon. A Note-széria meg sosem volt mobiltelefon kategória.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#22) gery2123


gery2123
őstag

Na egy szép új desing, és az AM-OLED hiánya jó lenne. De már várom, mert ha kijön QHD-val, akkor nem azt fogom olvasni az LG G3-ról hogy semmi értelme ennek a felbontásnak, hisz a Samu az Isten a mobiltelefon piacon, és amit ő csinál, az biza nagyszerű. Ez nem Samsung ellenesen mondom, mert volt nekem Note1 amit nagyon szerettem. :K

-- PSN_ID: GerY2123

(#23) B1T3 válasza dreamdancer (#15) üzenetére


B1T3
addikt

Ez egy szubjektív kérdés, valakinek nagyon bejön, míg mások irtóznak tőle. De ha nem tetszik, akkor még mindig megemlíthető, hogy a Samsung szerencsére – még – nem szokott át az unibody készülékházakra, azaz könnyedén cserélhető a hátlap. :)

Amúgy de, normálisabb dizájn mindenképpen, mint az elődjéé, amelynél én irtózok a fényes, csúszós felületű műanyagtól.

[ Szerkesztve ]

(#24) halkow


halkow
őstag

Normális műanyag anyag használat után kéne nézni a le pattogós fém hatású, önbomló műxar plasztikot meg hanyagolni :(

Alcatel onetouch idol2s the king

(#25) enginev3.0 válasza halkow (#24) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ja, meg valami kinézetet is adni "10 év után"

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) Sziklián


Sziklián
csendes tag

Remélem ebben már lesz sztereo hangszóró.

(#27) azopi74 válasza Fritz Teufel (#21) üzenetére


azopi74
addikt

Kinél van akkor felső kategóriás "mobiltelefon", ha nálad a mobiltelefon megáll 4,3"-nél, és ami felette van, az már táskatelefon?
Ja igen, egyedül az Apple-nél még van, de nála is csak két hónapig meg a sony-nál a Z1 compact.

(#28) AS válasza enginev3.0 (#25) üzenetére


AS
félisten

Csak 3 éve az a 10 :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#29) enginev3.0 válasza AS (#28) üzenetére


enginev3.0
félisten

Idézőjelbe tettem, hogy kis túlzás, bár 10nek tűnik az a 3 :C ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#30) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Várom már ezt a csodafont :D

(#31) Ali G.


Ali G.
senior tag

a samsung meg az új dizájn, már több éve ígérik, se azóta sem lett belőle semmi, a sok marhaság amit levédet az meg azért van hogy szívassa vele az apple-t :D

(#32) Sn00k válasza -FreaK- (#5) üzenetére


Sn00k
veterán

Szerintem is így van!

(#13) Dilikutya: Ízlések és pofonok én pl: tok nélkül használom a szifonomat :DDD

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#33) Goblin12


Goblin12
őstag

Retina szkenner? :D Elöször csináljanak normális kamerát bele, mert nem fogja látni a különbségeket. :D

Ja és KNOX mentes Note 4-et pls. :R

(#34) guriga1234 válasza #79335424 (#10) üzenetére


guriga1234
addikt

Pontosan!
Nem a külcsín fontos, hanem a belbecs. Ha már "okos" eszközről beszélünk, akkor legyen nagyon "okos".
Aki meg csak a dizájnról képes beszélni, az nagyon felületes ember lehet. Egyfajta kivagyiság, vagy exhibicionizmus képviselői.

(#35) guriga1234 válasza Dilikutya (#13) üzenetére


guriga1234
addikt

+1

(#36) guriga1234 válasza Thaaleum (#9) üzenetére


guriga1234
addikt

Ha neked nem tetszik a TW (nekem semmi bajom vele, sőt, én azt szeretem!), akkor ne vegyél samut. Egyszerű ez, mint a faék, nem?

(#37) Remiel


Remiel
őstag

lesz vagy 250k annyiért már sok mindent lehet venni, egy normális telefont+jó tabletet

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#38) Totheground


Totheground
addikt

Elképzelni nem tudom, hogy a gyártók hogy akarják megoldani ezeket a retina scanner-eket. Közelről kell majd belebambulni? Mert 70-80 centiről már elég érdekesen működne. Az újlenyomat annyival kézenfekvőbb, hiszen az mindig ott van a telefon közelében.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39) Fritz Teufel válasza Totheground (#38) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Okos és jogos meglátás. Egyébként körülbelül éppen annyira lesz biztonságos. Nem nehéz megkerülni... mindegy, játszani jó lesz.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#40) Totheground válasza Totheground (#38) üzenetére


Totheground
addikt

"újlenyomat", anyám... Megártott a meleg,

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41) LurkerSheik válasza -FreaK- (#5) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Nem csak a marketing, de a geek közösség is hatással tud lenni a laikus felhasználóra.
Mert a laikus, mindig 'hozzáértőbb'től kér tanácsot (vagy bemegy a boltba és vesz egyet, amit mondanak neki)
Ugyanez számítógép vásárlásnál. Igaz, ez nagyon lassú víz partot mos, de meglátásom szerint, ha a 'hozzáértők lehurrogják a csúcsmobilt egy idő után, ilyen-olyan indokokkal, az ki fog hatni a termékpaletta többi részének eladásaira is.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#42) Remiel válasza Totheground (#40) üzenetére


Remiel
őstag

hát lehet arra gondoltál, hogy a régit már úgysem érdemes viszgálni ;]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#43) GoHarder


GoHarder
csendes tag

Nem tudom mennyire hiteles ám friss pletykák szerint lesz plasztik és fémházas kiadása is a note4-nek. Ha ez igaz akkor gondolkodás nélkül megveszem. Imádom a fémet mindenben pedig nem vagyok bidámbidám :D
Mással már úgysem tudnak megfogni, az SPen is először lenyűgözött, főleg a kézírás-felismerés, aztán 1,5 év alatt használtam tán 30-szor. A hajlított kijelzőtől meg inkább tartok, kell a kiálló gomb ha zsebben akarom felnyomni a hangot :P

(#44) hue2000


hue2000
tag

Reméljük hogy tényleg olyan jó lesz mint ahogy a cikben le van írva

Az élet mindig drága

(#45) micafighter


micafighter
nagyúr

,,Mivel az IFA-n mi is képviselni fogjuk magunkat" :DDD

(#46) Goblin12 válasza micafighter (#45) üzenetére


Goblin12
őstag

MA Phone ;]

[ Szerkesztve ]

(#47) Luck Dragon

Már nagyon várom, a G3 után ez a második amit epekedve várok:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#48) enginev3.0 válasza Luck Dragon (#47) üzenetére


enginev3.0
félisten

G3 kijelzoje valami nagyon durva

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#49) Bálint85


Bálint85
senior tag

dual sim -es lesz belőle? ára kb?

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#50) guriga1234 válasza Bálint85 (#49) üzenetére


guriga1234
addikt

"ára kb?" - ezt komolyan kérded? Ahány bolt, annyi ár. Annak idején a Note2-t 60kHUF-tal olcsóbban vettem újonnan, mint ahol a legdrágábban lehetett kapni...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.