Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) Csapoati válasza umenhoffer92 (#37) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ugyan én neki szurkolok, de megmondom miért tartom az egyik legjobbnak. Azért, mert bár időmérőn nem túl jó legtöbbször, de talán ő a legjobb vasárnapi pilóta (ezt szintén nem én találtam ki). Mit is takar ez? Nézd meg a rajtjait meg az első körét-köreit. Szinte soha nem esik vissza és a hideg gumikon hihetetlenül agresszív, de fölösleges kockázatvállalás nélkül. Ez lehet nem hangzik soknak, de pont ekkor lehet a legtöbbet nyerni. Ott van Vettel, amikor pole-ból indult, szinte kivétel nélkül nagy előnyt hozott össze már az első kör végére, az is kulcsfontosságú. A másik pedig az előzési képessége. Szerintem ekkora hatékonysággal nagyon kevesen előznek (itt nyilván nem arra gondolok, amikor pl. tavaly egy Mercedesszel előzött Mondjuk Rosberg egy Saubert), főleg hasonló képességű autóknál. Hamilton is ragyogóan előz, de talán még egyelőre kisebb hatékonysággal, és ez még változhat is. Vettelnél meg egyszerűen eddig számszerűleg kevés előzés volt (nem, a 2013-as abu-dhabi futamot légyszi ne vegyük ide, ahol sokan estek ki előle és főleg lassabb autókon jutott át, azért is lett 3.), és pl. tavaly sem győzött meg, de ez is változhat még. Idén jó eséllyel a 3-4. legjobb autóban fog ülni, amivel bőven hozhat vissza a tavaly megkopott renoméjából.

#36: Az Alonsokáig olvastam. Ne haragudj, de aki képtelen gúnyolódás nélkül leírni a pilóták nevét, azt nem tudom komolyan venni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.