Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tntmax


tntmax
aktív tag

..teszi mindezt azért, hogy az ember szemét is kilophassák.

(#2) devast válasza tntmax (#1) üzenetére


devast
addikt

Teljesen logikusan csinálja az OTP, úgyis csak a fogyatékosok maradtak még náluk... ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ez az új süket reklámjuk... Valami zseniális. Tuti felnéz rá az ember, hogy miért hallkult el a tv. A marketing csapat tuti jó náluk. :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) -=MrLF=- válasza kakuk.tamas (#3) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

A csöndre néztem oda én is. :)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#5) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Szidjátok csak az OTP-t, pár év és nem marad sok más, egyre több bank vonul ki az országból.
Aztán majd lehet választani az orbánbácsi bank (káendhá) és az OTP között... ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) -Skylake- válasza Apollyon (#5) üzenetére


-Skylake-
addikt

A masik meg az, hogy hiaba van 50 bank, ha nincs szinvonal. En utoljara kb 4 eve nyithattam szamlat, ha jol emlekszem az OTP volt az egyetlen, akinel ezt meg lehetett oldani online. Lol 201X-ben nehogymar be kelljen menni egy bankba meg sorba allni meg orakat ott ulni egy tetves szamlanyitasert. Raifaisen-nek megnezed egyetlen TV-reklamjat es alapbol nem tudod oket komolyan venni, KH detto. Szoval ja , lehet szar az OTP , meg lehet hogy draga (szerintem nagyjabol a legdragabb magyar bank lehet) , de legalabb van valami kis szinvonala az egesz arculatnak. Ez szerintem egyetlen masik magyar bankrol sem mondhato el (foleg a raifaisen-rol es a cib-rol).

Ui: nemtudom hogy irjak a raifaisen nevet valojaban, de annyit nem er hogy megkeressem gugliban.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.