Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) umenhoffer92


umenhoffer92
csendes tag

Ez a szavazás szerintem szimpátia szavazás alapján történt, kár lenne arról beszélni, hogy ki a jobb pilóta illetve versenyző. szerintem van pár pilóta akit csak azért tartanak az f1-ben mert akkora szponzori támogatás illetve háttér van mögötte, hogy hülyék lennének a csapatok ha őket kidobnák. De összességében minden pilóta profi, elvégre F1-ről beszélünk, nem egy faluban megrendezett sprintről.
de valaki eltudná nekem magyarázni, hogy Alonso miért a legjobb versenyző? fanság nélkül, ha kérhetném, érvekkel alátámasztva. mert engem tényleg érdekelne, nem mások által meghatározott vélemények alapján hanem valaki szerint. mert viccesnek találom, hogy Vettel 4x-es bajnoki címével gyakorlatilag kitörölheti ahogy látom, szinte senkinek veszi mindenki. de miért? jó volt a RedBull, erős volt, ők voltak a legjobbak? nem hiszem..Webber hol volt Vetteltől? ugyanaz a kocsi volt alatta. vagy ő gyengébb motorral ment? ugyan.. én nem vagyok Vettel rajongó, sőt v8-as korszakban mikor Vettel dominált szinte még utáltam is, hogy már megint ő nyer. de tényleg kíváncsian várnám erről a véleményeket.

ui.: mindazon által tavaly jobb volt Ricciardo mint Vettel, hát ez van. Vettelnek hányszor voltak műszaki gondjai és hányszor volt Ricciardonak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.