Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ryder62


Ryder62
őstag

Jó ez a Wii U de csak lazább stílusú játékoknak, casual játékosoknak.

Sztem egy nagyobb, komolyabb cím halott lenne rajta. (Amik általában mindhárom fő platformon jelen vannak.)

(#2) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Huhh, egy indie játék elfut rajta, mindjárt rohanok és veszek egyet... Csodálatos, hogy egy 2012-es konzolra nem volt gond a hardverrel egy ilyen erőforrást igénylő játéknál... :C

Ez a wii nem lesz olyan sikeres mint az elődje....

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#3) #57919488 válasza Ryder62 (#1) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szerintem az összes konzol casual gamereknek való, legalábbis én még pro-t nem láttam konzolról streamelni :U

[ Szerkesztve ]

(#4) Ryder62 válasza #57919488 (#3) üzenetére


Ryder62
őstag

Mondasz valamit... :U

(#5) DudeHUN válasza #57919488 (#3) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Rossz játék stílusokban tetszett nézelődni. A hardcore gaming nem kozol vagy PC függő.

Gamer for Life

(#6) bitblueduck válasza GeryFlash (#2) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Juha Hiekkamäki, Frozenbyte: Our rendering is indeed based on deferred rendering, and our typical scene has somewhere between 50 and 100 dynamic lights visible. Compared to some AAA games our feature list is obviously smaller. We are using Depth of Field, screen space reflections, wrap lights (approximation of translucency), bloom and color corrections.We also support native stereoscopic rendering on PC.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#7) Mister_X válasza GeryFlash (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Látom, nem sikerült felfogni a mondanivalójuk lényegét :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) GeryFlash válasza Mister_X (#7) üzenetére


GeryFlash
veterán

értem én, hogy nem oylan nehéz wii u-ra írni mitn mondjuk anno ps3-ra, de ezzel a hardverrel tök mind1, hogy milyen apival van megtámogatva....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#9) Mister_X válasza GeryFlash (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Épp az a lényeg, hogy a hardver nem olyan gyenge, mint sokan hiszik... Csak a többség jóval nagyobb ugrást várt, ettől függetlenül jelenleg a Wii U a legerősebb konzol a piacon, egyedül a processzora "ragadt" az előző generáció szintjén, de a programok inkább GPU igényesek manapság. Az API meg hab a tortán.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) GeryFlash válasza Mister_X (#9) üzenetére


GeryFlash
veterán

De az előző konzolgeneráció 7-8 éves!!! ezzel kiadni egy ilyen drága konzolt? és hiába gpu igényesek, a leggyengébb láncszem akkor is visszahúzó tényező, ez nem tudom hogy fog kibírni 5-6évet ilyen procival...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#11) Mister_X válasza GeryFlash (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hozzam példának a Wii-t? Naugye.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) GeryFlash válasza Mister_X (#11) üzenetére


GeryFlash
veterán

Akkor még nem volt kinect meg move... A casual kategból is ki fog szorulni szerintem...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) Mister_X válasza GeryFlash (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nintendo konzolt az exkluzív címek miatt vásárolják. Jön egy Bayonetta 2, 3D-s Super Mario, új Zelda, Metroid, Super Smash, Mario Kart, Monster Hunter, Japánban jóféle RPG-k és hopp, már több millió talált gazdára... Ekkor persze a 3rd party is igyekszik produkálni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) GeryFlash válasza Mister_X (#13) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ez mondjuk igaz :R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#15) Tbs82 válasza GeryFlash (#14) üzenetére


Tbs82
tag

A Trine nagykedvencem nékem is , betesztelném :)
Bár azért a kép alapján a grafika nem olyan szép mint pc-n.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.