Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Locutus


Locutus
veterán

Ez nem kicsit Mionix-nek néz ki... ami mondjuk nem baj, mert formára jó. Csak reméljük a minőség, és a szoftver jobb lesz, mint a mionixnél...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2) Hina


Hina
aktív tag

Jól néz ki

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#3) Narasim


Narasim
aktív tag

b@...+ a lézeres érzékelőjüket!
duplaklikk funkció vajon lesz rajta? ez az egy dolog ami miatt utálom a cm storm spawn-t is. azon nincs, pedig jó kis kényelmes egér. ez is annak tűnik, bár méretben az ellenkező véglet.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#4) Kashim


Kashim
őstag

Ennyi pénzért nem tudom vennék-e ilyen "noname" egeret. Itthon 20 felett nyithat, ha egyáltalán lehet majd kapni, annyiért meg már komoly Logitech-et kap az ember. Omron mikrokapcsoló amúgy magában nem jelent még garanciát, azoknak is vannak típusai. Az M705-ömben például másfél-2 év alatt megkergült a jobb gomb, ami miatt kb. használhatatlan lett az egész egér egyes programokban.

(#5) CSorBA válasza Kashim (#4) üzenetére


CSorBA
őstag

Noname? A func gyárotta 10 éve talán az egyik legjobb egérpadot (Func surface 1030). Én kíváncsian várom, mit hoznak ki ezzel az egérrel, feltételezem Te is csak ezért írtad idézőjelbe a nonamet. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Kashim válasza CSorBA (#5) üzenetére


Kashim
őstag

Igen, de egérben még kvázi újoncok, ez az első próbálkozásuk, sem a gyártásban sem supportban nincs tapasztalatuk ilyen téren, így szoktak nagyon rossz szériák kikerülni, amik aztán csak rontanak az imázson.

(#7) Narasim válasza Kashim (#4) üzenetére


Narasim
aktív tag

logitechtől sem kell hátast dobni azért. lásd g9x. van 3 mikrokapcsolós gombja , a többi meg egy fos. átpattanós acéllemez gomb. érzékel ha van kedve és nem csak pont egy rossz példányt fogtam ki, 2-is járt nálam. megvettem 20-ért az egeret, aztán áll a fiókban, mert még a régi mx518-nak is sokkal jobb gombjai vannak. persze az mx518 meg angle snappinges.
tehát oda jutottam, hogy az összes egér, ami ma a piacon van FOS! :W

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#8) devast


devast
addikt

A gamer beviteli eszköz tervezése másfél évébe került a csapatnak
És ezt vajon, hogy sikerülhetett nekik ? Egy ember dolgozott rajta? Mert kb akkor hihető :D

(#9) banhammer


banhammer
veterán

Szívesen meggyömöszölném.
Tetszetős a jobb gyűrűs, kisujj támasz.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) Kashim válasza Narasim (#7) üzenetére


Kashim
őstag

Azért egyetlen egér alapján kicsit erős temetni az egész piacot, nem gondolod?
(amúgy tudom hogy ők sem tökéletesek, ezért is hoztam fel az M705-öt)

(#11) MZperX75


MZperX75
addikt

Ez igen szép nagy tenyeres talpas! :C

3-4 évvel ezelőtt megvettem,cyber snipa stinger mouse 3200dpi játékos egerem,azóta ezt használom egyszer kisúlyoztam aztán többet nem keletett nyaggatnom a kis egeret,,,,,megélt az elején egy 500óra Crysis warhead multit,vagy 500óra CodMW2-Cod4-5 multit+Farcry2 multit és még sorolhatnám ,kicsit kopott de hibátlan.[link]

Soha nem kelletett 1600dpi felett használnom egyszer egyszer néztem magasabb dpi-n,de a játékok nagy többsége 1600-on 1080p-ben tökéletesen beállítható volt.

Ez most 5000dpi felett hasíthat? 3monitoros eyefinity miatt ekkora a dpi szám?

Gondolom az enyém azért még 2500x1600-ban még használható maxon(3200dpi-n)

[ Szerkesztve ]

(#12) boba6 válasza CSorBA (#5) üzenetére


boba6
aktív tag

+1
kb 7-8éve nyúzunk 3db-ot a családban a 1030-ból :Y

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#13) Xaels


Xaels
félisten

Egész pofás egér. A cégnek ez az első ilyen próbálkozása, talán egy 50$ körüli árcímkével célszerűbb lenne kezdeni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) Tbs82


Tbs82
tag

HÁt azért lehetett volna keskönyebb is :))

(#15) Cobra.


Cobra.
őstag

Tetszik a gombkiosztás, de 25k-t nagyon nem ér meg szerintem.

