Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Hisztogram válasza Malachi (#23) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

szerkesztés: elrontotam a választ, csoffnak akartam írni. mamlasz vagyok üssetek:(

Ne haragudj, bántó volt amit mondtam, de azért őszintén gratulálok, hogy nyugalommal fogadod a kritikát. Nagyon kevesen képesek ezt mosolyogva eltűrni.

Pénzügyben, szerintem mindig legyen otthon legalább Ft 100'000 , bármikor beüthet a ménkű, baleset, hirtelen nagy számla leszakad a konyhaszekrény, csőtörés, akármi, én addig nem jártam bulizni amíg ez a biztonsági tartalék össze nem jött.

Mamlaszkodni én is rengeteget mamlaszkodtam, de az soha soha soha nem vezetett semmi jóra. Az a tapasztalat, hogy aki nagyon passzív abban nincs mit csodálni, abban nincs mit megszeretni. Ellenben valamit szenvedéllyel űzöl, legyen az bár sport, zene szakma vagy éppen ő, annak már át tudják adni maguk(mármint a passiónak, ami belőled árad).

Ezért érdemes önzőnek lenni annyiban, hogy azt csinálod amit szeretsz, amiben örömöd leled - feltéve hogy az nem a bélyeggyűjtés. A saját örömöd átragad a körülötted lévőkre, és ha ő jól érzi magát veled, veled marad majd.

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.