Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Gyerekeknek minek is instagram?Sőt a sok agyatlantól is megvonnám.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

a Facebook a múltban sem igazán tudta megvédeni a gyerekek adatait és magánszféráját

Nem csak a gyerekekét :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) thesound


thesound
őstag

Nekem az a vicces, hogy a "cukifiú" kinőtte magát és nem valamilyen módon megtiltják neki, hanem kérik. LOL.
Vajon ki van a másik oldalon? Persze, tisztában vagyok vele, hogy csak cirkusz a népnek és színjáték.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4) nemlehet válasza Pityu. (#1) üzenetére


nemlehet
őstag

A facebook jelenleg nehezen tud nőni főleg olyan piacokon ami bevételt jelent. A gyerekek egy ilyen potenciális réteg lenne, mert nagyon jól nyomást tudnak gyakorolni a szüleikre tehát megéri nekik reklámozni. A baj azzal van, hogy a gyerekek adatkezelése egy érzékeny téma. A YT-nak bejött a YT Kids pr szempontból ezt próbálják meg meglovagolni.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

Kérjen a tervezett bevétel kiesése után kártérítést, csak ne felejtsék el az összeget nyilvánosságra hozni. :U

[ Szerkesztve ]

(#6) ddaydome válasza nemlehet (#4) üzenetére


ddaydome
senior tag

Hello!

Szülőkènt írom, hogy nem csak az adatkezelés a gond, hanem a szülői gondolkodás és az internetre való tanítás teljes hiánya. Meg kell tanítani fokozatosan, hogy az internetet hogyan használjuk, mert ezekből születnek a téves önképek a bűncselekmények és a rossz gondolkodás.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#7) Pityu. válasza nemlehet (#4) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez akkor sem helyes,a mai gyerekek már nagyon nem is gyerekek és ez a társadalmi rendszer bassza el de nagyon.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8) BiP válasza Pityu. (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Ugyanerre gondoltam én is.

(#9) Pityu. válasza BiP (#8) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Csak sajnos ilyen nem lesz

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.