Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) halkow


halkow
őstag

Most az a 15k ide vagy oda ,inkább legyen egy jó kijelző és egy jó kamera benne szerintem

Alcatel onetouch idol2s the king

(#2) Donkeysaurus válasza halkow (#1) üzenetére


Donkeysaurus
csendes tag

Egyetértek! Bár tabletben a kamerának kevés hasznát látom, nekem inkább a vas meg a kijelző számít.

(#3) Touch-ko válasza halkow (#1) üzenetére


Touch-ko
őstag

Hidd el sokan avval a 15k-val ugy vannak, mint te 100k-val. Nem mindegy nekik..
Ketsegtelenul az olcsobb eszkozoket kellene nyomatni ott, kicsit olcsobban nagy sikere lenne.

[ Szerkesztve ]

(#4) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Még így is jobb vétel, mint egy Galaxy Tab 3 Lite, ezzel legalább lehet telefonálni.

(#5) Csapoati válasza Touch-ko (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Raadasul az a -15k pont 1/3-nyi csokkenes, ami azert eleg sok. Netezni meg boven eleg ez is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) blade zte


blade zte
őstag

Van egy árszint, ahol a vevőnek inkább már azt kéne mondani, hogy gyűjtsön még 2 hónapot, és akkor vehet egy ésszerű tabletet/telefont.

Oppo find 7 astro black

(#7) vittorio7


vittorio7
őstag

Miért pont a Fülöp-szigeteken debütált?

(#8) blade zte válasza vittorio7 (#7) üzenetére


blade zte
őstag

Amiért a xiaomi meg pont Malajziába ment más piacok helyett. Ők tudják. Mehettek volna Japánba is, picit nagyobb és tehetősebb piac. Vagy indiába. (de a lényeg mindig az, hogy a magyarok nehogy normálisan megkapjanak bármit is ;] )

Oppo find 7 astro black

(#9) Touch-ko válasza Csapoati (#5) üzenetére


Touch-ko
őstag

+1

(#10) dfdfdf


dfdfdf
őstag

HA kellene egy tab ilyen jól jönne de nem tudom kihasználni semmire bár a buszon jó lenne animézni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.