Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) bambano válasza Viktor77 (#28) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

hát ja, elképzeltem, ahogy hamiltont leintik abu dhabiban, pont kerül a nagy vita végére azáltal, hogy ő a világbajnok, és akkor azon agyal, hogy de mégis alonzó a legjobb... meg áll ott a pódiumon, nyújtják felé a nagy bilikomot és közben aggódik, hogy miért nem pajesz kapta...

"akiknek "kicsit" több rálátásuk van a dolgokra, mint bármelyikünknek": én úgy érzem, hogy van rálátásom a dolgok egy kis szeletére, ez pedig a pontverseny állása meg az eredménystatisztikák. az alonzó fanok pechje, hogy a hivatalos értékelésben is pontosan ez számít, semmi más.

de tiszteletben tartom a véleményedet, szerinted az az alonsó a jó, aki pont 10 éve tett le valamit utoljára az asztalra. csak fogadd el, hogy besoroltalak vele a magyar foci szövetségi kapitányok közé. majd hallgasd vissza, miket nyilatkoztak a 1-8-as ruha után. "túl korán jött az első gól"... ahha, ha azt nem rúgják be, akkor nem nyolcat kapunk, csak hetet.

(#30) b-type: "csapatvezetők, volt és leendő versenyzők tartják Alonso-t a legjobbnak.": tartok tőle, hogy pl. a ferrari csapatvezetők finoman szólva sem ezt gondolják róla... valami olyan nyilatkozat dereng itt nekem, hogy a ferrarinak nincs szüksége a középmezőnyben túraautózó kocsikra... no meg ha azt látom, hogy egy világbajnok megy a top csapatból, másik jön helyette, akkor nem biztos, hogy a távozót gondolom jobbnak. annyira jó sofőr, hogy a redbull inkább előléptette a vigyorgó gyilkost meg felvette mellé az oroszt. a mercinek se kellett...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.