Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) #70869248 válasza bambano (#44) üzenetére


#70869248
törölt tag

..hát ezt viszonylag egyszerű volt megcáfolni:
Montezemolo: “Alonso the best driver in the world” (http://formula1.ferrari.com)

“Fernando is the best driver in the world, who always gives 200% in the races,” he said. “He knows how much I count on him, even away from the race track, in terms of his contribution and the impetus he gives to the team. I think it’s incredible that there are still some so-called experts who don’t understand that and are always looking for a polemical situation that simply doesn’t exist”.

Nagyjából az egész F1 értő világ Alonso-t tartja a jelenlegi mezőny egyik legjobbjának, szakírók, csapatvezetők, versenyzők.
Még mindig mondom, nem a te véleményedet tartom kevesebbre mert szerinted Alonso nem lehet a legjobb.
...hanem hogy nem a topik véleményét kell hibáztatni, ..nem kell általános Vettel utálatot, és Alonso imádatot feltételezni. Például én Hamilton és Grosjean drukker vagyok, és szerintem is Alonso az egyik legjobb, sőt,..és ettől még kedvelhetem mindkét kedvenc versenyzőmet, nem esik nehezemre kimondani hogy Alonso mint versenyző jobban 'kész' van, igazi nagy bajnok, és a legjobb.
...
(..és remélem nagy csatában látom majd a kedvenceimmel, jó autókban)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.