Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redneck


Redneck
veterán

A külső hangkártya gagyi, a kábele rövid, a műbőr(!) párna nem cserélhető, a mikrofon LED maga a kérdőjel. Egyedül az állványért adnék plusz pontot, de nem értem mi kerül ezen ennyibe. :U Full felejtős, majdnem 20 rugóval olcsóban van Cloud 2 ami egy jó fejhallgató.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#2) Duree válasza Redneck (#1) üzenetére


Duree
veterán

Tökéletesen igazad van, ez nem egy piacképes termék. Ráadásul az a gagyi vörös világítás sajnos a mai trend , hogy mindenbe ledes világítást raknak. Értelme nincsen nem is szép fogyasztja az áramot, idegesítő.

duree54

(#3) milkabrams


milkabrams
őstag

Ennyiért normális Hi-Fi fejes is van, ami mellett ez csak egy ócska kacat.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4) jorgoszka


jorgoszka
tag

Szakértő-féleségek mindenütt. :C

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#5) meridarider válasza milkabrams (#3) üzenetére


meridarider
tag

Ahogy mondod. Nem rég ennyiért vettem egy hd599-et, és bár ezt nem hallottam nem gondolom hogy egy ligában játszanak... Minden másra ott a cloudII.

God hates us all.

(#6) macilaci78 válasza meridarider (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A hd599-nek milyen mikrofonja van? :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) dingdongkng válasza macilaci78 (#6) üzenetére


dingdongkng
tag

Azért egy asztali mikrofon beszerezhető. Ráadásul akkor van egy olyan setupja az embernek amivel nem csak xbox liveon lehet kurvaanyázni, hanem zenét hallgatni, vagy hangot is felvenni érdemben.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#8) milkabrams válasza macilaci78 (#6) üzenetére


milkabrams
őstag

Olyan amilyent veszel pár ezer forintért.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#9) syberia


syberia
veterán

Szellőzteti az ember fülét, hogy ilyen rohadt drága? Csak mert olyan otromba nagy, hátha egy klímát is beleszerkesztettek a zseni mérnökök. :W

https://howbad.info/

(#10) GadgetMAN


GadgetMAN
csendes tag

Akik ezt a fejest még nem hallották, azok minek alkotnak róla véleményt??? De most tényleg!?
Nekem nem tűnik rossznak, biztosan nem operát hallgatnék vele, de marhára nem is arra van.

(#11) Lokids


Lokids
addikt

Hasonló árban már kapható a Sennheiser G4me One/Zero is.Bár ahhoz nem jár se állvány, se külső hangkártya. Ha hangzásban tud már hasonlót, akkor olyan rossz nem lehet. Ha nem, akkor mocskosul túl van árazva.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12) milkabrams válasza Lokids (#11) üzenetére


milkabrams
őstag

Az egy Hi-Fi fejes gamer köntösben.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#13) Redneck válasza GadgetMAN (#10) üzenetére


Redneck
veterán

Mert ennyi pénzért rengeteg hibája van.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#14) meridarider válasza macilaci78 (#6) üzenetére


meridarider
tag

Egy headsetbe integrált cucchoz hasonló minőségűt kb 3-5k ból veszel de lehet, hogy már jobbat is...

God hates us all.

(#15) gproject válasza Redneck (#1) üzenetére


gproject
aktív tag

....

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#16) Tidus


Tidus
addikt

Kinézetre nem rossz.
Én viszont mi előtt véleményeznék kipróbálnám.

(#17) Redneck válasza Tidus (#16) üzenetére


Redneck
veterán

Ez egy reklám teszt, az ADATA finanszirozásával. A termék nem kapott plecsnit, több ponton sem tetszett a tesztelőnek, de nagy lehúzást ilyenkor nem illik írni. Ettől függetlenül van aki nem érti miért firtatom a 47.000 Ft-os árat?

gproject:
Ezt a szintet, sőt még jobbat vehet az ember olcsóbban. Pontpontpont...

Tidus:
Sok sikert, de ajánlom nézz utána mit veszel és mennyiért.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#18) Tidus válasza Redneck (#17) üzenetére


Tidus
addikt

Olvastam at 1. hsz.-edet teljes mértékben igazad van.
De én akkor is kipróbálnám.
Az ár pedig tényleg húzós.

(#19) milkabrams válasza Tidus (#18) üzenetére


milkabrams
őstag

Próbáld ki, de utána egy hasonló árú Hi-Fi fejest is, flac formátummal.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#20) Redneck válasza Tidus (#18) üzenetére


Redneck
veterán

Ezzel semmi gond nincs. Nyilván ha ebben a kategóriában nézelődsz, és érdekel hogy mégis mit tud, próbáld ki. Még az is lehet hogy bejön. ;)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#21) Lokids


Lokids
addikt

A külföldi tesztek nem a hangzásba kötöttek bele, hanem abba, hogy csomagban kapni csak, és így viszont drága. Olcsóbban van jobb így sajna.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#22) access_denied válasza meridarider (#5) üzenetére


access_denied
senior tag

Ha már észjátszóskodsz itt a Sennheisereddel, akkor ennyi pénzért vehettél volna időtállóbb, kevésbé sérülékeny AKG-t is. Keress rá képekre: Sennheiser crack.