(#16) Narasim válasza Kashim (#10) üzenetére


Narasim
aktív tag

olyan egérre vágyom, hogy: g9 méret, minden gomb mikrokapcsolós, hüvelykujjnál előre-hátra gomb, felül +2 gomb duplaklikk és ablak bezár funkcióknak, normális, gyorsulásmentes optikai szenzor, angle snapping mentes.

volt g9 egerem (fos gombok), van g9x egerem (fos gombok), van mx518 egerem (kicsit nagy, kikapcsolhatatlan angle snapping), van cm storm spawn egerem (nincs duplaklikk funkció).

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#17) Egzee


Egzee
őstag

VÉGRE! nem húzom a kisujjam az asztalon...

(#18) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A borítása ígéretesnek tűnik, bár a forma nekem furcsa. Nem szeretem az ilyen nagy terpeszkedő egereket.
A tesztjére kíváncsi lennék.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19) lujo10


lujo10
aktív tag

Nekem tetszik :)

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#20) sixpak válasza CSorBA (#5) üzenetére


sixpak
nagyúr

+1...én is surface 1030-at használok már sok-sok éve. Fantasztikus termék, szerintem soha nem cserélem le. Nekem bejön az egér is. Az ára sem vészes, mint némelyik gamer egéré.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#21) Pepe78


Pepe78
senior tag

Kényelmesnek tűnik!
Valami tesztre kíváncsi lennék..

(#22) kromatika


kromatika
veterán

tetszik jól néz ki.mondjuk ez egy kicsit röhelyes.(eszköz tervezése másfél évébe került a csapatnak)még akkor is sok ,ha egy ember dolgozott rajta.

(#23) mepet


mepet
addikt

Jól, bár igen kényelmetlennek néz ki. Lehet, hogy csak nekem jönnek be a kis szimmetrikus formák (logi MX300, Logi G1, Razer diamondback, Razer Krait)...

És a 25ezer Ft-os kategóriában azért jónéhány ellenfele is lesz, pl. a már jól bevált, profi játékosok által preferált steelseriesek...

[ Szerkesztve ]

(#24) superecneB


superecneB
őstag

Másfél évig tervezték ezt?... Azért arra kíváncsi lennék mi a franc igényel másfél évet egy ilyen szar megalkotásában.

(#25) Ł-IceRocK-Ł válasza superecneB (#24) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ismered a mondást nem?
Jó munkához idő kell, szarhoz még több :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#26) superecneB válasza Ł-IceRocK-Ł (#25) üzenetére


superecneB
őstag

Egy féléves tervezési feladata egy mérnök hallgatónak százszor komplikáltabb mint egy ilyen kis szar megalkotása. Ez az én meglátásom. Lehet jönni a nagy ergonómiai tesztes dumával meg stb, de itt lényegében csak egy kasznit csináltak. Avagotech+omron szabványos alkatrészeinek kellet helyet biztosítani. Nem értem ezért, hogy vajon másfél évig mi a lófszt csinálhatott az a "csapat" ami napi 8 óra munkában (merész feltételezés részemről) ennyit tudott letenni az asztalra.

A mondást természetesen ismerem. De sosem hittem benne. Még olykor az első felében is kételkedem.

(#27) Locutus válasza superecneB (#26) üzenetére


Locutus
veterán

A kasznin se volt túl sok kitalálni való, ha megnéztek egy mionix naost pl...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#28) WolfheartGR válasza Locutus (#27) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Te meg nézz meg egy Steelseries Ikari-t.

Narasim: Az Angle snapping miatt felesleges morogni egy egérre. Nem amiatt fogod elvéteni a célt.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#29) mmdms válasza banhammer (#9) üzenetére


mmdms
addikt

Nekem meg pont a kétujjas támaszon akadt fenn a szemem, nagyon sokszor a középső ujjam a görgőn, a gyűrűs meg a jobb klikken. Nem feltétlen jó ez.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#30) nyunyu


nyunyu
félisten

Francert nem birjak egy centivel elorebb rakni a gorgot+oldalso 2 gombot.
Ranezesre ezt is olyan atlosan kell fogni, mint a Logitecheket.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31) Attila_26


Attila_26
aktív tag

nagyon jó egér de a GX1000 sem rossz :B

(#32) Locutus


Locutus
veterán

Első teszt @ Kitguru

Nekem valahogy szimpi. Ha a mionixet kihúzom a képből, márpedig a szoftvere, supportja, garanciája is botrányos, ráadásul a 8200 még a funcnál is nehezebb, akkor bizony ez az ms-3 lesz a befutó a lapát kezeimhez :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#33) WolfheartGR válasza Locutus (#32) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Az Avast bejelzett a linkedre, miszerint trójait futtatna ha hagyná...

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#34) Locutus válasza WolfheartGR (#33) üzenetére


Locutus
veterán

Avast... lol

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.