Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) modulus válasza Memmaao (#15) üzenetére


modulus
aktív tag

A-a. Az előző (14-es) hozzászólónak sikerült rátapintani. A 80-as években még nem is éltem, nem hogy ott ragadtam. :DD A sport nem atomfizika, pláne nem a hétköznapokban, amatőr szinten, és nem szükséges hozzá egy adathalom, hogy valami megfelelően működjön. Önismeret. Szerintem.

Nekem csak volt 1 véleményem - lásd 6-os komment-, de valaki mindig meg akar meggyőzni, hogy az nem úgy van.
A többi hozzászólásom csak reagálás volt, nem lebeszélés a termékről. Vagy az ehhez hasonló cuccokról. Vegye csak, de használja is sokáig, legalább több embert látnék magam körül. :)
Ne csak a jól sikerült befektetést mantrázza, hogy elhiggye saját maga is, kell az neki.

Az a baj, ahogy látom, hogy az ilyet vásárlók nagy része, az elején el van ájulva, dicsekszik, de azt se tudja mi mire való, aztán pár hónap után már a polcon porosodik (munkatársaim). Vagy mint a szomszédom is vesz 1 sportórát, mert neki kell, hogy 2 hetente hogy kocog 3 km-t, és tegye fel bukksira a teljesítményt. Amióta megvette, meg most már jó ha eljár másfél havonta sportolni. :N :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.