Amiért pedig ezt a barátságos hozzászólást kaptad, az az alma és a körte összehasonlítása miatt történt, amit azért tettél meg, hogy feltűnősködj a fejhallgatóddal. :(((

(#23) milkabrams válasza access_denied (#22) üzenetére


milkabrams
őstag

Ez modellenként eltérhet, egy ilyen alapján nem lehet kukázni egy márkát ol. az Audeze drágább fejeseivel is volt gond ennek ellenére az EL-8 egy nagyon jól sikerült darab. Mellesleg most az a bajod, hogy valaki leszólta a gamer feje... ja nem szutykokat?

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#24) rovtiv3


rovtiv3
aktív tag

Nem értek a "gémer" fejesekhez, ezért kérdeznék a hozzáértőktől.
Adott egy -- a cikkben is bemutatott -- játékos fejhallgató. És adott egy hasonló árkategóriájú, zenére használatos hi-fi cucc, Sennheiser, AKG, Audio Technika stb. Az nyilvánvaló, hogy zenehallgatásra melyik kategóriát használja az ember. De játékokhoz, filmnézéshez milyen pluszt ad a "gémer" fejes, a fentiekhez képest, a dobozhangú 5.1, 7.1-et leszámítva? Magyarán, ha vásárlás előtt állok, milyen érveket tudok felsorakoztatni a "gémer" fejes mellett, a másik kategóriával szemben?
A válaszokat előre is köszönöm.

Már bocsánat...

(#25) Lokids válasza rovtiv3 (#24) üzenetére


Lokids
addikt

Van rajta mikrofon. Ennyi. Semmi más.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#26) milkabrams válasza rovtiv3 (#24) üzenetére


milkabrams
őstag

A design jobban bejön a 12 éves gyerekeknek. Mellesleg a Meze 99c rövidebb kábelén is van mikrofon.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#27) Piftuka válasza Redneck (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

"A külső hangkártya gagyi, a kábele rövid, a műbőr(!) párna nem cserélhető[..]"

Én azt nem értem, hogy a bőr/műbőr párna miért terjedt el ilyen mértékben a fejhallgatók esetében!? :F

Főleg, ha a dedikáltan "gamer" cuccokról van szó, amelyek funkcionalitásuknak köszönhetően nyilván sok időt töltenek a felhasználó fején, és meleg időben is ilyen intenzív használatnak vannak kitéve.

Elképzelni nem tudom, hogy például ilyen hőségben 5 percnél tovább bírnám a fejemen a bőr párna érintését...

Hát nem praktikusabb volna egy cserélhető (és mosható) szivacs párnázás?

"Aquila non captat muscas."

(#28) milkabrams válasza Piftuka (#27) üzenetére


milkabrams
őstag

A fejesek hangzását leginkább a párna, és így annak az anyaga határozza meg, gondolom ezzel a párnával érték el a kívánt hangzást.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#29) Redneck válasza Piftuka (#27) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem alapból egy ilyen kategóriájú játékos fejesnél elvárható hogy cserélhető legyen, és legalább kétfélét mellékeljenek. Ennél a fejesnél azonban kihagyták ezt a ziccert.
A műbőrt szintén nem tudom hová tenni. Oké hogy nem cserélhető, de valami minőségi bőrözés elfért volna.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#30) kNG


kNG
senior tag

Nem hallottam még hogy szól ez a fejhallgató, de az állvány nagyon dicséretes ötlet, tetszik, nem is értem, más gyártók miért nem adnak a fejhallgatók mellé? (Aki szeretne vigyázni a cuccára, annak fontos).

Hasonló árban egyébként tudtok venni egy Sennheiser GSP-300 + FiiO E10k Olympus 2 párost, én most ezt használom, zenére és játékra is kiváló. :) A passzív hangszigetelése pedig olyan erős lett a fejhallgatónak, hogy ha melletted áll valaki és szól hozzád azt sem hallod (már ha valakinek ez fontos, nekem az volt, ezért esett erre a fejhallgatóra a választásom). :) Természetesen a nagy nyári melegben ezzel is úgy érzed magad, mintha szaunában lennél, de igazi zárt fejhallgatótól nem is várhat mást az ember. :U

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#31) kNG


kNG
senior tag

Annyit még az előző hozzászóláshoz hozzátennék, hogy a FiiO-n nincs mikrofon bemenet, de nem is használom mindig a mikrofont, ha erre szükségem van akkor az alaplapi hangkártyával használom a fejhallgatót, azzal is jó hangja van, ha nincs rá szükségem, akkor a FiiO-n (egy kicsit dob a hangján ez is). ;)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#32) access_denied válasza milkabrams (#23) üzenetére


access_denied
senior tag

Nem értettél meg. A feltűnési viszketegség irritál. Jön pl. egy hangfalteszt, de be kell írni, hogy én most vettem ezt meg ezt az észjátszós cuccod, mennyivel jobb is az, mint a tesztben szereplő. Ennek mi értelme a rongyrázáson kívül?

(#33) access_denied válasza milkabrams (#23) üzenetére


access_denied
senior tag

A Sennheiser ezen műanyagos megoldása (amit a Sennheiser crack kereséssel találsz) hatalmas gagyi. Azon típusok, melyek így készülnek idővel engedni (törni) fognak.

(#34) milkabrams válasza access_denied (#32) üzenetére


milkabrams
őstag

Ha van annyiért jobb, miért ne? Nem rongyrázás, de én ennyiért vettem egy dt 770 pro-t, strapabíró darab volt.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#35) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Még mindig marad a (most már 12 éves) Medusa 5.1 Home... :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.