Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) Qorthral válasza Graphics (#24) üzenetére


Qorthral
őstag

Szerintem egyrészt jó kiindulópont ez egy laikusnak, másrészt a cikkből érthető, hogy helyén kell kezelni a sorrendet. Ugyanakkor nem olyan kevés ám a 40 voks, mint gondolod. Ennél úgy 10-15%-kal kisebb hibahatárhoz már több ezer szavazat kellene. Másképp mondva a minden magyar megkérdezésével kapott listától nem tér ez annyira el, mint gondolnád.

Ami a pályákról, egyebekről való felmérést illeti, nem érkezne rá számottevő voks szvsz. Ha jövőre megint csinálok hasonlót, majd fontolóra veszem kiegészítő kategóriaként.

A futottak még kategóriához: nem lehet mindenkit hozzávenni. Ha Heidfeld annyira érdemes, miért nem kapott egy árva voksot sem? Valahol meg kell állni, mint írtam pl Trulli vagy Fisichella sem került fel.

Tény, hogy nehéz összevetni egy régi ismert nevet egy mai versenyzővel, de a kettéválasztás értelmetlen. Hol húzod meg a határt? Mi lesz azokkal, akik mindkét korban versenyeztek? Miért nem szeded akkor már három/négy/stb. részre? A végén meg évenként nézzük? A lényeg épp az volt, hogy egységesen kezelve kapjunk egy listát. Ez a többség összesített véleménye, így kell elfogadni. :) Nekem pont az tetszik benne, hogy keverednek a régiek az újakkal. Egy csupa régi aztán csupa mai lista szerintem röhejes, még gondolati szinten is. A legendákat is helyükön kell kezelni.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.