Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Én öt és fél év alatt végeztem el a fősulit, ebből egy év egy nem szakmai tárgy miatt (20% alatti volt a sikeres vizsgák aránya akkoriban), egy félév azért, mert munka mellett nem tudtam megcsinálni a diplomamunkát, egy félév pedig azért, mert államvizsgán megbuktattak egy olyan tárgyból, amiben többet dolgoztam, több gyakorlatom volt már akkor benne, mint a vizsgáztatónak, csak 10 másodpercre (!!!) leblokkoltam és jóindulatúan le is csapott rá... Röhögve és megbukva jöttem ki. :DDD Szerintem én voltam az egyedüli, akinek nem sikerült, de jó kedve volt. Következöre jeles!
Na jó, az elején két félévet én linkeskedtem el... :B

Az utolsó két év alatt állandó munkahelyem volt, és nem kis előny egy friss diplomásnak a két év szakmai tapasztalat! (Bár azóta még nem váltottam, csak felmértem a helyzetet)

Amivel viszont szerencsém volt: olyan társaságba keveredtem, ahol nem volt divat az egymás háta mögötti kibeszélés, mindíg voltak, akik segítettek annak, akinek a szükség úgy hozta... A Barátaim albérlete egy szerencsés kis sziget volt a dzsungelben (Woodstock hangulattal).Ezek a barátságok a mai napig élnek! :R

A főiskolai időszakom első hónapjában összejöttem a egy lánnyal, akivel azóta is együtt vagyunk. (Immáron több, mint 7 éve).

Viszont utólag visszagondolva: napi fél óra - egy óra tanulással (a kötelező leckék + ZH-ra készülésen felül - ez főként a puskaírás volt) simán jelesre lehetett volna csinálni! Persze a szivatások kivételek, de ez túloldali emberi tényező.

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.